Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otrzymałem poniższą ofertę, obecnie posiadam goły pakiet Universe+ oraz płatny HBO za coś koło 79 zł. Oferta wydaje mi się ok, co sądzicie? Średnia miesięczna stawka przy wymianie dekodera na Mediabox to 64,93 zł. pytałem czy w pakiecie Comfort+ jest Multi+, konsultant potwierdził że tak.

 

- umowa na 24 miesiące

- abonament: 6 miesięcy 0zł, 18 miesięcy 79,90zł (średnio 59,93zł)

- dostępne kanały: wszystkie pakiety tematyczne (comfort+extra+) oraz wszystkie canal+ (łącznie 6) przez całe 24 miesiące oraz kanały HBO przez pierwsze 6 miesięcy

- wymiana na dekoder mediabox+: jednorazowa aktywacja 49zł + miesięczna opłata 5zł

 

Pytałem o ofertę na 15 miesięcy, ale otrzymałem poniższe warunki, które nie bardzo mi pasują ponieważ Mediabox za 10 zł miesięcznie, oraz HBO na jedynie 4 miesiąca, a tylko 4 miesiące za 0 zł:

 

- umowa na 15 miesiące

- abonament: 4 miesięcy 0zł, 11 miesięcy 79,90zł (średnio 58,59 zł)

- dostępne kanały: wszystkie pakiety tematyczne (comfort+extra+) oraz wszystkie canal+ (łącznie 6) przez całe 15 miesiące oraz kanały HBO przez pierwsze 4 miesięcy 0 zł

- wymiana na dekoder mediabox+: jednorazowa aktywacja 49zł + miesięczna opłata 10zł

 

Dostałem wczoraj taką samą propozycję na 24 mc tyle, że bez wymiany deka. Raczej się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że tak nie było, ale jak sam zauważyłeś to nie jest instytucja charytatywna i na piękne oczy można co najwyżej podwyżkę dostać. Jeżeli komuś trochę wysiłku, jakim jest wypowiedzenie, cierpliwość i asertywność, sprawia problem to zawsze ma opcję-płacić więcej. To jest telewizja a nie koniec świata, oferta ma pasować mnie, bo za to płacę i kiedy się nie dogadamy to mówi się papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anonim69

czasami nawet lepiej miec umowe z póżnieszą kwotą wyższa, bo tak miałem kiedys jeszcze w C+ bodajze ostatnie miesiace po 107 i wyszło ze przy wczesniejszym wypowiedzeniu i zmianie umowy zjechałem na miesiąc czy 2 na okolice 50 -60 nie płacąc tych 107 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jaki dział na infolinii zajmuje się weryfikacją umów?

 

Przedłużyłem umowę i chce zaobaczyć co mają zapisane w systemie. Dzwoniłem do działu płatności (bo mi źle naliczyli rachunek za marzec) i nie mają podglądu do mojej nowej umowy. dziwne. poprosiłem o warunki nowej umowy żeby przesłali na maila ale tez trwa to około 2 tyg (wiem, że mają 30 dni).Panienka odpisała że przekazała moją prośbę do innego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili tez do mnie. Byłem w N. Pan zaproponował cennik jak dla nowych klientów. Za to co mam (pełen pakiet+filmboxy+HBO+Seriale+Multiroom Premium) wyszło 155 PLN a płace obecnie 109 PLN. Jeżeli chciałbym płacic tyle co do tej pory to zabierają Filmboxy, MultiroomPremium i Seriale+. Żeby było śmieszniej to chciałem umowe na 24 miesiące, która niby jest tańsza. Podziękowałem i poprosiłem o telefon jutro. Zaczeła się karuzela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po wypowiedzeniu dziś telefonowali i zaoferowali:

miałem uniwerse a teraz dają confort+

to samo co było z c+ czyli wszystkie

hbo za 6 miesięcy

 

to za:

34 zł/ 5 miesięcy i potem 54 zł

umowa 24 miesiące

 

warto?

 

:brawo: oo edytuje iż zobaczyłem, że zmienili na mniejszy z uniwerse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...