Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ogest Tak jest taka szansa. Ja dostałem Extra+ 8XC+ 3xHBO Multiroom Standard  i Pace/Sagemcom za 79,90zł/24m-ce.

To dobra wiadomość,

A wypowiedzenie wysyłałeś ? Bo ja czytając forum doszedłem do wniosku że skoro specjalnie nie zmienia to pozycji negocjacyjnej to po co wydawać 5PLN na polecony :)

I jeszcze nie wysyłałem a umowa do końca kwietnia wiec teoretycznie mam jeszcze chwilkę na wysłanie.

A jakoś do migracji do CP nie jestem do końca przekonany, choć sport mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie chcesz stanąć przed alternatywą: albo płacę dużo więcej po cenach niepromocyjnych, albo biorę co mi dają? A wtedy biorąc pod uwagę widełki do cen niepromocyjnych oferty mogą zwyczajnie być gorsze. To już lepiej niech oni stoją przed alternatywą: albo się jakoś dogadamy, albo stracimy klienta, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, to nie tak. Albo dogadam się w marcu bez wysyłania, albo po świętach wysyłam wypowiedzenie, i potem tak jak piszesz. Na warunki umowy (opłaty, czas wypowiedzenia) na czas nieokreślony nie planuję przechodzić.

Edytowane przez ogest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie czekał z wysyłaniem wypowiedzenia do ostatniej chwili. Jeśli wyślesz po świętach to może już być za późno. Z tego co pamiętam to dla nich liczy się moment rejestracji u nich wypowiedzenia a nie data wysłania. Możesz też złożyć wypowiedzenie w Autoryzowanym Punkcie NC+ jak masz gdzieś w okolicy, wtedy zaoszczędzisz na znaczku.

Edytowane przez baek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj ostatnio, że DUK nie ma dla mnie ofert przedłużeniowych z 6xC+ a tylko 8xC+. Wczoraj poszedłem do APS zapytać o oferty i okazuje się, że w systemie są wszystkie warianty ofert z 6XC+ dla mnie dostępne. Czyli extra z 6c i superpremium z 6c.

 

Podczas kilku ostatnich dni dwukrotnie rozmawiałem z DUK i pytałem o oferty z 6xC+. Konsultanci zarzekali się, że nie ma dla mnie w systemie takiej opcji a są tylko 8xC+.

 

Po tym wszystkim mam takie zdanie, że ten cały DUK ma wszystko w d.. u..ie - kłamią i za wszelką cenę chcą podbić abonament przedłużając umowy. Pewnie tylko wtedy mają z przedłużenia umowy jakąś prowizję. Mam ich gdzieś. Do tej pory myślałem, że to ONI są dla mnie najważniejsi- dzisiaj mam całkiem odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj ostatnio, że DUK nie ma dla mnie ofert przedłużeniowych z 6xC+ a tylko 8xC+. Wczoraj poszedłem do APS zapytać o oferty i okazuje się, że w systemie są wszystkie warianty ofert z 6XC+ dla mnie dostępne. Czyli extra z 6c i superpremium z 6c.

 

Podczas kilku ostatnich dni dwukrotnie rozmawiałem z DUK i pytałem o oferty z 6xC+. Konsultanci zarzekali się, że nie ma dla mnie w systemie takiej opcji a są tylko 8xC+.

 

Po tym wszystkim mam takie zdanie, że ten cały DUK ma wszystko w d.. u..ie - kłamią i za wszelką cenę chcą podbić abonament przedłużając umowy. Pewnie tylko wtedy mają z przedłużenia umowy jakąś prowizję. Mam ich gdzieś. Do tej pory myślałem, że to ONI są dla mnie najważniejsi- dzisiaj mam całkiem odmienne zdanie.

Tak jak klient chce obniżyć abonament tak DUK chce podnieść  . Na szczęście decyzja zawsze należy do abonenta !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Ale co Ci zaproponowano? Chyba dalej kanał. ..nawet z 6 C+ , bo nie piszesz, że coś wziąłeś.

Czekam jeszcze do końca kwietnia- może będą jeszcze jakieś ciekawsze oferty. Trochę szkoda mi filmów na C+ i multiroom premium. Będę myślał chyba o superpremium z 6x C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj telefon. Umowa do końca czerwca, abonentem jestem od PIERWSZEGO dnia Wizji Tv. Zapytano co chcę oglądać, ja krótko:
 
Liga Mistrzów, Eleveny, Eurosport 2 i pozostać z obecnym MR standard - NIC więcej, żadnych HBO, absolutnie NIC więcej. "Proszę chwilę poczekać, uzyskam ofertę".....
 
Umowa na 24 miesiące, pierwszy rok...130zł, potem "TYLKO" 2 zł więcej czyli 132zł. Ta mega oferta nazwana Superpremium+
 
p.s. obecnie prawie 133zł. Mam MR standard, stary turboBox+/PVR ADB 5720SX 500GB +Box+/HD ADB 2849/50ST. Pakiet nazywa się Extra + Mam HBO, Cinemax, History, Sundance, "premium sport&film", C+VOD i Eleven.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj ostatnio, że DUK nie ma dla mnie ofert przedłużeniowych z 6xC+ a tylko 8xC+. Wczoraj poszedłem do APS zapytać o oferty i okazuje się, że w systemie są wszystkie warianty ofert z 6XC+ dla mnie dostępne. Czyli extra z 6c i superpremium z 6c.

 

 Czyli potwierdza sie to co pisało kilku userów, że warto się przespacerować do APS by nie wysłuchiwać "bajek" konsuli. Okazuje się, że sie wiele da i bez proszenia. Dzięki za sygnał. Na pewno okaże się wielu osobom pomocny i pewnie skróci czas na cyrk z tzw. DUK. Z moich obserwacji a ostatnio poprosił mnie o pomoc teść przy jego umowie wynika także, że więcej i szybciej można uzyskać pod zwykłym warszawskim numerem infolini niż tym krakowskim DUK. W Krakowie twierdziili dokładnie tak samo jak u Ciebie, że tylko opcje 8 C+, telefon po kilku minutach na zwyklą infolinie i oferta z 6C+ się znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie cwaniaczki z Krakowa uknuli sobie spisek by dawać klientom tylko i wyłącznie najwyższe z dostępnych w systemie opcji i tak jadą z koksem. Pewnie im to przynosi efekty dlatego tak się im biznes kręci. Punkciki do prowizji lecą.........

Niech się pocałują w d....u..p....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Niektórzy okres związany z przedłużaniem umowy przeżywają jak stonka wykopki   :wink:  Ludzie to tylko telewizja a nie jak widać po poprzednich postach sens życia. :crazy:

 

Oglądam-pytam o cenę-cena mi odpowiada-  stać mnie -kupuję. Dla niektórych to walka i niestworzone historie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meh mi zaproponowali premium z 99, więc jeśli dodam do tego eleven i dzierżawę mediaboxa, wychodzi 113 zł. MR za darmo. Zapomniałem dopytać miłej konsultantki, czy w premium jest HBO z HBO GO...

Edytowane przez bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w koncu podpisałem na 24 miesiące.

Nie ukrywam że tym razem było bardzo ciężko konsul do konca proponował superpremium za 109zł, i nie ma innej opcji dla mnie, ostatecznie pod naporem argumentów i mojej decyzji że rezegnuję na 100% stwierdził że jeszcze gdzieś zapyta i w koncu padła najniższa oferta za 99.90  :wink:  Chciałem jeszcze menpaka za 5zł, ale stwierdził że to już by byla przesada i nie ma szans, (mimo że mówiłem że nowy abonenci mają go za 5zeta od niskiego pakietu). Ostatecznie mam to co chciałem dwa kanały History i Adventure za 5zeta, na reszcie kanałów mi nie zależało, wytargałem jeszcze filmboxy na 6miesięcy muszę tylko pamietać o wyłączeniu. No i to by było na tyle.

Trzeba trzymać nerwy do konca, bo gdybym podpisał pierwszą propozycję płaciłbym o 35zł więcej, co w przeciągu dwóch lat daje ponad 800zł

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...