Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ten czas szybko mija :)

Rok temu w kwietniu przeszedłem do nc+ z cyfry.

Umowa z cyfrą byla z gadżetem: superpremium + PS3 + pace 500gb + multiroom = 167zł - na 26 miesięcy.

W marcu 2013 wyslalem wypowiedzenie ze względu na zmiany programowe. Otrzymałem następującą ofertę nc+ na którą

wyraziłem zgodę: platinum + pace 500gb + multiroom + HBO na 6m-c = 99zł umowa na 12 mc.

 

Ostatnio telefon z nc+ z propozycją: platinum + hbo + cinemax + pace 500gb + multiroom = 129zł. Odesłałem na drzewo i wysłałem w środę wypowiedzenie.

Na co mogę liczyć w chwili obecnej. Chciałbym zejść na jak najniższy abonament, jedynie wymaganie - pełna paczka canal +. Mam dekodera PACE

i mr camelon. Czy jest ktoś z podobną "historia" i może się pochwalić co otrzymał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że temat wałkowany nie raz, 30.04. kończy mi się umowa z nc+, czy ma znaczenie na jaki adres wyślę wypowiedzenie? Jestem byłym nkowiczem i zawsze wysyłałem na ITI Neovision, ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków

Teraz piszecie żeby wysyłać na: skr. pocztowa nr 8, 02-100 Warszawa. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominik49

@joylukas

 

Comfort+/Extra+/6xCanal+ nie więcej niż +-69zł.

 

@arminvanpiekarz

 

1.Tak,

2.Może kiedyś będzie a aktualnie chyba nic się w tej kwestii nie zmieniło i nc+ GO "współdziała" tylko z ADB,

 

Czyli rozumiem, że jeśli posiadam sprzęt od cyfry to NC+GO nie będzie u mnie działać więc nie mam po co się o to starać? Chyba, ze się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem a mianowicie przy przedłużeniu umowy mój dekoder miał dostać magiczne powiększenie dysku. Jednak coś jest na rzeczy bo po kilku telefonach technicy nie mogą sobie z tym pozadzić. Było już przywrócenie ustawień domyślnych zostawianie dekodera na noc na tvp 1. Idzie już 2 tydzień a tu nic w "temacie" nie ruszyło.

 

Sam nie wiem co powinienem z tym fantem zrobić? Niby drobnostka bo dekoder śmiga aż miło ale więcej miejsca przydało by się jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 Za pakiet Full Extra + 2x Multiroom HD. A w skład tego pakietu docelowo mają wejść: Pakiety Podstawowe+ 6xCanal+ + paczka HBO + paczka Cinemax + paczka Filmbox'ów + Sundance, History, a do tego VOD: Canal+ VOD, TVP Prapremiery, seriale+ i Picture Box. Krótko mówiąc to większość tego pakietu co mam teraz, a bym płacił o 40 zł mniej.

@Kibo no Hikari I mi się tak wydaje, ale widzę, że niektórzy mają ten pakiet np. za 109 zł (w sumie różnica tylko 5 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wczoraj oferta Comfort+ Extra+ 6x C+ 2xMRs Cameleon na 24 msc za 49,90 przez 12miesiecy, a drugie 12 miesiecy za 79,90 dodatkowo paczka HBO oraz Filmboxy na 9 mies za 0 zl, a pozniej normalna cena lub wylaczyc. Chcialem dekoder Philipsa wymienic na Peace 500g , ale powiedzieli, ze nie ma takiej mozliwosci tylko adb , a to jak wiadomo z multiroomem cameleon nie pasuje i dodatkowa oplata. Powiedzialem, ze sie zastanowie i zeby zadzwonili w przyszlym tygodniu, to uslyszalem, ze to dla mnie najlepsza oferta wynegocjowana i juz lepszej nie ma i nie bedzie, bo zbliza sie I rocznica NC+ wiec teraz sa najlepsze oferty.Wypowiedzenia jeszcze nei skladalem, umowa do konca maja 2014. Dodam, ze obecnie mam Uniwers+ 6x C+ i 2xMRs cameleon. Jak myslicie brac, czy czekac jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...