Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem pare postow wczesniej co mi zaproponowano EXTRA, COMFORT, MULTI, 6 CANAL+, HBO na 24 mc za 79,90 zł do tego MR(kamele) 0 i HBO 0 na 24 miesiace

Zauważ, że trochę nie zgadza się to z przedstawioną Tobie ofertą na maila (umowa na 15m-cy, hbo gratis na 9m-cy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotreki - a ty jak widzę nadal happy... Czy zażądałeś jednoznacznie sformułowanych warunków, bez durnych tabelek, które się nijak mają do tego co ci się obiecuje? Jak nie, to daj sobie spokój z tą ofertą i z tą konsultantką albo licz się z pewnym rozczarowaniem po klepnięciu umowy. A już na pewno na razie nie chwal się tym na forum jako dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam prosic o oferte Sport&Film +MR+HBO bez rozpisywania sie skladowych(comfort6c+..itd) ?

Duzo mozliwosci tych pakietow maja chyba tylko po to aby skolowac czlowieka aczkolwiek nie oczekuje (moze zle) obnizenia kosztow do 69 na miesiac z 99PLN

dziekuje za odpowiedzi/podpowiedzi

ewentualnie superpremium tez nie byloby zle (rodzice sie kiedys o to pytali) tylko czytajac ostatnie posty nie widzialem aby ktos sie o to pytal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mają ci wszystko bardzo dokładnie rozpisać, co zresztą zwykle robią jeśli już wysyłają ofertę mejlem. Pakiet i każda opcja osobno z zapisem na jaki okres i za jaką cenę zostały ci przyznane. Tak by wszystko było dla ciebie całkiem jasne i oczywiście zgodne z twoimi oczekiwaniami. I by w razie reklamacji nikt nie mógł powiedzieć, że źle zrozumiałeś ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy po wyslaniu wypowiedzenia, i jak przyjdzie czas na negocjacje umowy lub ewentualne przedluzenie (bo sam jeszcze nie wiem co zrobie) to czy z pakietu comfort+ multi+ extra+ 6XC+ hbo, cinemax w cenie 109zl, moglbym chciec zazadac pakietu powiedzmy tylko comfort+ extra+ ? czy beda na sile wciskac pozostale pakiety zeby nie stracic na wysokosci kwoty z abo.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dawno mnie tu nie bylo . Mimo proponowanej z mojej strony stalej oplaty na 15 mies. w wysokosci 69,90 za 6XC+ & hbo nie udalo mi sie dojsc do porozumienia z operatorem wiec dzis zdalem boxa w punkcie bez zalu z mojej strony , takze 1 abo mniej :) Byc moze bede tu czasem zagladac jesli kiedykolwiek przeprosimy sie z ITI . Tymczasem bez odbioru :D

 

Ja dokładnie to samo wczoraj uczyniłem bo nie dałem sie zmusić do abo za 79,90 mając mniej niż miałem do 31 maja br. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się Comfort+ ,Extra+ HBO 6/msc , multi + i Multioom kameleony. RAZEM 59zł bez wysyłania wypowiedzenia tak wiem nic ciekawego ale niektórzy na forum mówili o minimum 70zł

bez 6xC+ i dekodera PVR jak dla mnie słaba oferta, sam płacę 59 zł umowa do końca sierpnia: Universe, 6xC+, Multiroom, Pace...zobaczymy czy tym razem również dojdziemy z nc+ do porozumienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano łamańca.

5 miesięcy za 0 (+5 za mediabox)

10 miesięcy za 79,90 (+5 za mediabox)

Podano że średnia 53,26, ale nie uwzględnili dzierżawy więc wychodzi 58,26

 

Pakiety Comfort+, Multi i Extra+ oraz dodatkow 6xC+ na całą umowę.

Brak możliwości Hbo.

 

Jest szansa zejść z opłatą za mediabox do 0, a może ktoś dostał jeszcze taniej taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano łamańca.

5 miesięcy za 0 (+5 za mediabox)

10 miesięcy za 79,90 (+5 za mediabox)

Podano że średnia 53,26, ale nie uwzględnili dzierżawy więc wychodzi 58,26

 

Pakiety Comfort+, Multi i Extra+ oraz dodatkow 6xC+ na całą umowę.

Brak możliwości Hbo.

 

Jest szansa zejść z opłatą za mediabox do 0, a może ktoś dostał jeszcze taniej taką ofertę?

 

Ja mam 4x0 plus 11x79,90 za to co w podpisie, więc walcz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ogrody

mi proponowali comfort+ extra+ 6xC+ za średnią 53,26 i multiroom za średnią 6, brak hbo brak history HD

miałem 3 telefony i powiedziałem że wezmę to za stałą cenę 55 zł max po dwóch tygodniach telefon z łamańcem to samo! 2 dni przed końcem umowy

powiedziałem co mnie interesuje i więcej telefonów nie miałem :/

 

od dziś mam CP za 47 zł pełen pakiet z multiroom

 

więc życzę powodzenia w negocjacjach ale czytając forum nie napawa mnie to optymizmem zwłaszcza, że na mojej ulicy jestem 3-ci, który zrezygnował z NC+

 

ps. jestem jak na razie mile zaskoczony działaniem sagema z nowym oprogramowaniem ale jeszcze go nie testowałem tak na 100 % jedynie zabawa i pstrykanie po kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia ze sprzętem polsatu. Kiedyś juz raz zrezygnowałem z n'ki i poszedłem do cyfry.

O mało kobieta z domu mnie nie wyrzuciła, za to jak działał dekoder pvr philips.

 

Szkoda mi mediaboxa trochę. Mam jeszcze dużo czasu w sumie, jestem na 3 miesięcznym wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzymam kciuki bo teraz wyrwać coś z NC+ to jak targować się z zawziętą przekupką

a co to sprzętu polsatu to ja też nie miałem żadnego doświadczenia ale człowiek się uczy:]

swój mediabox w super stanie niestety oddaję w czwartek i też mi go szkoda ale trzeba jednak oszczędzać

 

zobaczymy co będzie za 2 lata w NC+ bo wątek zamierzam śledzić cały czas, mam wrażenie, że będzie drogo ... dlaczego?

 

skoro zaczęli od tak gigantycznych sumek za swoje pakiety wmawiając nam, że to super turbo oferta to myślę, że muszą sobie odbić straty - niestety naszym kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosimazaki : no pewnie. Jeśli nie masz na myśli wymiany mediaboxa na Pace.

 

@boogiman86: gorzej: bardzo wiele osób "chwali się" złymi ofertami :roll:. Fakt otrzymania podwyżki dla wielu jeszcze parę miesięcy temu byłby nie do zaakceptowania. Liczę (a co, mam jeszcze parę dni), że nc+ pójdzie w końcu po rozum tam, gdzie go trzyma. Na razie domykali Wielką Fuzję i wypijali, co było z tej okazji do wypicia. A jak nie, to za 15 miesięcy, jak zechcą zbierać żniwo tych teraz zawieranych umów, to ucieknie im całe wieeeelkie stado abo. Będzie je widać z kosmosu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...