Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kambapW ramach reklamacji nie można, zdaje się, rozwiązać umowy :wink: Więc niezależnie jak się sprawa potoczy - zostaję. Ale jestem raczej spokojna - zdaje się, że - inaczej niż konsulat - DUK nie robi dowcipów, a już Pan Przemek... I jest to jeszcze jeden plus wypowiedzeń. A rano też tak :cry: wyglądałam. Masz calutki tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dzisiaj jakieś pozytywne wieści. @melania też jest zadowolona czyli cały czas czekamy, chodź u mnie narazie cisza. A ja tylko potrzebuję 6xC+ do mojego Universe+ i wymiany dekodera, bo mam BOX+ więc szału nie ma. Może da radę za te 59 zł które teraz płacę!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania. Jaki tydzień :lol2: ? Tydzień to ja czekam na atrakcyjna ofertę od nc+. Raczej się już chyba nie doczekam :woot: . Nie lubią mnie i nie chcą moich pieniędzy :P.

 

Przepraszam cię bardzo, pokręciłam i myślałam, że jedziemy na jednym wózku :oops: Teraz sobie zajrzałam to twoich postów. Nie potrafię sobie wytłumaczyć ich milczenia w stosunku do ciebie niczym innym jak [beep]em organizacyjnym. Zapomnieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa przedłużona:

 

do tej pory:

Pakiet Gold (6C+) - 79zł,

History HD - 1,99zł

4x multiroom - 40zł

razem 120,99zł/mc

 

od 1 lipca:

Pakiet: Superpremium

Cena: 99,90 zł (Stała)

Długość abonamentu: 24 miesiące ( od 01.07.2014 do 30.06.2016 )

Usługi dodatkowe: Multiroom 4 dekodery

1 dekoder 0 zł przez 12 mcy

10 zł przez 12 mcy

3 dekodery 30 zł przez 24 mce ( w sumie )

 

Skład kanałowy:

- Pełna paczka kanałów tematycznych ( Comfort + Extra )

- Pełna paczka kanałów Canal + ( Sport&Film )

- Pełna paczka kanałów HBO

- Pełna paczka kanałów Filmbox

- Pełna paczka kanałów Cinemax

- Kolekcja Canal + VOD

- Kanał History HD

- Kolekcja Picturebox ( na 9 mcy )

- Kolekcja Seriale + ( na 9 mcy )

 

Podsumowanie cenowe z multiroomem:

- 129 zł przez 12 mcy

- 139 zł przez 12 mcy

 

W sumie nie jest to rewelacja ale zależało mi na HBO. Teraz z multiroomem płacę 120,99zł a od 1 lipca średnio 134zł czyli podwyżka 13zł ale mam HBO cinemaxy i filmboxy. Musze dodać że rachunek dzielę z teściem na pół więc wychodzi 67zł :) gdyby nie to to nigdy bym się na to nie zgodził i pewnie bym się targował do ostatnich dni umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info, przede wszystkim dla tych, co tak jak ja wypisali się z interesu, pakowali już zabawki i APSa CP już na mapie szukali. Zadzwonił do mnie dwie godziny temu DUK w osobie Pana Przemka i zaproponował ofertę bliską tej z moich marzeń (zaznaczam, że jestem z tych umiarkowanie [beep]ych, a do niedawna zaliczałam się do frakcji tzw.jeleni). Mam ustalenia na mejla. Czyli jest szansa, czekajcie grzecznie, a w ostateczności dzwońcie w ostatnich dniach (jeszcze jest caaaały tydzień).

Na papierze wygląda to tak: za to, co mam w podpisie, wszystko na cały czas trwania umowy (oczywiście comfort+,multi+ i ekstra+ za univers), mam płacić stałą kwotę 84,90/24 msc. Obniżka o 17zł.

Reaktywacja może potrwać do 48 godzin (ale rok temu reaktywowali mnie po 10 godzinach i na to liczę). Oczywiście wstrzymam się z oblewaniem, aż zacznie świecić.

Choć to może jeszcze przedwczesne ale jestem :D i :jupi: , czego i wam żuczę (nie poprawię tej literówki, a co, fajna jest :wink:).

@melania twarda z ciebie sztuka :brawo: gratuluje i zazdroszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mo teraz powie - pamiętacie akcję z kwietnia (ostatni miesiąc obowiązywania umowy) gdzie włączyłem sobie HBO, żeby mieć lepsze pole startu do przyszłych negocjacji. I kwiecień miał być za darmo, co też potwierdzania, na forum. Co zrobiło nc+? Nie w maju, a już w czerwcu na fakturze pojawiła się pozycja "opłaty nie uwzględnione w poprzednim okresie", gdzie nałożono opłatę za te 3 tygodnie kwietnia. Na moje pytanie co to ma być, podpisano, że opłata w danym miesiącu nie jest pobierana tylko wtedy, kiedy włączam na warunkach promocyjnych, a jeżeli jest standard to naliczają (swoją drogą to dlaczego nie naliczyli w maju za opcje włączine w kwietniu tylko dopiero w czerwcu). Ktoś się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie negocjowałem po wyłączeniu sygnału - w czwartek wieczorem przedłużyłem na dwa lata , a sygnału dalej brak :(

Mnie konsul 3 razy powtarzał, żebym pamiętała, że reaktywacja może im zająć do 48 godzin (papierki z rąk do rąk). Czyli jak przedłużyłeś w czwartek wieczór to niestety ma prawo jeszcze nie świecić. A po tym czasie oczywiście (tak miałam ze słynnym darmowym majem w zeszłym roku przed migracją) często gęsto trzeba wykonać telefon i zrobić ciśnienie o ponowienie bo uprawnienia jakoś tak poszły bokiem i nie doszły :wink:

 

@marekz: Co za pomysł, że za darmo, pytasz? Może stąd, że w Cyfrze tak było, że jak w trakcie miesiąca podłączałeś dodatkowy kanał, to do końca tegoż miesiąca miałeś go za darmo. Nie chce mi się wertować regulaminu, bardzo być może, a nawet pewne, że w nc+ już nie są tacy mili i nic za darmo nie dają. Ale już Rzymianie mawiali, że "przyzwyczajenie jest drugą naturą", a przyzwyczajenie do płacenie mniej to już chyba najtrudniej wykorzenić :wink: . Jeszcze parę lat, zapomnimy o "n" i Cyfrze i nie będzie zamieszania. Poza tym takie czasy, że lepiej mieć regulaminy zawsze pod ręką. Co mnie smuci, bo to ciężka lektura.

 

A swoją drogą - rozliczenia to sprawa dla BOK, a nie dla forum. Słupki to słupki, nie ma co gdybać tylko wyjaśniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie konsul 3 razy powtarzał, żebym pamiętała, że reaktywacja może im zająć do 48 godzin (papierki z rąk do rąk). Czyli jak przedłużyłeś w czwartek wieczór to niestety ma prawo jeszcze nie świecić. A po tym czasie oczywiście (tak miałam ze słynnym darmowym majem w zeszłym roku przed migracją) często gęsto trzeba wykonać telefon i zrobić ciśnienie o ponowienie bo uprawnienia jakoś tak poszły bokiem i nie doszły :wink:

 

już świeci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...