Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sam piszesz ze superpremium jest za 99 w jednym z postow, a potem piszesz ze z fbx bedzie za 114.9 odpowiadajac na moj post. Ze niby fbxy za 15 zł? Smiechu warte. Słucham twojej opinii na temat cen za superpremium 6xC + fbxy lub extra z 6xC z hbo i fbx. Przedstaw swoje profesorskie obliczenia albo skoncz pitolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę złożyć wypowiedzenie bo to co oferują to jakaś masakra. Obecnie extra z 8x c+ do tego eleven i najem dekodera za piątaka. W sumie ok.80PLN. Wczoraj telefon z duk z ofertą jaką dostają nowi klienci. Extra z c+ za 99 plus eleven i najem.Innej oferty podobno nie ma. Czyli jakies 113. Rozumiem podwyżkę ale zeby az o 30% za to samo i to po 8 latach współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę złożyć wypowiedzenie bo to co oferują to jakaś masakra. Obecnie extra z 8x c+ do tego eleven i najem dekodera za piątaka. W sumie ok.80PLN. Wczoraj telefon z duk z ofertą jaką dostają nowi klienci. Extra z c+ za 99 plus eleven i najem.Innej oferty podobno nie ma. Czyli jakies 113. Rozumiem podwyżkę ale zeby az o 30% za to samo i to po 8 latach współpracy.

Wypowiedzenie nic Ci nie da.......  no może jeszcze jakiś gratis wyrwiesz na miesiąc, a przy dobrych porywach 10 zł ugrasz. nc nie interesuje staż bycia abonentem, a tym berdziej współpraca, której nie ma.

 

@hainasz. Taniej nie dostaniesz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech modowie się nie obrażą , ale jak się czyta takie bzdury "eksperta" z Wwy. Ręce opadają. Pisać byle co, aby być na wierzchu....

Przypomnę.:

nc+ – polska satelitarna platforma cyfrowa powstała w wyniku strategicznego partnerstwa Grupy ITI i Groupe Canal+

Ostatni etap fuzji nastąpił 2 czerwca 2014 roku poprzez połączenie spółek Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision.

Po trzecie spółka zarządzajaca nc+ nazywa się właśnie ITI Neovision S.A.

 

Jasno z tego "wynika" że nc+ "nie ma już nic wspólnego" z ITI.

Wyżyny głupoty. A może "ekspert' raczył baknąć  zupełnie o czym innym....

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma nic wspólnego z ITI jak mają. Kto jest Twoim operatorem? Odpowiedź jest prosta. Poza tym praktyki dalej są ITI i oferta programowa dodatkowo płatna np. History itd............ Można jeszcze dużo wymieniać....

ITI, to nie jest to samo co ITI Neovision. Było dwóch operatorów nc+: C+ Cyfrowy i właśnie ITI Neovision. Połączyli się i zostało ITI Neovision, niemniej jednak większościowym udziałowcem tego podmiotu jest Grupa Canal+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie nic Ci nie da....... no może jeszcze jakiś gratis wyrwiesz na miesiąc, a przy dobrych porywach 10 zł ugrasz. nc nie interesuje staż bycia abonentem, a tym berdziej współpraca, której nie ma.

 

@hainasz. Taniej nie dostaniesz.

Gościu w aps powiedział mi, że napewno będzie drożej niz teraz płace ale nie aż tak jak proponują mi teraz. Zobaczymy. Wypowiedzenie złożone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie trafił wczoraj list z nc+ z prośbą o kontakt, bo kończy się umowa. Dziś wykonuję telefon. Okazuje się, że to co mam w opisie za chyba 79,90. Mówię, że wcześniej kiedy sami dzwoniliście było za 69,90. Rozmowa trwała ze strony konsultanta i czarowanie, że teraz jest 500 premier filmowych od nowego roku będzie 1000, (no jak się zrobi 500 premier i puści się je, jeszcze raz na C+1 to będzie 1000 premier, ale złośliwy jestem). To czarowanie postanowiłem przeciąć, gdyż zaznaczyłem, że Multimedia Polska do internetu daje mi bardzo podobną ofertę i pewnie z niej skorzystam. I jak grochem o ścianę. W końcu mówię, że nie zapłacę za to co mam ani grosza więcej, że co to za zwyczaje, żeby stały klient od kilku lat, musiał zapłacić dużo więcej za to co ma, a koleś do mnie, to dziękuję za rozmowę. Więc ja mu na to, tak mnie spławiasz, nie masz żadnego argumentu etc. No koleś zaczął coś nawijać, ale powiedziałem mu, że absolutnie nie zapłacę więcej i że w marcu się pożegnamy, że nie są jedynymi dostawcami. 

Przedwczoraj złożyłem wymówienie i pewnie zrezygnuję z nc+ gdyż nie ugnę się co do cen! 

Edytowane przez piracik
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios półbóg forum rzekł to tak ma być...

A co ma być? Za dużo mitologii oglądasz, albo czytasz.

 

@Pawop. O niczym innym nie piszę jak o ITI Neovision. Tylko nie chce mi się pisać tego Neovision

 

@Mesiek. W tej cenie z takim zestawem nie dostaniesz Eleven.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło. :roll:  Umowa do 30.04.2016. Dziś telefon. Dwie propozycje:

 

1) extra+Canal+ x6 MR Cameleon (pace pvr + sagemcom) - 69,99 x 24 msce

 

2) extra+Canal+ x8 MR Cameleon (pace pvr + sagemcom) - 79,99 x 24 msce

 

 

Dodatkowo HBO na całą umowę jeśli chcę do obu propozycji 0,00 x 12mscy 20,00 x 12mscy

 

Nie jestem na bieżąco więc nie wiem jak to u innych wygląda. Pozdrawiam

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto czerwony kolor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzmy sobie szczerze co 8xC+ nam oferuje takiego, że sobie go tyle cenią? Kosztuje tyle co pakiet full w CP!!! (oferta UPC) Powtórka goni powtórkę. Co zmienię kanał to mam Déjà vu. I nie ważne czy to +, Film, Family, Seriale czy nawet Discovery. To wszystko gdzieś już było. Stracili 3 duże ligi europejskie i znów chcą od nas dodatkowej kasy za to w postaci kanałów 11. Dalej z pakietu Extra+ wylatują Zest i SportKlub. Co na to nc+? Ale przecież doszło NatGeo People, nTL i coś tam jeszcze. Ale kogo to obchodzi? Zabierają mi dwa kolejne kanały, a gdy się dopytuję o ManPack za 5 złotych (tyle dla nowych abo) to nie ma takiej oferty. Ale przecież nowi abonenci dostają identyczną paczkę ekstra, więc dlaczego dla nich jest ManPack a dla stałych klientów już nie? Oczywiście jest ale za 15 złotych!

Tak samo gdy się spytałem o extra + 6xC+ za 69,90, to nie ma dla mnie takiej oferty, (za tą cenę comfort z 6xC+) a przecież jest i to niektórzy nawet dostają z MR. Jest za to superpremium 6xC+ i HBO z Cinemaxami za 94,90 czyli podobnie jak inni już jest.

Skoro miałobyć ujednolicenie cen to skąd te rozbieżności w cenach?

Umowa do końca roku i już nawet na tv komunikaty, że jutro o północy stracisz dostęp do swoich ulubionych kanałów. A kto powiedział, że to moje ulubione kanały, zresztą mam CP w smarcie i dam sobie radę bez zdzierusów.

 

 

  •  
Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...