Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj NC+ mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.

 

Ku przypomnieniu, do tej pory posiadałem:

- COMFORT - 24,90 zł

- Eurosport 2 HD - 4,99 zł

- Multiroom Premium - 0 zł

Do tego dobrane w czasie trwania umowy promocje:

- HBO 2x0 i 10x25

- + miesiąca października: 8xCanal+ 1x0 i 1x21.

 

Od początku zależało mi na pakiecie z niższej półki, tj. Comfort lub Start. Z początku oferty na pakiet Comfort pojawiały się tylko na kwotę 39,90 zł. Dopiero niedawno coś się ruszyło i pojawiły się oferty na ten pakiet za 24,99 na 15 miesięcy, a później za 19,99 zł na 24 miesiące. Niestety, MRP bez możliwości zrabatowania - 20 zł/mies.

Przy okazji którejś rozmowy przedstawiłem sprawę jasno: rezygnuję z MRP, ale oczekuję, że w zamian za brak tego "luksusu" dostanę ofertę w niższej cenie niż dotychczas. Powiedziałem, że wiem, iż istnieje oferta na kwotę 14,99 zł za ten pakiet i tylko taka kwota mnie interesuje. Powoływałem się przy tym na "znajomego z osiedla, przedłużającego umowę kilka miesięcy temu". Jeden z konsultantów poprosił, żeby podać jego dane, jednak odmówiłem, argumentując, iż byc może ta osoba nie życzyłaby sobie, żebym się na nią powoływał. Rozmowę zawsze kończyłem prośbą o telefon w momencie, kiedy taka oferta się dla mnie pojawi.

 

Dzisiaj około godziny 18 zadzwonił do mnie jeden z konsultantów, z którym rozmawiałem kilka dni temu i powiedział, że właśnie pojawiła się dla mnie oferta, którą jestem zainteresowany.

Tak więc po trzykrotnym upewnieniu się w kwestii treści oferty, zgodziłem się na proponowane warunki:

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 14,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Comfort+,, Dopełnienie do Extra+, Eurosport 2 HD Wybrane promocje Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów

 

Konsultant nawet poradził mi, żeby zgodę na aktywację kliknąć we wtorek, żeby obecnie posiadane opcje HBO i C+ nie zgasły już teraz. Do końca listopada muszę też oddać "mydelniczkę".

 

 

Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem konsultanta do mojej osoby. Jak widać, w NC+ czasem pracują konsultanci, jakich pamiętamy sprzed kilku lat :)

 

Jak widać, nawet wykupione opcje dodatkowe nie przeszkadzają w wynegocjowaniu dobrych warunków na niższe pakiety. Co prawda szkoda mi trochę tego MRP, ale w drugim pokoju też będzie Eurosport (choć w języku wroga ;) ), więc będzie się dało wytrzymać.

 

Powodzenia wszystkim w negocjacjach i do "zobaczenia" za 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma taniej, bo co z tego, że dają na 10 m. E+ za 10, jak potem trzeba normalnie bulić.

 

 

Co to ma być? Ceny dla nowego. Wszystko po staremu pozostaje.

Coraz drożej    i będzie drożej  to pójdą z torbami i tyle.   A negocjacje i rabaty to dają  przy kwocie koło 90zł.

 

Extra  z C+ 6  i  HBO  to już widze  90zł  i nowy Man Pack to całośc po 120zł  gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty z dzisiaj:

Superpremum + za 99 zł z HBO GO

Extra+ (6C) za 69 zł + HBO za 20 zł + Eleveny za 11,90 zł

Dekoder i Multiroom po Cyfrze pozostaje jak obecne za 0 zł

Obecnie 49,99 za Extra + 8C + HBO, umowa do końca roku

Edytowane przez kibic z daleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili ;

Extra+ Canal+(6szt) Eleven,HistoryHD((2 szt) Kino Swiat HBO i HBO GO na 5m-cy za 0 zł potem 25zł.Cena 84.88 zł umowa na 24m-ce. Hbo dostałem extra bo niby już nie ma za 0 zł. Pan stwierdził , że na chwile obecną to wszystko co może zaproponować.

Warto czy wysyłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tyle mi zaproponowano i nic mniej.Pytałem tez o tańszy Eleven , ale nie dało rady. Oferta dla mnie jest kilka postów wyżej , więc zobacz .Jeszcze dam składniki z maila, z tym , że kwota 101,89 uwzględnia 20 zł za Multiroom(z którego rezygnuję) i promocję 0 zł za HHD i H2 na 1 m-c.Suma sumarum będzie 84,89 zł

 

numer Abonenta: 
 



Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłatyza pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  101,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, nc+go TV  KINO ŚWIAT Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili ;

Extra+ Canal+(6szt) Eleven,HistoryHD((2 szt) Kino Swiat HBO i HBO GO na 5m-cy za 0 zł potem 25zł.Cena 84.88 zł umowa na 24m-ce. Hbo dostałem extra bo niby już nie ma za 0 zł. Pan stwierdził , że na chwile obecną to wszystko co może zaproponować.

Warto czy wysyłać wypowiedzenie?

Wypowiedzenie trzeba wysłać. Zwróć uwagę, że na siłę wciskają Ci paczkę History w 100% opłacie. Dla abonentów co mieli wcześniej HBO, dają przeważnie za free na całą umowę, ale bez HBOgo. Poczytaj temat to się więcej dowiesz, bo Twoja oferta jest o 10 zł droższa. A... Śmieć Kio Świat kazdemu dają za free. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie trzeba wysłać. Zwróć uwagę, że na siłę wciskają Ci paczkę History w 100% opłacie. Dla abonentów co mieli wcześniej HBO, dają przeważnie za free na całą umowę, ale bez HBOgo. Poczytaj temat to się więcej dowiesz, bo Twoja oferta jest o 10 zł droższa. A... Śmieć Kio Świat kazdemu dają za free.

HBO wcześniej miałem , ale na 15 m-cy czyli do maja tego roku. A czy na pewno paczka History jest do wyrwania za mniej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 31.12 mam Extra+,8xC, HBO, HBO Go, mediabox za 64,90. Po wypowiedzeniu jakieś kosmiczne oferty, po kilkunastu telefonach zaproponowali Extra+ 6xC, najem mediaboxa za 74,99. Wczoraj zeszli na 69,99 konsultantka po naradzie zdjęła opłatę za mediaboxa ale HBO nawet na 6m za 0 nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co oznacza ta w nawiasie(4) w opcji eleven,jak sa tylko 3eleveny   >?

 

Eleven Sports za 11,90zł ,12m dla Abonentów (4) <?>

 

Numer promocji - 4krotnie była modyfikowana :P

Oferty z dzisiaj:

Superpremum + za 99 zł z HBO GO

Extra+ (6C) za 69 zł + HBO za 20 zł + Eleveny za 11,90 zł

Dekoder i Multiroom po Cyfrze pozostaje jak obecne za 0 zł

Obecnie 49,99 za Extra + 8C + HBO, umowa do końca roku

 

Możesz jeszcze liczyc na Extra z 8C+ za 79,90 + hbo 0/24 = tak czy siak podwyzka o 30zl. Taniej nie dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale HBO nawet na 6m za 0 nie ma mowy.

Mi konsultant też powiedział ,że HBO na 6 m-cy za 0 zł jest od dwóch dni nieosiągalne. Dostałem HBO i HBO GO za 0 zł na 5 m-cy ponieważ -jak stwierdził konsultant-wcześniej proponowano mi  taką usługę.Ponadto poprosił o chwile czasu bo musiał to ustalić z jakimś kierownikiem.Od 6-go m-ca mogę mieć HBO i HBO GO za 25 zł (też niby taniej 10 zł niż normalnie). 

W sumie mogę przyjąć tą ofertę-wg mnie nie jest zła . Nie wiem , czy po wypowiedzeniu umowy będę miał lepsze oferty.  Myślę , że te czasy kiedy wypowiedzenie dawało praktycznie 100% pewność otrzymania czegoś lepszego już minęły. Nawiasem mówiąc -u konkurencji dostępnej w mojej okolicy podobny pakiet jest droższy o ok. 20 zł.

Edytowane przez maciejdm1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...