Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
no dobrze ze ktoś założył ten dział można się zorientować i nie być już [beep] jak konsul mowie ze dany pakiet to promocyjna cena za jedyne 200 zł a inni maja go za 99

Ważne aby potrafić wykorzystać to co tu się pisze .....

a nie tylko w rozmowie z konsulem "bo na forum to i owo kowalski dostał" nie tędy droga :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kotwica1906.Nie wynegocjowales,tylko jak napisales wczesnie,konsul Ci to zaproponowal. Byc moze sam na HBO sie nie zgodziles,albo on nie zrozumial,ze chcesz. Wytlumaczyc to mozna tym,ze podczas takiej rozmowy jest zamieszanie i podniecenie abonenta dobra oferta,a jak wiadomo,gdy czlek podniecony to nie mysli zbyt szybko. Oczywiscie masz racje. Reklamacja musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa była toczona w 3 połączeniach tegoż dnia i za każdym razem mowa była o HBO 0zł/12 m-cy.Nawet przed zaakceptowaniem przeze mnie zmiany przeczytałem wszystko co zapisałem w trakcie ustaleń z konsultantem i on to potwierdził.Warunki były rzeczywiście atrakcyjne, ale ja inaczej nie dałbym się skusić na nowa umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie przy przedłużeniu umowy interesuje mnie wymiana dekodera z trubo na mediabox i moje pytanie przy abonamencie 99 zł za jaką cenę mogę wytargować ten sprzęcik ??? Interesuje mnie tylko jednorazowa kwota bez co miesięcznej opłaty...

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@kotwica1906 Trzeba było poprosić o potwierdzenie oferty na e-mail ,to podstawa 8)

Ja tak zrobiłem,zanim wyraziłem zgodę na "gold" którego miałem przed "full extra" dostałem email no co przystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że w moim przypadku reklamacja odniesie skutek.Poprosiłem o zerwanie umowy jeśli na takowe ustalenia nie przystaną.Na chwilę obecną nie wiem czy pisać wypowiedzenie, czy poczekać na rozwiązanie sprawy.Wcześniejsza umowa była do końca kwietnia, ale ona już chyba nie jest obowiązującą po przedłużeniu telefonicznym na w/w warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny pakiet:

PAKIET

UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD(2xKARTA CAMELEON)

HD SAGEMCOM DSI83, drugi dekoder prywatny

CANAL+ PLATINUM OP

HBO

HISTORY HD

 

Obecna cena 50,99

Powoli przymierzam się do wysłania wypowiedzenia.

Za jaką cenę obecnie można wyrwać podobny pakiet teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć czemu przy aneksowaniu umowy nie poprosicie najpierw umowy na maila a potem dziwicie się że coś nie dostaliście i pozostaje reklamacja i użeranie się, a jeśli konsul mówi że nie może przysłać jej na maila to ja mówię nie mogę podpisać i tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dorzucę coś o bałaganie w NC+. Tydzień temu zaczęli do mnie dzwonić od czwartku aż po sobotnie południe. Umowa kończy mi się w kwietniu więc uważałem że mam jeszcze czas, nawet tu na forum nie zaglądałem.

Jeden telefon w czwartek, grzecznie tłumacze że nie chce o niczym decydować.

W piątek się zaczęło i tak do soboty - telefon raz na komórkę, raz na stacjonarny, rano południe i wieczór. W sobotę nie wytrzymałem - poprosiłem o imię i nazwisko, zapisałem i zażądałem rozmowy z przełożonym.Dowiedziałem się że nie można więc zakończyłem rozmowę.

Od wczoraj to samo... :evil:

Wku..a mnie to telefoniczne molestowanie tylko co mogę zrobić? Nie bawi mnie już słuchanie panienki telemarketerki która od razu startuje z gadka jak mi to dobrze zrobi nowym abonamentem i już chce przechodzić do zawierania umowy a jak sie zapytać o szczegóły to cisza i odpowiedź - zapytam sie - proszę czekać na linii a potem obrażona że nie chcę się zdecydować od razu.

Mogę napisać skargę na Bogu ducha winnego telemarketera który mi się nawinie w ten weekend ale pewnie człowieka poganiają jak galernika aby zawierał jak najwięcej umów dziennie.Czemu On winien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneksowales umowe,wiec nie masz nawet 1 dnia na wycofanie sie. Im to na reke. Napisz reklamacje. Nic innego nie pozostalo

Jak to nie, a niezgodność towaru z umową? Składając reklamację ma prawo albo zażądać takich warunków, jakie mu zaproponowano, albo rozwiązać umowę.

Spokojnie juz w czerwcu br. skończy sie tzw. wolna amerykanka i nie będzie tak prosto juz po jednym telefonie zarzec umowy na odległość i skończy sie proces reklamacji niedomówień albo ze nie wiedziałem

Nic się kolego nie zmieni. Zmieni się dla wciskaczy garnków i różnych innych naciągaczy. Te przepisy dotyczą zawierania nowych umów, a nie aneksów a obecnie każdy szanujący się dostawca usług takich jak telefonia czy telewizja zawiera umowę pisemnie. Jak dzwonisz do Plusa, Orange, nc+ czy Cyfrowego Polsatu, żeby zamówić nową umowę to umowa nie jest zawierana przez telefon, tylko przez telefon są uzgadniane warunki a umowę podpisujesz na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta.

Tak myślę, więcej chyba nie można było ugrać. Koleś DUK powiedział na koniec to do usłyszenia za rok :D

 

Usłyszycie się za rok, tylko zapewne cena wyjściowa wtedy będzie wynosiła 79,99 a nie jak do tej pory 59. Oferta darmowych miesięcy może i kusi ale chyba lepiej wziąć stałą cenę na okres umowy. A jak wiemy z doświadczenia to konsultanci przy negocjacjach za bardzo nie chcą schodzić z cen na niższe.

Zawsze mogę zrezygnować, myślę, że to my karty rozdajemy, jeśli za rok średnia nie wyjdzie w podobnej cenie to bye bye. Myślę, że może z ceny za pakiet będzie ciężko zejść, ale gratisowe miesiące jak najbardziej, pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam płacę abonament 99 zł i mi zależy aby taką kwotę utrzymać przy przedłużeniu umowy...

 

Otrzymałem propozycję z DUK NC+

 

I Comfort, Extra, HBO + OD i GO,CANAL+ 6x, CINEMAX, FILMBOX, PICTUREBOX, VOD CANAL+ i SERIALE+ oraz VODNET konto podstawowe za 109zł na okres 24 miesięcy...

 

Upierałem się przy kwocie 99 zł i wtedy:

 

II Comfort, Extra, HBO (bez OD i GO "co mi na tym zależy),CANAL+ 6x, CINEMAX, FILMBOX, VODNET konto podstawowe i na 9 miesięcy PICTUREBOX I VOD Seriale+ na okres 24 miesięcy za 99,90 zł

 

Nie chcą się zgodzić na pakiet Comfort, Extra, HBO +OD, CANAL+ 6x, CINEMAX,FILMBOX, VODNET konto podstawowe i PICTUREBOX na 24 miesiące za 99,90 zł co by mnie najbardziej satysfakcjonowało...

 

Jak myślicie czekać dalej czy może się zgodzić na opcje numer I - czy warta jest ta oferta 109zł

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie juz w czerwcu br. skończy sie tzw. wolna amerykanka i nie będzie tak prosto juz po jednym telefonie zarzec umowy na odległość i skończy sie proces reklamacji niedomówień albo ze nie wiedziałem
Znajda obejscie. @pincet. Towar nie zgodny z umowa. Ale to byl aneks do umowy,a to jest wielka roznica. Pozostaje mu tylko reklamacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili do mnie, C+ Silver,MR (cameleon),pace hd pvr dotychczas za 69zł,umowa do końca maja.

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

 

Oto oferta od nc - to samo za 69zł,na 24mc, warto?

 

Lub,pierwsze 6mc za free, a 18mc za 89,90

 

Musze się zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słabią mnie już telefoniczne męczarnie z telenaciągaczy z nc+ :) ich ofery po prostu są jakieś :crazy:

 

obcenie Gold+ za srednią ceną 59zł za 12 m-cy (3 m-ce gratis, reszta po 79).

6xC+, HBO, seriale+, netVOD podstawowe w cenie.

 

Teraz za jakies 79 niby 6 miesięcy HBO i C+

Panie mnie rozbawiła do łez. Na razie bez wypowiedzenia a umowę mam do końca maja.

Pytanie czy już mogę wysłać "magiczny list"? Czy nie będzie wiązać się to z karą umowną?

 

Chciałbym pozostać przy tym co mam. urwać coś z ceny wiadomo albo dorzucić multiroom. mam TurboBox recoder z N działa i jestem zadowolony. Przy multi potrzebnyby był jakiś decoder ale zupełnie nie wiem co teraz jest polecanego.

 

będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11 69zł to była i jest dobra oferta za ten pakiet, ale jak Ci się chce negocjować to jest szansa, że dostaniesz odpowiednik taniej albo w tej cenie coś jeszcze ekstra, może HBO.

 

@vincents pismo spokojnie możesz już wysłać.

 

@Mikelonsky cofnij zgody i problem z głowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...