Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Meila dostaje się nawet podczas rozmowy lub chwilę póżniej także już powinien wiedzieć czy wszystko się zgadza.Obstawiam inny pakiet lub inna cenę.

Pewnie tak. Akurat był na mieście już mu mówiłem jak sprawdzić da znać

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dzisiaj (ostatni dzień) na 24 miesiące.

 

Kwota do zapłaty: 79,99 zł

Extra+

CANAL+ (8 kanałów)

HBO

Multiroom Standard

Najem ultraBox+

 

Do tej pory miałem to co wyżej w umowie na 2 lata, płaciłem średnio ok. 60 zł/m-c (6 m-cy 0 zł, 18 m-cy 79,90).

Chciałem 6 Canal+ za 10 zł mniej ale wtedy nie dostałbym HBO za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie identyczna sytuacja co u astrin powyżej. Tyle że bez Multiroom bo nie jest mi potrzebne. Również dziś przyjąłem. Słabiutko w porównaniu do historii. Wydaje mi się że czas na jakąś nową konkurencję w Polsce. Bo inaczej co umowa to będzie drożej. Prawdopodobnie to im się sprawdza. Mniej abonentów o 5-10%,ceny wyższe o 20%.bilans na plus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff umowa przedłużona: (obecna do końca września 2016 r. - nie zdążyłem wysłać wypowiedzenia)

superpremium za 99,90 zł na 24 m-ce (8 c+, hbo, cinemax) film box na 1 m-c za free i hbo go na 1 m-c za free. (potem trzeba wyłączyć)

Mrs za 0 zł

eleven za 11,90 zł na 12 m-cy potem można wyłączyć lub 15,90 zł,

Man pack za 5 zł na 24 m-ce

razem 116,89 zł 

chciałem jeszcze euro za 0 zł ale wtedy chcieli mi dać Mrs za 10 zł.

 

dotychczas płaciłem 109 zł i nie miałem elven oraz man packa wycieli mi tylko hbo go oraz filmbox

Jak na dzisiejsze oferty chyba nie jest źle

Edytowane przez arisek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Czytam ten dział systematycznie ponieważ posiadam nc+ z umową jeszcze do maja przyszlego roku i zastanawiam się ile mi zaproponują mając obecnie prawie fulla z multiroomem dekodery wifiboxy jeden z dyskiem ( bez red lighta , adventure , opcja eleven na zasadzie włącz/wyłącz ) i płacę średnio 120/ms ?. Wiadomo że nie ma nic za darmo, ale niektóre oferty to szkoda komentować...

 

Gesendet von meinem GT-I9060I mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak po 15 latach mowie nc+ prawdopodobnie dowodzenia .

Dziś dzwoniłem przed chwila ,czekalem 27 minut żeby usłyszeć śmieszna ofertę .To był mój 3 telefon do nich w tym miesiacu.

Dzwonili do mnie wczoraj raz i dzisiaj kilka razy ale nie zdążyłem odebrać .

Zobaczymy czy jeszcze zadzwonia ale za bardzo się nie nastawiam.

Miałem ofertę 2 tygodnie temu za 69.90

Extra plus 8xc+,Mr po cyfrze i HBO za free na 6 msc .Eleven za 7.95 czyli razem 77.85 na 2 lata .

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak po 15 latach mowie nc+ prawdopodobnie dowodzenia .

Dziś dzwoniłem przed chwila ,czekalem 27 minut żeby usłyszeć śmieszna ofertę .To był mój 3 telefon do nich w tym miesiacu.

Dzwonili do mnie wczoraj raz i dzisiaj kilka razy ale nie zdążyłem odebrać .

Zobaczymy czy jeszcze zadzwonia ale za bardzo się nie nastawiam.

Miałem ofertę 2 tygodnie temu za 69.90

Extra plus 8xc+,Mr po cyfrze i HBO za free na 6 msc .Eleven za 7.95 czyli razem 77.85 na 2 lata .

To na co jeszcze liczyłeś? 78 zł zbyt dużo za coś takiego?

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak po 15 latach mowie nc+ prawdopodobnie dowodzenia .

Dziś dzwoniłem przed chwila ,czekalem 27 minut żeby usłyszeć śmieszna ofertę .To był mój 3 telefon do nich w tym miesiacu.

Dzwonili do mnie wczoraj raz i dzisiaj kilka razy ale nie zdążyłem odebrać .

Zobaczymy czy jeszcze zadzwonia ale za bardzo się nie nastawiam.

Miałem ofertę 2 tygodnie temu za 69.90

Extra plus 8xc+,Mr po cyfrze i HBO za free na 6 msc .Eleven za 7.95 czyli razem 77.85 na 2 lata .

Dostałeś niby 8C+ w cenie której nikt na forum nie dostał i jeszcze żle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Miałem opcję extra +, 8 C+, HBO; pace, MR (na dwa oddzielne dekodery) - za 60pln - 12 miesięcy i 80 pln za kolejne 12 miesięcy - czyli średnio 70 PLN za miesiąc. W trakcie doszła opcja eleven za 7,5 pln. Umowa kończy się z końcem sierpnia.

 

Teraz dostałem propozycję przedłużenia umowy w 2 opcjach:

1) - extra+, 6 C+ MR - 70 pln

2) - extra+, 8 C+ MR - 80 pln

dodatkowo HBO - za 20 pln

 

Podsumowując:

Miałem opcję za 70 pln średnio a teraz chcą za to samo 100 pln plus za eleven ok 10 czyli - 110 pln. Dodatkowo gdybym chciał mistrzostwa europy do wychodzi ok 120 miesięcznie (piszę tak specjalnie)

 

Teraz pytanie.

Rozumiem że czasy są takie jakie są i wszystko kosztuje jednakże czy mogę na spokojnie walczyć utrzymanie warunków czyli:

extra+, 8C, HBO, MR - za max 80pln?

 

Proszę zobaczyć pewne porównanie (jeżeli się mylę to poprawcie mnie)

Jestem abonentem Plusa i mam możliwość wykupienia pakietu max premium w polsacie cyfrowym (cena normalna 99,99) za 1/2 czyli za 50 pln.

Dodatkowo przez 6 miesięcy bez opłat a więc miesięcznie wychodzi: 37,5 PLN. W cenie ELEVEN sport, HBO i Mistrzostwa Europy:

A więc różnica z propozycji NC+ = 120 -37,5 = 82,5 (+/- 2,5pln) w zależności po ile będą w liczyć eleven sport w trakcie umowy)

A więc mam ponad 82 pln w kieszeni plus Polsaty Sport ale brak C+. Teraz gdybym dobrał najtańsza opcję z NC+ tak żeby mieć C+ nawet w opcji 6 kanałów - ile musiałbym dopłacić?

 

Co proponujecie i co lepiej wybrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano bez wypowiedzenia 80zł za 8xC+ i HBO. Płaciłem do tej pory 59zł średnio, za 8xC+. HBO mnie nie interesuje więc złożyłem wypowiedzenie i raczej się pożegnam z nc+ po wielu latach.

CP ma już przyzwoity dekoder  i ofertę z 6mc za 0 zł dla nowych więc średnia cena jest dobra. Premium MAX z  elevenami  wychodzi średnio 74,25zł w umowie na 24mce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie raz jeszcze - oferta cały czas taka sama, 119,99 za superpremium+

 

Co najlepsze - zapytałem o drugą umowę, która kończy mi się w lipcu. Tutaj za superpremium+ pan zaproponował mi na dzień dobry opłatę w wysokości 99,99...

 

Czego ja nie rozumiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grochem o ściane, podwyżka z roku na rok a zawartość jakby mniejsza.

 

Do tej pory Extra + 6C+59,90 + 6m-cy HBO i Filmbox za 0zł, umowa na 12m-cy do końca czerwca 2016.

 

Propozycja jaką otrzymuję to Extra + 6C+ 69,90 i ewentualnie gratis na 6 m-cy HBO lub HBO na 12m-cy w cenie 12.5zl co miesiąc no i standard NC+ GO 100godz. które jest standardem.

 

Extra + 8c+ 79.90 HBO jak wyżej Man Pack za 10zł

 

Superpremium bez HBO bodajże 115 - już mi się słuchać nie chciało

 

Szału niema tyłka nie urywa, jak widać podwyżka o 10zł w stosunku do ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...