Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprawdzałem na stronie nc+ co dokładnie oznaczają, tzn. jakie kanały wchodzą w skład tych opcji Multi i Extra i dziś przełączam na Comedy Central a tam brak uprawnień, zerknąłem do ICA i nie ma Extra+, odsłuchałem rozmowę z konsultantem i gdy zaczynał odczytywać warunki umowy, to faktycznie mówił o pakiecie Comfort a nie Comfort Extra+. Mój błąd, głupie niedopatrzenie z mojej strony i pozbawiłem się m.in. Eurosportu2.

A więc teraz mam pytanie, przy przedłużaniu umowy nie ma pewnie żadnej możliwości od jej odstąpienia w ciągu 10 dni czy coś w tym rodzaju? A jeśli nie, to ile kosztuje to Extra? Niby na stronie jest Comfort 39,90, ComfortExtra 59,90 ale niżej napisane, że kanały z opcji Extra gratis na 5 miesięcy. A więc w końcu jak to jest, ile te kanały z opcji Extra kosztują? Da się je "domówić"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dycha to jeszcze ujdzie, choć przez własne niedopatrzenie i tak zapłacę to, co miałbym zaoszczędzić przez tych 6 miesięcy za 0 zł. Rozumiem, że dokupienie tej opcji nie wpływa na cała resztę, tj. nie tracę żadnych zniżek, promocji itd.

Ktoś się orientuje, czy skoro w APS jest to za 10 zł, to na infolinii dałoby się za mniej lub po prostu za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic nie tracisz, skoro nie dobrałeś Extra+ przy przedłużaniu umowy to masz znikome szanse na cokolwiek za 0 zł, raczej tylko te 10 zł :)

 

Dycha to jeszcze ujdzie, choć przez własne niedopatrzenie i tak zapłacę to, co miałbym zaoszczędzić przez tych 6 miesięcy za 0 zł. Rozumiem, że dokupienie tej opcji nie wpływa na cała resztę, tj. nie tracę żadnych zniżek, promocji itd.

Ktoś się orientuje, czy skoro w APS jest to za 10 zł, to na infolinii dałoby się za mniej lub po prostu za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi ofertami na meila? za kazdym razem jak do mnie dzwonia to pytam sie czy moga mi wyslac oferte na meila i za kazdym razem pada odpowiedz ze nie, ze jest to oferta tylko telefoniczna.wiec jak to jest ?

Jak przedłużałem ofertę telefonicznie i zapytałem o przedstawienie jej na e-maila to od razu został on wysłany i dopiero później kontynuowaliśmy rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mogę się dokopać do potrzebnych mi informacji, więc spróbuję pójść trochę na skróty. :) Na jaki adres trzeba teraz wysyłać wypowiedzenie? Jestem w nc+ po przejściu z Cyfry. Dzięki za pomoc.

ITI Neovision S.A., skr. pocztowa nr 8, 02-100 Warszawa

lub składasz w dowolnym APSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...