Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej obecnej ofercie mam prawie wszystkie kanały z nc+. Nie mam tylko np. Sundance HD, H2 HD, Filmbox Arthouse, a tak ogólnie to praktycznie wszystko jest (Canal+, HBO, CinemaX, Filmbox, Eurosport, Eleven, kanały dla dorosłych, itd). Do tego są 3 dekodery. Niestety płacę za to wszystko aż 200,85 zł.

 

Niedługo kończy mi się umowa.

Jaką cenę mógłbym wynegocjować za takie kanały jak są w pakiecie Superpremium+ oraz Pakiet Eleven? Dla nowych klientów jest to chyba 141.89 zł (129,99 zł + 11,90 zł) + pewnie jakieś 20 zł za Multiroom (3 dekodery), więc dla nowych klientów wychodzi pewnie koło 160 zł? Pytanie jakę cenę mógłbym realnie wynegocjować przy przydłużeniu umowy? I czy przy przedłużaniu umowy kanały są też podzielone w takich pakietach jak dla nowych klinetów (np. Superpremium+), czy może jest jakoś innaczej (np. w innym pakiecie jest Canal+ i HBO)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowe miesiące w ofercie Superpremium + ELEVEN dla nowych są na początku w kwocie 21zł + ewentualna dopłata za MR + ELEVEN = Pierwsze 3 miesiące w kwocie 57,90zł, później 166,89zł i 99zł opłaty aktywacyjnej za sprzęt przy podpisywaniu umowy.

 

Przy kolejnym przedłużeniu można mieć MR za 0zł ( 1 dodatkowy dekoder ) za każdy kolejny 10zł.

 

Najniższa kwota za Superpremium przy przedłużeniu w dniu dzisiejszym to 99,9zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z wczoraj bez wypowiedzenia : Extra, 6 Canal +, Hbo na 12 m-cy gratis(potem muszę wyłączyć, bo raczej nie będę płacił) umowa 24 miesiące, pejs za 0 zł - 69,99 zł. Multiroom nie miałem. Do tej pory Extra, Canal+ x 6, Cinemax za  59,90. Mam 7 dni na akceptację. Konsultant stwierdził, że Hbo na całą umowę gratis dać nie może, bo nie miałem tych kanałów w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy najlepsza oferta jaka jest dostępna (na 24 miesięcy można mieć HBO, ale jeżeli konsultant nie zaproponował to więcej się nie da) -  HBO na 12 głównie dlatego, że nie miałeś go w swojej wcześniejszej ofercie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższa kwota za Superpremium przy przedłużeniu w dniu dzisiejszym to 99,9zł.

 

Czyli jak dobrze rozumiem najlepszą cenę jaką mógłbym wynegocjować przy przedłużeniu umowy to 99,9 zł (Superpremium+) + 10 zł (MR za 3 dekoder) +  11,90 zł (Eleven) = 121,8 zł?

 

Jeżeli tak, to byłaby super cena :)

Edytowane przez Mekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mekko

 

Jeżeli masz MR na jeden główny dekoder i dwa dodatkowe to wtedy płaciłbys 10 zł - żebyśmy się dobrze zrozumieli

 

A pozostałe kwestie o których wspomniałeś się zgadzają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba jest - tzn. mam jeden główny dekoder (mediaBox+) oraz dwa dodatkowe (Box+).

A jeżeli chciałbym np. dołożyć sobie do tego Man Pack, nc+ go, HBO GO, oraz nc+GO TV Seriale+, to ile bym za te poszczególne opcje mógł w najlepszym razie wynegocjować?

Edytowane przez Mekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w takim ustawieniu MR jak masz płaciłbyś 10zł.

 

HBO GO, czasami nawet zdarza się za 0zł tak to 0zł_6m_10zł_6m średnio 5zł na miesiąc.

MAN PACK - 5zł miesięcznie.

NC+GO - jest dostępne w każdym pakiecie bezpłatnie. W pakiecie Superpremium jest 100h miesięcznie do wykorzystania.

NC+GO TV SERIALE+ - średnio za ok 10zł można posiadać.

 

Gdybyś zdecydował się na pakiet Superpremium w kwocie 119,9zł/24m przy przedłużeniu takie opcje jak MANPACK i HBO GO można mieć za 0zł na całą długość trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując, przy umowie na 24 miesiące mam szanse na:

119,9zł (Superpremium + wraz z MANPACK i HBO GO) + 10 zł (MR za 3 dekoder) +  11,90 zł (Eleven) + 10 zł (NC+GO TV SERIALE+) = 119,9zł + 10 zł +  11,90 zł + 10 zł  = 151.8 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie taką cenę wynegocjować?
Jakieś wskazówki jak rozmawiać z konsultantem nc+? :)

 

PS Normanie umowę ma do 31.08.2016, ale dostałem już monit, żeby się z nc+ skontaktować do końca maja, więc pewnie jest 3-miesięczny okres wypowiedzenia, czy coś takiego. Więc koniecznie powinienem przedłużyć/rozwiązać umowę do końca maja, czy mogę to zrobić jeszcze na początku czerwca?

Edytowane przez Mekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w takim ustawieniu MR jak masz płaciłbyś 10zł.

 

HBO GO, czasami nawet zdarza się za 0zł tak to 0zł_6m_10zł_6m średnio 5zł na miesiąc.

MAN PACK - 5zł miesięcznie.

 

 

W przypadku Superpremium+ za 99,90 zł z tego co mówią konsultanci Man Pack jest za 10 zł i nie ma szansy na zbicie do 5 zł. Co do HBO GO przy tym samym pakiecie za każdym razem oferują 0 zł  przez 6 m-cy i przez kolejne za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie taką cenę wynegocjować?

Jakieś wskazówki jak rozmawiać z konsultantem nc+? :)

 

PS Normanie umowę ma do 31.08.2016, ale dostałem już monit, żeby się z nc+ skontaktować do końca maja, więc pewnie jest 3-miesięczny okres wypowiedzenia, czy coś takiego. Więc koniecznie powinienem przedłużyć/rozwiązać umowę do końca maja, czy mogę to zrobić jeszcze na początku czerwca?

Nie ma 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia.Wypowiedzenie złóż czerwcu lub lipcu i będzie ok.Negocjować możesz do chwili zdania sprzętu a na to masz 14 dni po zakończeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

W przypadku Superpremium+ za 99,90 zł z tego co mówią konsultanci Man Pack jest za 10 zł i nie ma szansy na zbicie do 5 zł. Co do HBO GO przy tym samym pakiecie za każdym razem oferują 0 zł  przez 6 m-cy i przez kolejne za 10 zł.

Czytaj ze zrozumieniem @JoB pisał o Superpremium za 119,9 zł ..w tym Man Pack za free i HBO GO  do końca umowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do września jednakże z uwagi na Euro zacząłem się interesować przedłużeniem.

Ofertę dostałem następująca i chciałem zapytać Państwa czy jest korzystna.

 

Superpremium+ ( z 8 C+, Cinemax i HBO)

Eleven Sports

Filmbox

Seriale+

Multiroom

Euro 2016

 

Całość na 24 miesiące za 137 zł

Czy się opłaca można taniej albo coś więcej ugrać > np. manpacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam obecnie do końca lipca ofertę:

Comfort+

CANAL+ VOD

EXTRA+

HBO

Premium Sport &Film

Multi+

Średnio płacę za to około 53 zł (6 miesięcy gratis pozostałe 12 za 79,90)

 

Chciałbym przedłużyć umowę z tymi samymi kanałami co teraz ale dołożyć multiroom.

  Obecnie mam dekoder sagecom dsi87 ze starą kartą jeszcze po cyfrze (cameleon) i drugi nieużywany wifiBox+ / SAGEMCOM DSIW74 .   

Jest szansa żeby dostać to co mam + multiroom za około 80 zł na miesiąc?

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do września jednakże z uwagi na Euro zacząłem się interesować przedłużeniem.

Ofertę dostałem następująca i chciałem zapytać Państwa czy jest korzystna.

 

Superpremium+ ( z 8 C+, Cinemax i HBO)

Eleven Sports

Filmbox

Seriale+

Multiroom

Euro 2016

 

Całość na 24 miesiące za 137 zł

Czy się opłaca można taniej albo coś więcej ugrać > np. manpacka

Superpremium - 99,90zł, Eleven - 11,90zł, Filmbox - 10zł, Seriale - 10zł, Multiroom - free ew. 5zł. Wychodzi max 136,80zł. Więc możesz powalczyć o Man Pack za 0zł (ew. 5zł) lub np. Filmbox czy Seriale np. na 6mscy za 0zł. Do Euro 10 dni więc można ich pomęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do września jednakże z uwagi na Euro zacząłem się interesować przedłużeniem.

Ofertę dostałem następująca i chciałem zapytać Państwa czy jest korzystna.

 

Superpremium+ ( z 8 C+, Cinemax i HBO)

Eleven Sports

Filmbox

Seriale+

Multiroom

Euro 2016

 

Całość na 24 miesiące za 137 zł

Czy się opłaca można taniej albo coś więcej ugrać > np. manpacka

 

Z tego co czytam na ich stronie:

"Promocyjna cena Opcji dodatkowej „Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Francja 2016” 0 zł obowiązuje przy zakupie Opcji dodatkowej Multiroom lub z Pakietem Superpremium+"

 

Czyli jeżeli przedłużałbym umowę na takich zasadach, o których już pisałem wyżej:

119,9zł (Superpremium + wraz z MANPACK i HBO GO) + 10 zł (MR za 3 dekoder) +  11,90 zł (Eleven) + 10 zł (NC+GO TV SERIALE+) = 119,9zł + 10 zł +  11,90 zł + 10 zł  = 151.8 zł?

 

to rozumiem, że mogę dostać za 0 zł Euro 2016 (w tym co chcę mieć w umowie jest Superpremium+ i MR)?

Edytowane przez Mekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, akurat Superpremium dopiero od 129 zaliczą się do dostepu na EURO, ale opłata za MR w wysokości minimum 10zł (tak jak w Twoim przypadku) umożliwia Ci dostęp do to EURO, wystarczy o tym wspomnieć przy przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...