Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie czy jeśli posiadam obecnie tylko kartę C+ (dekoder własny) to czy jest możliwość dobrania Pilips PVR HD lub Pace PVR HD za 0zł miesięcznie ?

a jeśli posiaa się tylko samą karte C+ to czy tecnicznie przez system przejdzie włączenie CANAL+ VOD za 0zl/miesięcznie (obecnie działa mi w pakiecie C+ Platinium) ,ale podobno przy przedłużeniu treba się upomnieć ,bo inaczej kosztuje 30zł/m .

 

Z góry dzięki za wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam umowę do maja 2014 i obecnie CANAL+ Platinum bez cinemaxów ,HBO i History HD , chcę zacząć targowanie się , obecnie płacę 109 zł z najmem PACE PVR 500 po cyfrze i karta Cameleon, myślałem nad podobną ofertą do tego co mam teraz czyli ofertą Comfort+ ,Extra+ i 6x Canal + z podmianą deka na Mediabox'a i MR standard , za ile można utargować taką ofertę czy za 89,90 miesięcznie da się za całość czy jeszcze da się coś zjechać i czy wysłać wypowiedzenie by otworzyć drogę na konkretne negocjacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy jeśli posiadam obecnie tylko kartę C+ (dekoder własny) to czy jest możliwość dobrania Pilips PVR HD lub Pace PVR HD za 0zł miesięcznie ?

a jeśli posiaa się tylko samą karte C+ to czy tecnicznie przez system przejdzie włączenie CANAL+ VOD za 0zl/miesięcznie (obecnie działa mi w pakiecie C+ Platinium) ,ale podobno przy przedłużeniu treba się upomnieć ,bo inaczej kosztuje 30zł/m .

 

Z góry dzięki za wiadomość :)

Na własnym sprzęcie zapomnij o c+ vod. Żadna strata,bo tam nic nie ma. Leci wszystko to co na c+.Jest w dodatku w sd.Możliwe,że uda Ci się wyrwać PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Fajnie widać, że mogę walczyć o full extra. Pytanie czy uda się wywalczyć umowę na 12 miesięcy.

Tylko na 12 miesięcy jest niema innej opcji,jak ja brałem to chciałem na 18miesięcy ale nie ma szans.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios co do "Full Extra" nie sądzę że się zmieniło.....

tylko 12 miesięcy a szkoda im dłużej tym lepiej przy tym pakiecie 8)

ps.Oczywiście jeżeli "Full Extra" jest oferowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem nc+ (wcześniej cyfra+) z dwoma umowami. Jestem trochę zdezorientowany. Co to znaczy że ktoś dostaje ofertę: coś tam + coś tam + 2x MRs (2x multiroom standard)??? to znaczy ze po migracji dysponuje 3 kartami kameleon???

Czy jedną podstawową i drugą po prostu do multiroom-a? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmigrowałem do NC+ pomimo oferty do wrzesnia 2014 na warunkach:

COMFORT+

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM FILM & SPORT

HBO

HBO GO

CINEMAX

PACE 500GB

MULTIROOM CYFRA 2 NIEZALEZNE KARTY

UMOWA 15 MIESIECY CENA 109 ZŁ

WCZESNIEJ MIAŁEM OPTIMUM Z CANAL+ ZA 65 ZŁ, PACE 10 ZŁ, HBO 20 ZŁ, HBO GO 10 ZŁ ,MR 0 ZŁ W SUMIE PŁACIŁEM 100 ZŁ :)

A WIEC ZA 9 ZŁ WIECEJ MAM DOSTEP DO WIEKSZEJ ILOSCI KANALÓW I CINEMAXA :) MYSLE ZE JEST OK TYM BARDZIEJ ZE CENE DZIELE NA PÓŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo - na Ciebie zawsze można liczyć.

Rozwiej jeszcze moje wątpliwości:

Oglądam teraz nc+ w 3 różnych miejscach (w innych częściach miasta) mam 2 Pace oraz Sagemcomma od NC+ za (0 pln) i własnego Sagemcomma - Płacę 2 abonamenty (59+79)

Czyli w przyszłości taniej mi wyjdzie jak np. jedną umowę przedłużę z np. 3 kartami kameleon na jednym koncie abonenckim. Tak czy nie?

Czy będąc teraz w nc+ jestem w stanie dobrać przed przedłużeniem umowy dodatkowy MR? Nawet interesuje mnie sama karta kameleon? Tak czy nie? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała rzecz w negocjacji polega na tym, aby nie mówić że jest się dalej zainteresowanym platformą ale na lepszych warunkach. Jak się przyznacie, że jesteście zainteresowani to dostaniecie "howno". Trzeba mówić, że podtrzymuje się decyzje o wypowiedzeniu ponieważ otrzymało się lepsza ofertę od konkurencji ( np telewizje kablowe, dostawca internetu np Jambox lub polsat). Ja dostałem pakiet Comfort ( więcej nie potrzebuję, bo chcę oglądać tylko ekstraligę żużlową nSport ) na 15m za średnia cenę 14,94 zł. Dodam, że alternatywą dla oglądania nSport była TNK, czyli dekoder Globo za 140 zł plus 16 zł na miesiąc. Powiedziałem, że mogę z nimi zostać jak dostanę ofertę tańszą i znalazło się 14,94 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...