Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę. Umowę popisywałem w cardsplitter na samą kartę cameleon, była mi potrzebna do mojego sprzętu w domu na 3tv. Coś mi się wydaje ze muszę czekać do ostatniego dnia na dobra ofertę. Nawet myślę o poszukaniu cesji na dekoder z karta cameleon. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada co do negocjacji...to My w czasie rozmowy mówimy co chcemy i za ile...nie czekamy to co konsultant sam będzie proponował !! ...nie ma tego co chcemy (oczywiście realne propozycje) to dziękuje i do widzenia...czekamy na następny telefon albo sami dzwonimy i to samo...najlepiej ich wyczekać do ostatniego miesiąca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada co do negocjacji...to My w czasie rozmowy mówimy co chcemy i za ile...nie czekamy to co konsultant sam będzie proponował !! ...nie ma tego co chcemy (oczywiście realne propozycje) to dziękuje i do widzenia...czekamy na następny telefon albo sami dzwonimy i to samo...najlepiej ich wyczekać do ostatniego miesiąca :wink:

i do tego NIE POWOŁYWAĆ SIĘ NA FORUM SATKURIERA tylko własna inwenncja sprawdzasz jakie są aktualne oferty przedłużeniowe na forum tutaj  i jak konsultant dzwoni to mowa co cie interesuje i za ile anie ze inni abonenci dostają że czytałeś satkuriera ,potem wszyscy mamy trudniej czytaj drożej;np:miałeś przykładowo abonament 60 zł wiele osób dostało za 80 zł exstra 6c+ oraz hbo 24 mieś 0zł.;jak miałeś abonament 70zł NIE dostaniesz HBO na cały zakres umowy za 0zł.tylko a 6mieś jak miałeś hbo wcześniej na 6 miechów;podpowiedz dla tych co sygnał zanikł zadzwon do duk jak chcesz oglądać nc+ masz opłatę 10zł za włączenie sygnału od karty;Moderator powinien powiesić tego typu sprawdzone rzeczy bo nie myślą i błądzą jak dzieci we mgle.  

Edytowane przez MPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jaką ofertę mogę wynegocjować dla poniższego zestawienia?

 

NOC HBO Eleven Sports VOD+ Prapremiery.TVP Redlight HD Cinemax Multiroom Standard Multiroom Standard EXTRA+ Aktywacja MR Standard Najem mediaBOX+ Filmbox netVOD+ Multi+ netVOD+ konto podstawowe Premium Sport &Film Multi+

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do tej pory miałem następującą ofertę:
Extra

8 x Canal+ 

HBO

Wi-Fi Premium Box

Multiroom po Cyfrze+

oferta do 31.10.2016 w cenie 12m/49,90 następnie 12m/79,90, wypowiedzenie wysłane.

 

dzisiaj sam zadzwoniłem na numer warszawski. Pani konsultantka od razu zaproponowała:

Extra

8 x Canal+ z VOD

HBO

Wi-Fi Premium Box

Multiroom po Cyfrze+

Vod Kino Świat

całość na 24 miesiące ze stałą ceną 79,99 i do tego dobrałem na stałe HBO GO za 5zł/m-c

 

Z oferty jestem zadowolony. Umowę przedłużyłem po 3 telefonie, pierwszym z mojej strony.

Edytowane przez migel88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po prawie dwóch latach  :wink:.

Zaczęły się telefony... oferty koszmar...

Mam dwie umowy z nc+ na cameleonach. Chciałbym przedłużyć je...ale po 5-tym telefonie myślę, że z konsultantami nie znajdę wspólnego języka....

Po tym jak ostatnio usłyszałem ze dostałem dwa lata temu cyt "ofertę życia". Postanowiłem wesprzeć się forum...przy negocjacjach. Mam to co w podpisie...na razie oferta aby to utrzymać....115 pln :crazy: .

Jaką cenę wg. Was mogę wynegocjować ?? dzięki. Pzdr. 

wypowiedzenia złożone kilka dni temu... :wink:

oferta z dziś (umowa z HBO) wszystko na 24 m - extra+, 8x c+, MR, HBO, PACE i SAGEMCOMM - 79,99...  

drugiej umowy nie omawiałem...(nie miałem czasu) ogólnie czekam....umowy do 30.11.2016. Pzdr. 

Edytowane przez budzyn78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy takim stanie jak poniżej jaką można ugrać cenę z konsulami???

 

Comfort+

Najem UltraBox

Eleven Sports

C+ VOD

Multiroom Standard

Cinemax

Extra +

Filmbox

History HD

Najem HD Multiroom

Premium Sport & Film

Multi +

 

Karta Cameleon x2, PVR PACE + SAGECOM HD

 

Obecnie 112PLN/mies.

 

Obecnie bez wypowiedzenia umowa do końca 12. 2016 r.

 

Dzięki za odp... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczęła się "batalia" o przedłużenie umowy. Dziś pierwszy tel z krakowskiego nr tel.(o ile to ma jeszcze jakiekolwiek znaczenie). Nie bardzo mogłem rozmawiać, więc umówiłem się na tel ok. 18-tej. Obecnie posiadam umowę zawartą 2 lata temu do końca grudnia br. (wypowiedzenie jeszcze nie wysłane) a w niej:

Comfort+

Extra+

HBO

HBO GO

Premium Sport&Film

Eleven Sports

CANAL + VOD

Multi + i najem UltraBox+

za całość płacę 57,75.

Wiem, że utrzymanie tego w tej cenie jest nierealne, więc liczę się z podwyżką. Chciałbym płacić ok 80, no max 90 zł za tv. Co mogę za to uzyskać ? Przepraszam z góry tych, którzy odeślą mnie kilka, czy kilkanaście stron wcześniej, ale po prostu ostatnie dni mam totalnie zawalone robotą i nie zdążę się dostatecznie wgryźć w temat, zwłaszcza, że obecnie chyba znów są pakiety jakoś pozmieniane (nazwy zawartość), więc jeśli znalazłby się ktoś, kto jest w tym na bieżąco i udzielił odpowiedzi to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon z Krakowa

Extra +, 8xC HBO 24 m za 79,9 (w tym jakiś VOD i kino świat )

wszystko fajnie tylko że dziś za to co wyżej z multiroom premium płacę 69,9

Mam się zastanowić i jutro zadzwoni

 

Mają notatki z poprzednich rozmów bo wiedział że to kolejna rozmowa i że poprzednie promocje były za drogie

( wiedział co chcę i za ile - chyba że trafiło mu się )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczęła się "batalia" o przedłużenie umowy. Dziś pierwszy tel z krakowskiego nr tel.(o ile to ma jeszcze jakiekolwiek znaczenie). Nie bardzo mogłem rozmawiać, więc umówiłem się na tel ok. 18-tej. Obecnie posiadam umowę zawartą 2 lata temu do końca grudnia br. (wypowiedzenie jeszcze nie wysłane) a w niej:

Comfort+

Extra+

HBO

HBO GO

Premium Sport&Film

Eleven Sports

CANAL + VOD

Multi + i najem UltraBox+

za całość płacę 57,75.

Wiem, że utrzymanie tego w tej cenie jest nierealne, więc liczę się z podwyżką. Chciałbym płacić ok 80, no max 90 zł za tv. Co mogę za to uzyskać ? Przepraszam z góry tych, którzy odeślą mnie kilka, czy kilkanaście stron wcześniej, ale po prostu ostatnie dni mam totalnie zawalone robotą i nie zdążę się dostatecznie wgryźć w temat, zwłaszcza, że obecnie chyba znów są pakiety jakoś pozmieniane (nazwy zawartość), więc jeśli znalazłby się ktoś, kto jest w tym na bieżąco i udzielił odpowiedzi to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Extra+8C+HBO to najtaniej 79.90 zł+11.90 Eleven+5-10 zł za HBO GO.Dekoder jak bez najmu to też będzie za 0 zł.@twims23 zapomnij o tym pakiecie za 69.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tej pory miałam następującą ofertę:

 

Pakiet Comfort+ 59,00 -19,10 = 39,90

Opcje dodatkowe HBO 25,00 -25,00 =0,00

Premium Film 49,00 -44,00= 5,00

Premium Sport 49,00 -44,00= 5,00

Extra+ 30,00 -20,00 =10,00

History HD 1,99 -1,99 =0,00

Multi+ 15,00 -15,00 =0,00

Multiroom Standard 20,00 -20,00= 0,00

Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu= 0,00

 

RAZEM 59,90 zł :grin: 

Umowa na 24 miesiące, koniec umowy 31-01-2017,wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Telefon z przed godziny  z nr.503228877, pani konsultantka zaproponowała mi:

Extra + 8xC + H2 za 82,50 umowa na 24 miesiące, jak się zapytałam o HBO to zaproponowała mi za tą samą cenę HBO na 6 miesięcy za darmo a potem płatne 25 zł. Powiedziałam miłej Pani konsultantce,że za drogo, i,że mam płacić więcej za mniej programów?A ona na to,żebym nie spodziewała się,takiej samej ceny jak dotychczas,bo tamta oferta była na urodziny i nie będzie takich ofert.Grzecznie jej powiedziałam,że wiem,ale to co ona mi proponuje jest nie do przyjęcia. Więc Pani konsultantka zapytała mnie jak sprawuje mi się wynajęty sprzęt (mam prv 500 gb i Sagemcom- stara cyfra-0 zł)powiedziałam jej że jest ok i na tym temat się skończył.Na sam koniec zaproponowała mi Internet mobilny,ale jej od razu przerwałam,że mnie to nie interesuje.

Obserwuje to forum i nikt nie pisał,że konsultanci pytali się o sprzęt jak się sprawuję.Czy szykowałoby się na wymianę sprzętu? :shock: Chociaż ten Sagemcom chętnie wymieniłabym.

Pani konsultantka w całej tej rozmowie nie zapytała mi się ile byłabym skłonna płacić, co mnie interesuje,tylko odgórnie narzucała mi swoją ofertę-w pewnych momentach nie mogłam nawet dojść do słowa :sciana: 

Naturalnie odmówiłam.Czekam dalej,może trafi mi się oferta Extra+canal + 8 x + hbo za  79,99 zł.

 Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem następującą ofertę:

Superpremium, 8xC+, Cinemax, HBO, HBO GO, Eleven Sports, NC+GO, najem PACE za łączną cenę 116,89 (z 5 zł zniżką za zgodę na komunikację marketingową czy cośtam)... Jakieś opinie ? Dla mnie to 100% podwyżki w stosunku do tego co płacę obecnie. Na moje pytanie o pakiet Extra to owszem może mi zaproponować, ale wówczas bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja włącz/wyłącz co dwa miesiące. Wychodzi 7,95 na miesiąc. Było już to wałkowane na forum.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że niniejszy wątek to wątek cenowy dotyczący ofert przedłużeniowych platformy nc+. Tyczy się on abonamentu "głównego", oferowanego przez nc+ na przedłużenie umowy.

W niniejszym dziale forum jest też oddzielny wątek poświęcony opcjom dodatkowym platformy nc+, promocjom z nimi związanym itp.

 

Proszę więc o zamieszczanie swoich postów we właściwych wątkach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...