Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort+

EXTRA+

HBO

History HD

Premium Sport &Film

Multi+

dekoder Pace PVR

 

Średnio płaciłem 59,9 zł miesięcznie, chciałbym to samo utrzymać za 10 zł więcej, realne?

Upierają się na 79,9 bez wysyłania wypowiedzenia, ale tyle nie zapłacę.

Ewentualnie jakie kanały mógłbym dorzucić w tej cenie? Eleven / Cinemax?

Przeczytałem kilka poprzednich stron, że nie warto wysyłać wypowiedzenia. Prawda?

Może i przeczytałeś ale nie wiele z tego zrozumiałeś.Chcesz Extra+8C+HBO+H za 69.90?Ba nawet chcesz dorzucić Eleven/cinemaxy? :lol2: Radzę poczytać jeszcze raz wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące ważną do końca kwietnia.

Pakiet Extra+ z 8x CANAL+,

HBO 6miesięcy,(i tak nie oglądam),

Eleven Sports,

Filmbox Pack, 1miesiąc

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM MEDIABOX+

92,94zł,

przeszedłem z obecną promocją elevenów za 7,95zł do października

 Słono. Ile płaciłeś dotąd? Jeśli miałeś łamańca to podaj ile płaciłeś w "fazie zwyżkowej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet Extra 8C+ za 49,90 bez multi room. Umowa do końca miesiąca wypowiedzenia nie wysyłałem bo to i tak nic nie zmienia. Cały czas proponują to samo za 69,90 bądź zejście na comfort z 6C+ za 59,90. Skłaniam się ku zejściu na 59,90 za comfort 6C+ bo jestem tzw. sportowcem i z extra którystrace to w sumie oglądałem tylko eurosport2 jest szansa na coś więcej w mojej sytuacji negocjacyjnej? czy coś się zmieni do końca miesiąca czy przedłużać o co ewentualnie powalczyć za te 59,90. Dekoder mam dosyć stary czasem ma zwieszke bodajże sagema dsi87 czy w tej cenie bez dopłaty jest szansa na nowy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tu specjalnej rozbieżności z ideą wątku - oferty, pytania, odpowiedzi. jeśli nawet posty się czasem rozbudują o to dlaczego tak i jak, żeby było lepiej, to nadal są to dyskusje w najleszym do tego miejscu. Bardzo proszę wyłączyć sobie opcję psa przewodnika.

 

O i mod zadziałał :wink: teraz ja jestem ot :wink: do usunięcia

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort za 14,90 to jest bardzo dobra cena.Warto się boksować o 5 zł dla pakietu Start+ ?

 

Jest to dobra oferta, ale nie chciałem wchodzić w szczegóły pisząc, że załatwiam ten pakiet dla matuli. Jak się kończy umowa wchodzę na to super forum i po przeczytaniu kilkunastu stron wiem, co można maks ugrać i tak walczę. A że matula de facto ogląda jeden kanał, który jest i w Start+ i w Comfort+ to powiedziała, że Start+ jest styka.

 

Więc napiszcie proszę czy jest szansa na 9,90 za Start+, czy ktoś ma taką wiedzę lub ostatnio udało mu się takie coś wynegocjować. Dzięki. (Jak szukam na tym forum za pomocą google to widzę, że ludzie dostawali Start+ za 9,90, ale w 2015, ostatnio brak takich wpisów)

 

Ps. Kiedyś po maks 2 rozmowach kurtuazyjnych z konsultantem waliłem od razu do DUK, ale widzę, ze teraz piszecie, że to nie pomaga.

Ps2. Dodatkowo matula poprzednio miała Comfort+ za średnio 14,90/mc na 15mc (6mc za 0zł i 9mc za chyba 24,90). A piszecie, że teraz oferując nową umowę patrzą na starą. Więc z tego powodu też mogę napotkać opór, ale jeśli ktoś ostatnio dostał Start+ za 9,90 to będę próbował :)

Ps3. Jak miałem drugą rozmowę z tą samą konsultantką (miała oddzwonić po tym jak się namyślimy nad ofertą Comfort+ i Multiroom) to zaproponowała Start+ za 14,00 (jeśli się nie przesłyszałem) czyli 0,90 taniej niż Comfort+. A przy pierwszej rozmowie i na początku drugiej mówiła, że Start+ tylko może dać za 19,90. Dopiero jak zacząłem mówić o tym, że matula ogląda de facto jeden kanał i że sąsiad jakiś czas temu dostał Start+ za 9,90 to zeszła do 14,00.

 

Sebool:

Tak czytam i czytam o tej walce o jak najlepsze oferty i chciałbym tylko sobie potwierdzić czy dobrze to widzę: Pakiet Comfort+ próbować wynegocjować za 14,90 zł na 24 miesiące.

Wyżej napisałem jaką miała matula poprzednią umowę. Teraz była pierwsza rozmowa o Comfort+ i Multiroomie, ale jak zacząłem męczyć konsultantkę o Start+ za 9,90 i odmawiała to się jeszcze upewniłem czy jakbyśmy wzięli sam Comfort+ to też będzie oferta 14,90. I potwierdziła. Dodam, ze matula ma telewizor starego typu (kineskopowy) i stary dekoder bez nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za 39,90, umowa zaraz się kończy.

 
Najem Pace
EXTRA+
Adventure TV HD
Filmbox
MULTIROOM STANDARD
Multi+

 

Dostałem propozycję 45zł bez Filmbox na 15 miesięcy, do tego 100h telewizji mobilnej (czy standardowa oferta) oraz Filmbox/Cinemax/HBO na pół roku za darmo. Później ewentualne zniżki na Filmbox/Cinemax/HBO. 

 

Da się utrzymać to co miałem w tej samej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące ważną do końca kwietnia.

Pakiet Extra+ z 8x CANAL+,

HBO 6miesięcy,(i tak nie oglądam),

Eleven Sports,

Filmbox Pack, 1miesiąc

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM MEDIABOX+

92,94zł,

przeszedłem z obecną promocją elevenów za 7,95zł do października

Drogo

Comfort+

EXTRA+

HBO

History HD

Premium Sport &Film

Multi+

dekoder Pace PVR

 

Średnio płaciłem 59,9 zł miesięcznie, chciałbym to samo utrzymać za 10 zł więcej, realne?

Upierają się na 79,9 bez wysyłania wypowiedzenia, ale tyle nie zapłacę.

Ewentualnie jakie kanały mógłbym dorzucić w tej cenie? Eleven / Cinemax?

Przeczytałem kilka poprzednich stron, że nie warto wysyłać wypowiedzenia. Prawda?

Radziłbym Ci brać bo taniej nie będzie na pewno i nic Ci do tego nie dorzucą w gratisie. Nie słuchaj bzdur tylko wysyłaj wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa kończy się  z końcem czerwca .Do tej pory Comfort z Ekstra , pełna paczka C+ , multiroom standard (wi-fi premium box + sagemcom) umowa na 24 miesiące , łamaniec , pierwsze 6 miesięcy  potem około 95 . Dostałem list , 2 e-maile i jeden telefon z przypomnieniem ze kończy mi się umowa ale nie dostałem żadnej oferty .Dzis przeszedłem się do punktu i dostałem 4 propozycje . Opcja 1.Extra z 8 x C + i Hbo 99,99 + 10 multiroom ,       Opcja 2. Extra z 8 x C+  89,99 + 10 multiroom  ,  opcja 3.Superpremium 99,99 + 10 multiroom  ,  opcja4. Extra  z 8x C+ i Cinemax 92,99 + 10 multiroom .Czy to korzystne oferty czy czekać na tel i próbować coś ugrać ?

Edytowane przez emel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. :!: Dlaczego kolejny raz wprowadzasz w błąd?

To, że 1 lub 2 osoby na 20 lub 30 mają za free to nie czyni go bezpłatnym tak jak MR po Cyfrze. Nie pisz do mnie tekstów, typu, że kogoś wprowadzam w błąd, bo tak nie jest. MR od ITI jest zawsze płatny i graniczy z cudem aby wyrwać go za free. Taka prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza oferta.

Powiedziałem, żeby się nie produkowali i nie dzwonili kilkanaście razy, że nie chcę mi się wysyłać wypowiedzenia, tylko do tego co mam niech mi oddadzą ligi, które mi zabrali (w skrócie kanały 11) w cenie, którą do tej pory płaciłem, czyli 59,93 zł. Zaproponowałem, żeby od razu zawołała przełożonego, bo wiem jak to u nich działa i że kierownik może więcej i jeśli się zgodzą na moje warunki to dzisiaj podpisujemy umowę. Zaoszczędzi to mój i pani czas i wykluczy te pseudo negocjacje... Pani odpowiedziała, że kierownik zaproponuje to samo i nie ma sensu go oddawać. Zaproponowała to co mam + Eleveny i 3xHBO na cały okres umowy (HBO to nawet za darmo nie jest mi potrzebne), za 93,74 zł...;) Delikatnie mówiąc obraziła moją inteligencję, ale życzyłem jej miłego wieczoru. Za punkt honoru obrałem sobie kwotę 60 zł jako graniczną za to co mam + Eleveny.

 

Dotychczas 8xC+, Premium Sport&Film, Canal+ VOD, Extra+, Comfort+, Multiroom Standard z Pace PVR i Sagemcom HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie możesz już zrezygnować z nc. Nie dostaniesz takiej ceny z taką ofertą. Przynajmniej na dzień dzisiejszy.

Może i przeczytałeś ale nie wiele z tego zrozumiałeś.Chcesz Extra+8C+HBO+H za 69.90?Ba nawet chcesz dorzucić Eleven/cinemaxy? :lol2: Radzę poczytać jeszcze raz wątek.

Problem w tym, że wcale nie czytał. Jak większość co codziennie zadaje te same pytania, a odpowiedź jest wyżej lub strona wcześniej. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że w trosce o swój honor, możesz powoli szukać kartonów do pakowania sprzętu... :)

:D tez mi sie tak wydaje , swoja droga za te 93 z elevenami bym brał poniewaz na taka oferte czekam tylko + hbo go moge placic 103 czyli extra 8c+ hbo hbo go eleveny , multi i 2 deki mam za free.

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili, odrzucona:

Comfort+ 39,99

Extra+ 44,99

Extra+8C+ 79,99

Obecnie płacę za Comfort+8C+ 39,90 więc trochę kiepsko. 11 dni do końca umowy.

 

 

A w umowie co posiadasz Comfort+3C+?

W umowie, mając na myśli papierowy dokument, mam tylko Comfort+ za 39,90 na 24m. C+ mam gratis i nie ma ich na umowie (taką miałem wówczas odpowiedź jak pytałem o ich brak w umowie).

Na rachunku wygląda to tak, że mam:

Comfort+ 59,00 - 19,10 = 39,90

CANAL+ PLATINIUM (opcja) 70,00 - 70,00 = 0,00

Multi+ 15,00 - 15,00 = 0,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostry 11

 

cudem będzie jak utrzymasz 59.90 za to co masz. O Elevenach nie masz co marzyć bez dodatkowej opląty.

 

Ja mam  ) Comfort + i dodatki EXTRA+, Najem BOX+, Premium Sport &Film, Multi+) za 59 zł. Nawet tego nie chcą mi utrzymać. mam umowę do 30 kwietnia i z przyjemnością spakuje im ten szmelc i oddam:) 

Edytowane przez Odkodowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie comfort, C+sport (promocyjnie wszystkie C+), Pace PVR, MR w łamańcu za ~45 zł

 

Bez wypowiedzenia oferty (z Pacem i MR) na 24 msc:

6C comfort - 59,99

6C comfort extra - 69,99

8C comfort - 69,99

8C comfort extra - 79,99

Patrząc na szybko przez parę ostatnich stron to chyba dostałem na "dzień dobry" najlepszą ofertę obecną na rynku :) jutro zapewne przedłużę umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...