Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo, to łamaniec, ale jako że mam indywidualne konto wpłat, nie musze go tak traktowac, tylko juz od pierwszego miesiąca moge wpłacać uśredniony koszt czyli 53,26zł [po prostu na początku bedzie na moim koncie nadpłata], która idealnie wyrowna sie po 15 miesiącach jesli cały czas bede wpłacac wspomnianą kwote 53,26zł.

A co z tymi, co mają polecenie zapłaty. Wtedy to, nie jest takie kolorowe. I podkreślone.

 

jezeli zależy im tak bardzo na płaceniu stałej kwoty, niech wycofają wspomniane polecenie odpowiednim pismem, i znowu bedzie kolorowo, a jak są zapominalscy, i nie mają ochoty co miesiąc mysleć o zapłacie, niech na swoim koncie zapiszą polecenie cyklicznego przelewu, i znowu bedzie wszystko podkreślone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zależy im tak bardzo na płaceniu stałej kwoty, niech wycofają wspomniane polecenie odpowiednim pismem, i znowu bedzie kolorowo, a jak są zapominalscy, i nie mają ochoty co miesiąc mysleć o zapłacie, niech na swoim koncie zapiszą polecenie cyklicznego przelewu, i znowu bedzie wszystko podkreślone :)

Nawet nie wiesz o czym piszesz i czy w ogóle rozumiesz? Polecenie zapłaty, to standard satysfakcjonujący obie strony. Oszczędzający czas i pieniądze. Teraz rozumiem dlaczego są kolejki w bankach tudzież na pocztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj dane i numer klienta to za Ciebie ponegocjujemy jeszcze ;) czytałeś wcześniejsze strony? masz opisane kto co i za ile.

 

Oj tam, oj tam 8) Rok w rok jest ten sam problem, tzn. więcej tu dyskusji i polemiki niż konkretów. Dlatego wolę na początku zapytać. Swego czasu próbowałem założyć osobny temat, w którym wpisywane były by jedynie rezultaty negocjacji, czyt. konkretne oferty ale pomysł niestety nie znalazł uznania moderatora i ... został skasowany. Może w tym roku spróbujemy? :> I z tym pytaniem zwracam się do "bogdan425".

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zależy im tak bardzo na płaceniu stałej kwoty, niech wycofają wspomniane polecenie odpowiednim pismem, i znowu bedzie kolorowo, a jak są zapominalscy, i nie mają ochoty co miesiąc mysleć o zapłacie, niech na swoim koncie zapiszą polecenie cyklicznego przelewu, i znowu bedzie wszystko podkreślone :)

Nawet nie wiesz o czym piszesz i czy w ogóle rozumiesz? Polecenie zapłaty, to standard satysfakcjonujący obie strony. Oszczędzający czas i pieniądze. Teraz rozumiem dlaczego są kolejki w bankach tudzież na pocztach.

 

Satysfakcjonujący obie strony, chyba ze płatnik chce płacić przez cały okres trwania umowy jedną, równą kwote, czyli to o od czego nasza dyskusja wypłyneła, wtedy zamiast polecenia zapłaty, ustawiasz na swoim internetowym koncie bankowym (które oferuje chyba każdy bank), do którego nie ma kolejek, bezpłatny przelew cykliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie, obecne płacę 69,9

za opcję

CANAL+ Silver

Kanały CANAL+ Film i Premiere

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

 

Na jaką najkorzystniejszą ofertę mogę teraz liczyć aby pozostał ten sam pakiet.

Sory za takie pytanie, ale ciągle siedzę w pracy i nie daję rady ogranąć całego forum.

Czy teraz wszystkie oferty to tzw. łamańce, czy jest szansa na stałą opłatę przez cały okres czasu?

Dodam, że umowa do końca czerwca i złożone wypowiedzenie.

Dzwonią dziś do mnie uporczywie i umówiłem się na rozmowę po 17.

Na co mogę liczyć najtaniej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luky_s Standardowo zaproponują ci pewnie łamańca 5x0zł + 10x79,90, co daje ci średnią 53zł. Może dorzucą np. HBO na parę miesięcy. To typowa, często tu przyjmowana oferta dla abonamentów takich jak twój. Choć średnia cacy, to jednak taka oferta sankcjonuje podwyżkę przeciętnych, średnich cen dla wszystkich, globalnie przy kolejnym aneksie. Proponuję byś nie odpuszczał i do końca starał się o obniżkę powiedzmy na 64,90 zł (w stałej cenie, nie z promocyjnymi łamańcami) lub ostatecznie o zachowanie płatności na tegorocznym poziomie. Powiedzą ci na pewno, że nie ma na to szans ale masz jeszcze ładnych parę dni, wliczając w to 2 tygodnie również po zakończeniu umowy, aż do zdania sprzętu. Zawsze zdążysz zgodzić się ostatniego dnia na to, co najmniej korzystne.

Dodam jeszcze: każdy kto patrzy nieco dalej swojego nosa, nie powinien argumentować, że "jak w przyszłym roku będzie drożej, to co za problem, pójdę do CP, teraz mam średnią ok". Będzie co roku drożej jeśli nie będziemy pracować do ostatniego dnia na przyzwoite traktowanie i klarowne zasady. Czy NC+ ma naszą lojalność w kieszeni? Oby nie, bo my na ich lojalność zdecydowanie nie możemy liczyć. I nie chodzi tylko o ceny ale bodaj bardziej jeszcze o dezinformację i kombinacje przy zawieraniu umów. Klienci naprawdę mogą sobie wychowywać korporacje, a przynajmniej powinni próbować. Szczególnie jeśli kontent jest wart uwagi. Trochę przydługo wyszło ale od czasu do czasu warto to przypomnieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z miłą panią z Nc+ w sprawie przedłużenia wypowiedzianej umowy. Płacę 69zł za podstawę + 6*C+. Powiedziałem jej jasno ze chodzi mi o tańszy abonament oraz multiroom. O dziwo Pani zaproponowała mi to co mam teraz oraz na 4 miesiące HBO za 59zł. Zapytałem się jeszcze o multiroom, poszła 'dowiedzieć się' i oznajmiła mi że jest możliwość dobrania karty z punktu Nc+ w moim mieście bez większego problemu (20 zł/msc) oraz późniejsze przedłużenie umowy przez telefon i obniżenie kosztów multiroomu do 0zł/msc. Czy to jest realne? :D Bo mi to brzmi zbyt kolorowo, zwłaszcza że praktycznie wszystkie propozycje z multiroomem na forum były na 'nowych' zasadach. Mam Pace PVR i Sagem HD. Umowa do końca miesiąca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;

w przyszłym miesiącu mogę już składać wypowiedzenie umowy nc+ więc chciałem się zorientować jak obecnie się sprawy mają;

na dziś mam w ofercie Platynę za 99zł wraz z vodem i netvodem + z góry opłacony mediabox za 199zł; w zasadzie chcę zostać na tym co mam + dobrać jeden standardowy mr;

jakaś szansa bym zjechał z tego chorego abonamentu ?

zaznaczam że brałem w tej cenie bo nie miałem wyboru; aktualnie za granicą miałem dosłownie 2 dni by brać lub zrezygnować; alternatywy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luky_s Standardowo zaproponują ci pewnie łamańca 5x0zł + 10x79,90, co daje ci średnią 53zł. Może dorzucą np. HBO na parę miesięcy. To typowa, często tu przyjmowana oferta dla abonamentów takich jak twój. Choć średnia cacy, to jednak taka oferta sankcjonuje podwyżkę przeciętnych, średnich cen dla wszystkich, globalnie przy kolejnym aneksie. Proponuję byś nie odpuszczał i do końca starał się o obniżkę powiedzmy na 64,90 zł (w stałej cenie, nie z promocyjnymi łamańcami) lub ostatecznie o zachowanie płatności na tegorocznym poziomie. Powiedzą ci na pewno, że nie ma na to szans ale masz jeszcze ładnych parę dni, wliczając w to 2 tygodnie również po zakończeniu umowy, aż do zdania sprzętu. Zawsze zdążysz zgodzić się ostatniego dnia na to, co najmniej korzystne.

Dodam jeszcze: każdy kto patrzy nieco dalej swojego nosa, nie powinien argumentować, że "jak w przyszłym roku będzie drożej, to co za problem, pójdę do CP, teraz mam średnią ok". Będzie co roku drożej jeśli nie będziemy pracować do ostatniego dnia na przyzwoite traktowanie i klarowne zasady. Czy NC+ ma naszą lojalność w kieszeni? Oby nie, bo my na ich lojalność zdecydowanie nie możemy liczyć. I nie chodzi tylko o ceny ale bodaj bardziej jeszcze o dezinformację i kombinacje przy zawieraniu umów. Klienci naprawdę mogą sobie wychowywać korporacje, a przynajmniej powinni próbować. Szczególnie jeśli kontent jest wart uwagi. Trochę przydługo wyszło ale od czasu do czasu warto to przypomnieć :wink:

Melania nie wiem skąd to niechęć do łamańca .

15 miesięcy w łamańcu 795 zł , w stałej za 64,15 973. łamaniec tańszy o 178 zł to po co przepłacać ???? Wiadomo co będzie za 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@otomek1. Ja nic o cudzych pieniądzach nie sądzę. Nie wypada. Ja wiem, że sama nic nie dopłacę, bo uzyskałam realną obniżkę na stałej ofercie. Wszystko co sądzę już powyżej wyjaśniłam. Staram się myśleć długofalowo. Zastanawiam się po co spece z nc+ wymyślili owe łamańce. NO chyba będzie jakaś cena za te zaoszczędzone teraz 180zł...? Myślisz że dostałeś je od Dobrego Wujka? To czemu tak, a nie po prostu, bez łamańców. Przyznaję że trochę zajęło mi dojście do tych wniosków i że jakiś czas temu byłam takiego zdania jak ty.

Ja się mam pakować do CP? Po 10 latach bulenia za najwyższe pakiety, gdy przy kolejnej umowie podwyżka będzie nie do zaakceptowania? A mnie się tu podoba. I życzę sobie nie być traktowaną jak dojna krowa tylko z szacunkiem dla mojej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu prawie nikt nie spodziewał się "łamańców", natomiast oferty dla stałych abonentów były naprawdę atrakcyjne (z resztą nadal są). Dlaczego tak nie może być za 15 m-cy czy za dwa lata...?Nawet taka korporacja jak nc+ zdaje sobie sprawę z faktu ,że jest konkurencja a każdy rozsądny klient szanuje swoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...