Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałeś Extra+Adventure+MR+Pace i do tego prawie na pół umowy Filmbox+Cinemaxy+HBO za free?To bardzo dobra oferta nikt nić podobnego w tej cenie nie dostał z tak krótką umową.

Do wyboru, a nie wszystko.

 

 

Ma pewnie do wyboru filmbox, Cinemaxy lub hbo

Dokładnie

 

@adaxo bierz, lepszej oferty nie bylo

Były, rok temu.

 

Dla mnie trochę średnio, bo abonament idzie do góry, a lista programów w dół. Ogólnie ciekawe, że konsultantka, aby zachęcić przy pozostaniu mówiła, że mam stary MR z dwie osobnymi kartami. Informowała, że oni nie sprawdzają czy używam tego w jednym domu czy nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie za 50 złotych z 8 canal+.

Kiedyś tak samo pisano że C+ nie dostanie się taniej niż ok.70 zł.A póżniej był Extra+6C+HBO za 50 zł.Nie mówię że będzie podobnie ale nigdy nie piszcie nigdy.Wcześniej wszyscy pisali że nie ma szans dostać Extra+6C+ taniej niż za 69.9 zł a jednak było 3 tańsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie

 

Comfort + z kanałami Canal+

+ Eleven

+ multiroom

i płacę za to 78 zł (miałem łamańca takiego że pierwszy rok bodajże płaciłem 60, a drugi 70, ostatnio doszło do tego Eleven).

 

Pytanie: za ile mogę taki pakiet wynegocjować? Pierwsza oferta to 74,99 + 7,95 za Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak samo pisano że C+ nie dostanie się taniej niż ok.70 zł.A póżniej był Extra+6C+HBO za 50 zł.Nie mówię że będzie podobnie ale nigdy nie piszcie nigdy.Wcześniej wszyscy pisali że nie ma szans dostać Extra+6C+ taniej niż za 69.9 zł a jednak było 3 tańsze oferty.

Po reklamacjach to rozumiem i tylko w taki sposób można liczyć na tańsze abo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej dostępne Extra+ z Canal+( :cool: jest za 79.90 , jak ktoś czeka na mniejszą cene to się nie doczeka :)

Napisałeś dokładnie tak.Jak pisałem wcześniej Extra z 6C+ też miało nie być taniej niż za 69.9 zł.A były nawet za 59.9 i to nie żadne oferty po reklamacji.A zresztą nie ważny sposób a efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Extra+ z CANAL+ 8, Pakiet HBO, CINEMAX, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD i płaciłem  ok. 65zł.

 

Jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia a umowę mam do 31 maja.

 

Dziś dostałem ofertę:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, CINEMAX, Filmbox Pack(do końca czerwca 2016), HISTORY HD (0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów), MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD - i to na 24 miesiące za 79,99zł. W sumie od lipca za 81,98zł.

 

Brać czy nie akceptować i wysyłać wypowiedzenie i czekać na lepszą ofertę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie warto brać History na całą umowę...tzn wiązać się umową na tą opcję. Na siłę wciskają kanał o niskiej oglądalności, gdzie u konkurencji jest za free. Nóż widelec nieświadomy abonent to łyknie.

A dlaczego nie warto? Może ktoś lubi ten kanał i ogląda go regularnie. A co ma do tego to, że u konkurencji jest za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...