Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły Phil z dyskiem . Ale to dostałem po bojach. Przedłużałem przez tel. Konsultantka mnie delikatnie mówiąc wprowadziła w błąd. Miałem platinum zostałem z gołym comfort z Canalami , HBO , Cinemax. Bez VOD i bez dodatkowych kanałów. Odstąpienie od umowy zawartej przez tel pomimo iż od razu świadczyli nową usługę. ALe trzeba było dotrzeć do Zarządu Grupy iti bo konsultanci rozkładali ręcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no i jednak zrobił mnie konsul w balona miała być stała cena przez okres 24 msc 64.90 zł a wychodzi na to ze to jest średnia i oferta łączona złozyłem reklamacje ktoś ma odsłuchać rozmowe i do 30 dni ma być odpowiedz miał juz ktoś taką sytuację ? i czy często jest to rozpatrywane pozytywnie ?

Siemka reklamacja została rozpatrzona pozytywnie ale nadal mi to nic nie daje bo koles mi powiedział ze oferty stałej itak nie może mi dać jedynie może cofnąc wypowiedzenie na maj i wtedy mowił zostaje bez telewizji i nowe negocjacje jak koleś z ulicy czyli mozna robić wszystkich w balona daje coś czego nie chce reklamacja pozytywna a itak to co chciałem nie dostałem masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no i jednak zrobił mnie konsul w balona miała być stała cena przez okres 24 msc 64.90 zł a wychodzi na to ze to jest średnia i oferta łączona złozyłem reklamacje ktoś ma odsłuchać rozmowe i do 30 dni ma być odpowiedz miał juz ktoś taką sytuację ? i czy często jest to rozpatrywane pozytywnie ?

 

 

Siemka reklamacja została rozpatrzona pozytywnie ale nadal mi to nic nie daje bo koles mi powiedział ze oferty stałej itak nie może mi dać jedynie może cofnąc wypowiedzenie na maj i wtedy mowił zostaje bez telewizji i nowe negocjacje jak koleś z ulicy czyli mozna robić wszystkich w balona daje coś czego nie chce reklamacja pozytywna a itak to co chciałem nie dostałem masakra.

W związku z tym dostałeś pisemną odpowiedź na złożoną reklamację? Jeśli nie, zażądaj. Wtedy do Rzecznika Konsumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż to takiego jest Extra+ HB ITI ?! Witam ponownie kolegów, po paru miesiącach bez odzewu :) niestety umowa znowu sie będzie kończyć i znowu trzeba sie bawić z ekipą NC+. Póki co zadzwoniłem dopytać do kiedy umowa, i od razu mi super korzystną oferte pani przedstawiła: 24 mce, comfort extra film sport za 79,90 :) no naprawde, byłem zaskoczony że AŻ TAK korzystna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

 

umowa do końca sierpnia. Złożyłem wypowiedzenie w środę, aczkolwiek już kilka dni wcześniej dzwonili i proponowali przedłużenie umowy.

 

Aktualnie płącę 119 za pakiet c C+ x 6 + HBO.

 

Tym razem proponowali pakiet SuperPremium+ (czyli to co mam + dodatkowo Cinemaxy) za 125zł i do tego na 6 miesięcy filmboxy.

Umowa na 24 miesiące, multiroom na 12 miesięcy za 0 zł, później 12 x 10zł lub 12x20zł.

 

Lub pakiet full za 140zł.

 

Ile trzeba rozmów wykonać, żeby byli skłonni obniżyć cenę za abo o 10-20zł? Czy ktoś może brał pakiet full? Jeżeli tak, to jaką cenę utargował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja umowa do końca sierpnia, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem a wczoraj dwa telefony z n-ru 616252357 i 2. propozycje:

1. Superpremium+ na 15 m-cy z MR (2 camele) i Pace; 7x99,90zł + 8x109,90zł,

2. Sport&Film+ na 15 m-cy z MR (2 camele) i Pace i dorzucali gratis na 7 m-cy HBO oraz Filmbox; 79,90/m-c.

Obie oferty oczywiście odrzucone, mimo, że gościu produkował się chyba z 30 minut :lol:

na jaki adres wysłać wypowiedzenie?

ITI Neovision S.A.

skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca czerwca (Universe+, HBO, CANAL+PLATINIUM) za 59złŁ. Nowa umowa: Comfort+, Extra+, Multi+, Premium Sport&Film

i HBO, w średniej miesięcznej opłacie 59,92zł. Dokładnie to 6x0 i 18x79 zł. Do tego multiroom standard: aktywacja 0 zł, 12x0 zł i 12x10 zł. Miałem do wyboru umowę na 15 lub 24 miesiące. Tylko w tej na 15 miesięcy (4x0 i 11x79 zł) i chcieli 49 zł za aktywację multiroomu. Jak myślicie, dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania coś przegapiłem? Co zaoferowali, że zrezygnowałaś.

 

Będzie trochę przydługo :wink: Jestem sceptycznie nastawiona do możliwości przedłużenia zabawy ale nie stawiaj na mnie jeszcze krzyżyka :wink: Przez najbliższe dwa tygodnie mam zamiar obejrzeć powtórnie albo i po raz pierwszy masę fajnych dokumentów i parę przegapionych fabuł z dysku mojego pejsika (ach jak mi będzie żal niektórych pozycji, szczególnie ze stajni planete+). Nie będę się śpieszyć ze zdaniem sprzętu.

Ostatnie post z info negocjacyjnym wrzuciłam 30 maja. Powaliła mnie ta ostatnia propozycja. Jestem zawstydzona moją wcześniejszą łatwowiernością. Gdybym dwa tygodnie wcześniej wyczuła, że kręcą i nie rozmawiamy ani przez moment o ofercie ze stałą ceną (a pytałam), to spróbowałabym inaczej podejść do tematu, może by to coś zmieniło. Nie planowałam też skreślać oferty łamanej, gdzie stawki po promocji leciutko podwyższają mój dotychczasowy rachunek (do 10zł) ale średnia przez dwa lat jest sporo niższa od aktualnych rachunków. To byłoby do wzięcia. Bo zrezygnować zawsze mogłabym przy następnym aneksie. Płaciłam dotąd sporo, za to co mam w podpisie 99zł + dopłacałam do sundance czyli 101,99. Chciałam to wszystko zachować i zejść z ceny optymalnie 20-25zł. Ale tymczasem ostatnia oferta, w której średnia to ok. 86zł, za to stawka finalna to ok. 123zł po prostu mnie zabiła.

Pojawiły się tu parę razy oferty opiewające na 79-89zł za to, co mam ja, a nawet więcej i to z info od usera , że zbił cenę w stosunku do poprzdniej umowy o 20 parę zł. To był także mój cel. Powiem tak - by nikogo nie urazić -po moich rozmowach uznaję to... powiedzmy za cud. Podobno się zdarzają. Z mojego doświadczenia i wyjątkowości tej oferty na forum wynikałoby na pewno to, że jej posiadacz jest wyjątkowym farciarzem.

No to pomyślałam, że dla dobra swojego (choć pracuje to też na innych) nie mogę przyjąć tej oferty. Nawet przy założeniu, że będzie to moja ostatnia umowa i tych 123/150zl(kto wie?) za dwa lata już ode mnie nie wyciągną. Bo akceptowanie takiego naciągactwa i tym samym zgoda na taki wzrost ich ARPU w tym roku spowoduje, że w przyszłym roku ani moja mama, ani teściowie ani znajomi mający tańsze abo nie podpiszą już z nimi umowy , bo nie będzie ich stać. Najniższa oferta będzie wynosić 20/30zł więcej niż teraz.

 

Jeśli nie zadzwonią przez najbliższe 12 dni, zadzwonię ja. I to będzie mój pierwszy (od 11 lat) i ostatni telefon do nich. Jeśli w co wątpię, usłyszę coś ciekawego to oczywiści klepnę. Jeśli nie, to bez żalu pożegnam pakiet C+ (którego i tak planowałam już się pozbyć, bo rozczarowywał mnie coraz bardziej, a nie chcieli mnie np. teraz od niego odciąć). Pożegnam za to z ogromnym żalem kanał planete+, najlepszy znany mi kanał dokumentalny (który też się psuje po roszadach personalnych w canal+). To był genialny kanał :brawo: , powinien być dumą tej platformy i od dawna tylko on trzymał mnie z dala od CP.

Sorki, że się rozpisałam ale chciałam coś podsumować, a i czasu mam teraz jakby więcej :wink:

 

Napisac WYPOWIEDZENIE i czekać na ICH TELEFON

Mnie sie kończy w grudniu 2014, a juz dostali odemnie wypowiedzenie.!!!

ja sie przymierzam do oferty na kartach po c+ , a takie karty wydają tu :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja umowa do końca sierpnia, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem a wczoraj dwa telefony z n-ru 616252357 i 2. propozycje:

1. Superpremium+ na 15 m-cy z MR (2 camele) i Pace; 7x99,90zł + 8x109,90zł,

2. Sport&Film+ na 15 m-cy z MR (2 camele) i Pace i dorzucali gratis na 7 m-cy HBO oraz Filmbox; 79,90/m-c.

Obie oferty oczywiście odrzucone, mimo, że gościu produkował się chyba z 30 minut :lol:

na jaki adres wysłać wypowiedzenie?

ITI Neovision S.A.

skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

W każdym APS możesz zostawić wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja miałem umowę do końca czerwca (podstawa plus wszystkie CANAL+ za 39,90zł/mc), wypowiedzenie wysłane w maju. Sukcesywnie zmywałem telefony tłumacząc wyjazdem i brakiem możliwosći korzystania z TV. W końcu wczoraj zadzwnił do mnie pan i zaproponował umoweę na 15mc pakiet COMFORT+ 6mc x0zł 9mc x 24,90 więc się zgodziłem bo średnia cena wyszła niecałe 15zł i myślę że to dobra oferta. Mam jeszcze pytanko dla wtajemniczonych, wczoraj mi aktywowali już nową umowę i mam wszystkie kanały :D , jak długo może trwać taki stan rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pakiet ALL Inclusive+ i kończy mi się umowa w sierpniu wypowiedzenie już wysłałem na jakie warunki mogę liczyć ?? ktoś już coś negocjował z nimi na full pakiet??

Ja mam pakiet "full". Oferują mi umowę na 24 m-ce za 139,99 zł /z 6xC+, HBO, Cinemax i Filmbox oraz C+VOD/. Takie są oferty. Wypowiedzenie wysłane, umowa do 71.7. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowali mi cały czas na kilka miesięcy hbo, w zeszłym tygodniu zadzwoniłem sam w odpowiedzi na ich smsa z super oferta dla mnie ;)

i dostałem propozycje hbo na cały okres umowy za darmo ale 4x0 i 11x79 powiedziałem ze jak dostane 5x0 to podpisze

i wczoraj się udało

pod jaki numer dzwoniłeś i z pod jakiego przyszedł sms ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...