Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 8 latach na 99% rozstanę się z NC+ (wcześniej C+). Jedyna oferta dla mnie to 89.90 za Extra+ 6C+ co jest ofertą dla mnie nie do przyjęcia.

Na dniach podpiszę umowę z konkurencją natomiast z NC+ ewentualnie mógłbym sobie zachować dwa Cameleony (jedyny dekoder oddam - i tak nie korzystam; mam własne dwa - główny + do multiroomu) i wykorzystywać je parę razy w roku na działce.

I teraz pytanie - czy mam szansę na otrzymanie Startu z multiroomem (pozostałość po C+, w obecnej umowie mam za darmo) za 9,90?

Dzisiaj z olbrzymią niechęcią i po naradach zaproponowano mi ów Start za 19,90 czyli za tyle co dla Kowalskiego z ulicy.

 

Jeśli to niemożliwe, zablokuję zgodę na kontakty telefoniczne i po skończeniu umowy (31.10) oddam karty oraz dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do końca stycznia, obecnie mam i płacę 99,90 za Extra i 8 C+ i ZestTV. Dziś telefon, oferta ta sama cenowo, umowa na 15 m-cy. Na jaki adres trzeba wysłać polecony  z wypowiedzeniem umowy?

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gwoli przypomnienia miałem (dekoder turbo + 2x multiroom std):

 

COMFORT+ 59zł
HBO GO 10zł
NETVOD+ KONTO PODST 1.99zł
FILMBOX 15zł
Multi+ 15zł
Adventure TV HD 1.99zł
History 2HD 1.99zł
HBO 25zł
Premium Sport &Film 69zł
NOC 25zł
EXTRA+ 30zł
CANAL+ VOD 0zł
VOD+ PRAPREMIERY.TVP 9zł
VOD+ SERIALE+ 30zł
REDLIGHT HD 15zł
CINEMAX 15zł
HISTORY HD 1.99zł
SunDance HD 2.99zł

 

SUMA: 153,88

 

Dziś zgodziłem się na taką ofertę: 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  157,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, REDLIGHT HD, SunDance HD, nc+go TV  KINO ŚWIAT Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Redlight 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 1 m oraz 2,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, nc+goTV HBO GO 8 do końca okresu oznaczonego dla Abonentów

 

 

Podwyżka o 7zł w stosunku do tego co miałem, chyba nie ma lipy co ? Zrezygnowałem z wcześniej wspominanych:

 

VOD+ PRAPREMIERY.TVP 

VOD+ SERIALE+ 

- Private TV

- Blue Hustler

 

Dziękuję za wcześniejsze podpowiedzi i motywacje :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy obecnie mało daje. Oferty po wypowiedzeniu są podobne. Ja też na 99% żegnam się z cyfrą. Zalezy mi na Elevenach a je znajdę praktycznie wszędzie.

Wypowiedzenie chroni Cię de facto, gdyż jak przekroczysz okres miesiąca do końca umowy to praktycznie jesteś na widelcu NC+ bo jeśli nie przedłużysz umowy (zapewne na ich warunkach już) to kolejny miesiąc masz w abstrakcyjnej cenie jako "umowa na czas nieokreślony". NC+ nie jest monopolistą i ma konkurencję więc ich obecne podejście do klienta jest niezrozumiałe.

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciłem ostatnią ofertę i z dzisiaj w zasadzie to samo:

Extra+, HBO, Kino Świat, NC+ GO, miediabox+ - 74,90 zł, umowa na 15 miesięcy

ewentualnie:

Extra+, mediabox+ za 64,90 zł, - na 15 m-cy, czyli to samo co mam obecnie.

 

Teraz pytanie - czy ostatnio udało się komuś obniżyć cenę za pakiet, który posiada obecnie, ewentualnie utrzymać cenę obecną i jednocześnie otrzymując coś dodatkowo?

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie chroni Cię de facto, gdyż jak przekroczysz okres miesiąca do końca umowy to praktycznie jesteś na widelcu NC+ bo jeśli nie przedłużysz umowy (zapewne na ich warunkach już) to kolejny miesiąc masz w abstrakcyjnej cenie jako "umowa na czas nieokreślony". NC+ nie jest monopolistą i ma konkurencję więc ich obecne podejście do klienta jest niezrozumiałe.

Dokladnie jest tak jak piszesz z podejsciem do klienta,chce zejsc z pakietu-rezygnuje z HBO x3,Filmboxy,Cinemaxy,VOD+,Redlight,2xC+serial i discovery mam Superpremium za 99-i mowie iz interesuje mnie Extra+Canal+ x6 w cenie-69.90-79.90 a oni ze NIE,mam jedynie jedna oferte Extra +Canal+x6 za 89,90!!

Umowa do 30.11.16,wiec czas pozegnac nc+ po kilku latach.

Edytowane przez KotProt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatni piątek przedłużyłem umowę na kolejne 15 miesięcy.Poprzednia umowa obowiązywała do końca obecnego miesiąca.Zaznaczę,że sam zadzwoniłem do nich.Miałem pakiet Extra+(54,90 zł) i udało mi się bez problemu wyciągnąć od nich Extra+ za 49,90 zł,dali mi również paczkę 8xCanal+ do końca stycznia za darmo(potem ew.30 zł/mies.),kolekcję Kino Świat oraz Filmboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

I teraz pytanie - czy mam szansę na otrzymanie Startu z multiroomem (pozostałość po C+, w obecnej umowie mam za darmo) za 9,90?

Dzisiaj z olbrzymią niechęcią i po naradach zaproponowano mi ów Start za 19,90 czyli za tyle co dla Kowalskiego z ulicy.

...

 

 

Do końca trzymaj się założenia, że interesuje Cię tylko start za 9,99 (tyle teraz jest najniższy). W jednej z umów którą przedłużałem otrzymałem taki pakiet w ostatnim dniu w ostatniej rozmowie. Powiedziałem jasno i klarownie, że jeśli nie ma korzystnych warunków na "bogatszy' pakiet który był w kręgu zainteresowań to jedyną opcją która mnie zatrzyma z NC+ jest pakiet start za 9,90 (wtedy tyle było najmniej) na "przeczekanie" , w innym przypadku stracą po prostu klienta...poskutkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gwoli przypomnienia miałem (dekoder turbo + 2x multiroom std):

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

NETVOD+ KONTO PODST 1.99zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

Adventure TV HD 1.99zł

History 2HD 1.99zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

NOC 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

VOD+ PRAPREMIERY.TVP 9zł

VOD+ SERIALE+ 30zł

REDLIGHT HD 15zł

CINEMAX 15zł

HISTORY HD 1.99zł

SunDance HD 2.99zł

 

SUMA: 153,88

 

Dziś zgodziłem się na taką ofertę:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 157,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, REDLIGHT HD, SunDance HD, nc+go TV KINO ŚWIAT Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Redlight 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 1 m oraz 2,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, nc+goTV HBO GO 8 do końca okresu oznaczonego dla Abonentów

 

 

Podwyżka o 7zł w stosunku do tego co miałem, chyba nie ma lipy co ? Zrezygnowałem z wcześniej wspominanych:

 

- VOD+ PRAPREMIERY.TVP

- VOD+ SERIALE+

- Private TV

- Blue Hustler

 

Dziękuję za wcześniejsze podpowiedzi i motywacje :)

 

Pozdr.

Naprawdę dałeś się naciągnąć, czy tylko nabijasz się z forumowiczów? :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31.01.2017 r. VIP+ z Mezzo za 154,90. Dostałem poniższą propozycję:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

156,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mieś.

Wybrane usługi

Pakiet VIP+„ Filmbox Arthouse, HBO GO, MEZZO, VOD+ PRAPREMIERY.TVP, nc+go TV KINO ŚWIAT

Wybrane promocje

VIP+149,99 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Świat 0 zł 15 m dla Abonentów

Edytowane przez arco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dobrze to rozegrasz to dostaniesz tą ofertę.Składałem już naprawdę dużo reklamacji i chyba wiem co piszę. :lol2: Przynajmniej ja bym to ugrał wszystko zależy jak to rozegrasz.

Gdy chcialem zlozyc reklamacje-na skladana oferte-powiedziano mi ze nie moga tego przyjac bo to nie kwalifikuje sie jako reklamacja!!WTF!? Edytowane przez KotProt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam

Umowę mam do 31.12.2016 , obecna oferta wygląda tak :

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 99,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, HBO 20 zł dla Abonentów, Man Pack 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

Warto zaakceptować , czy jeszcze można coś ugrać z ceny ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę mam do 31.12.2016 , obecna oferta wygląda tak :

 

 

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

 

99,99

 

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

 

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

 

Okres oznaczony umowy

 

24 mies.

 

Początek okresu oznaczonego

 

01-01-2017

 

Koniec okresu oznaczonego

 

31-12-2018

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

 

Wybrane promocje

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, HBO 20 zł dla Abonentów, Man Pack 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

 

Warto zaakceptować , czy jeszcze można coś ugrać z ceny ?

 

Pozdrawiam

Walcz o HBO za 0zł. Jaki masz dekoder do multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 99,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, HBO 20 zł dla Abonentów, Man Pack 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

Możesz sprobowac walczyc o HBO za 0zl ale watpie abys dostal go do pakietu E 6C+ za 69,9, raczej do pakietu E z 8C+ za 79,9, a wtedy już nie dostaniesz pewnie menpacka za 0zl tylko w cenie 10zl. Tak czy siak wydaje mi się ze oferta dobra, wyjdzie Ci na jedno czy bys cos zmienial, a po ostatnich wpisach widać ze tak niski ofert już nie daja i jest ciagle parcie na podwyżki :/

Jak dobrze to rozegrasz to dostaniesz tą ofertę.Składałem już naprawdę dużo reklamacji i chyba wiem co piszę. :lol2: Przynajmniej ja bym to ugrał wszystko zależy jak to rozegrasz.

Gdy chcialem zlozyc reklamacje-na skladana oferte-powiedziano mi ze nie moga tego przyjac bo to nie kwalifikuje sie jako reklamacja!!WTF!?

 

Dobrze rozumiem, ze za każdym razem składasz reklamacje na to jak ktoś do Ciebie dzwoni z oferta i w Twoim mniemaniu oferta Ci się nie podoba, może uważasz ze Cie obraza i to reklamujesz?

@niccowla

Dałeś się naciągnąć..nowi za Man packa płacą 5 zeta do końca umowy!! :popcorn:

 

Jakos nie uważam żeby @niccowla dal się naciagnac wobec nowego klienta. Sam pakiet superpremium  kosztuje 130zl+ hbo 5zl, redlight 15z, manpack 5, filmbox 5. dekoder glowny 5, MR 10 = co daje 170zl. Zawsze te 13zl taniej ;)

Edytowane przez Carlos91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po prawie 2 latach znów czas na rozmowy z NC.

 

Wcześniej w N, do tej pory Extra+, 8 x C, 3 x HBO za bajeczną kwotę 54,90 zł. Umowa podpisana na 24 m-ce, czego wpierw żałowałem a z biegiem czasu okazało się to największą wygraną. Koniec umowy 31. 12. 16 r. Pierwsze telefony jeszcze przed złożonym wypowiedzeniem. Za 99 zł to co mam + Cinemaxy, lub 89 bez nich oczywiście odrzucona. Kolejne rozmowy po wypowiedzeniu były trochę lepsze jednak dla mnie nie do przyjęcia, wpierw Extra + 6 x C za 79 zł, a ostatnio to samo za 69 zł plus HBO na 6 m-cy i w ostatniej rozmowie nawet konsultant miły i rzeczowy. Zależy mi również na wymianie sprzętu i mogłem go wymienić za darmo gdy zacząłem narzekać że punkt obsługi robił wielki problem z wymianą pilota co skończyło się skargą na nich oczywiście odrzuconą przez NC. Pytałem o rozszerzenie oferty o multiroom ale to dla mnie wi fi box aktywacja 249 i drugi dekoder 149 lub 99 aktywacja plus oczywiście 10 zł miesięcznie przez rok i 20 zł za drugi rok. Wiem jakie są oferty więc nie oczekuję na te info, ale mam pytanie w sprawie dekoderów w muliroomie: za ile minimalna aktywacja i za ile miesięczne opłaty.

Edytowane przez Kazimiro Polonia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oplat za dekodery w kwocie 249zl :D Maksymalna oplata za wifipremium to jest 199 zł i nie płacisz potem miesięcznie lub 30 zł aktywacja + 10 zł miesięcznie lub 49 zł aktywacja + 5 miesięcznie. MR bez zmian. Wifibox za 99 zł + 5 zł pierwszy rok, potem 10 zł na promocji albo 10 zł przez 24 miesiące lub Sagem po kablu za 49 zł + miesięcznie opłaty 0/12, 10/12 lub 10/24.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos91-moj post ktory cyt jest zle edytowny i zle go odczytujesz-Ja w nim cyt bodajze czerstwego,moj jest w drugiej czesci.

Do mnie moze nc+ zadzwonilo 2 razy i ciagle ta sama spiewka-NIE-a wielu moich znajomych takie ofert otrzymalo i tutaj wiele osob z tego forum takze,wiec w koncu takze chcialem zglosic reklamacje,lecz konsul.stwierdzil ze to niejest reklamacja

Edytowane przez KotProt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...