Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi proponowali to o czym pisałem wyżej kilka postów za 89, 00 zl miesiecznie przez cały czas trwania umowy, natomiast osoby o ktorych pisalem dostaly to samo za...pierwszych 5 miesiecy z 0 zł pózniej 10 miesiecy za 79, 90.....więc widać różnicę? Zresztą o ofercie o ktorej mowie przeczytałem tu na forum a to że można taką uzyskać jest potwierdzenie że dwie osoby z rodziny taka dostaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobekh

 

A płaciłeś teraz jakąś dzierżawę za deka?

 

cześć. właśnie nie płaciłem nic, a teraz mam za dokładnie to samo płacić +5zł za wynajem, mimo ze nawet nie oddaje tego i nie dostaje nowego. Specjalnie wynegocjowałem za media boxa tylko 5zł bez aktywacji, a tu takie problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Walduś 1910 Nie zapominaj że część ofert jest do osiągnięcia dla nielicznych.Z tego co widzę to wymagania cenowe masz które są łatwo do osiągnięcia w konkurencji przy dużym pakiecie.Tyle że tam brak dużo kanałów z NC+.Nowa umowa w NC+nie zapominaj że ceny znacznie większe tylko ADB i multiroom na innych zasadach.Obawiam się że za taką cenę jak osoby z rodziny raczej nie dostaniesz choć mogę się mylić.Jak chcesz być dalej abonentem NC+ musisz pujść na kompromis i albo z czegoś zrezygnować albo zapłacić więcej.Jak za taką oferte to nawet przedział cenowy 59-69 jest bardzo dobry tylko kwestia tego czy chcesz tyle płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsule od jakiegoś czasu dzwonią i uparcie próbują mi wcisnąć to co mam czyli C+ Platinium + HBO (obecnie 99zł ) za 109 zł dorzucając Cinemaxy... Pomału zaczynają mnie drażnić i skończy się na tym że zrezygnuję z nc+. Obecnie w CP jest oferta Premium za 39,95 miesięcznie dla posiadaczy abonamentu w Plusie w tym pierwsze 6 miesięcy za darmo... Jedyne czego byłoby szkoda to paczka C+ ale sport mogę sobie oglądać na necie a filmy wszystkie które tam puszczają to zazwyczaj już oglądałem albo w kinie albo na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obowiązuje zawsze do końca miesiąca, czyli w twoim przypadku to 31 lipiec, wypowiedzenie wysyłasz w czerwcu(liczy się data stempla pocztowego)

Co do pakietu to możesz wyrwać comfort+ extra+ 6xc+ z MR za średnio 59-69zł

 

@helmud tak jest w nc+, on ma jeszcze umowę z c+

 

 

Dzięki za pomoc Tobie, jak i tym którzy udzielili odpowiedzi na moje pytanie ;) W porządku, zatem w czerwcu wyślę wypowiedzenie na ten adres - ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa (racja?) korzystając przykładowo z tego wzoru:

 

Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy numer XXXXXXX-XX

   Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania. Rozwiązuję umowę nr XXXXXXX-XX zgodnie z rozdziałem 3, pkt 9 Regulaminu Świadczenia Usług. 
Jednocześnie informuję, iż nie wyrażam zgody do dysponowania moimi danymi osobowymi przez Canal+ Cyfrowy S.A. i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych, proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych Canal+ Cyfrowy S.A., spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z dniem zakończenia rozwiązywanej umowy.
   Żądam natychmiastowego pisemnego potwierdzenia rozwiązania umowy na mój adres korespondencyjny listem poleconym lub przesyłką kurierską, potwierdzenia wykasowania moich danych osobowych z bazy danych wraz z rozliczeniem mojego wirtualnego konta abonenckiego zgodnego z umową.

Z poważaniem, XYZ

 

 

I jeszcze jedno, czy pakiet o którym wspomniałeś - Comfort+extra, 6x c+ z MR za taką cenę to takie same kanały jak ówczesne Canal+ Optimum HD? Bo patrząc na stronę nc+ ten pakiet charakteryzuje to, że 45 kanałów w tym Eurosport2 i BBC Knowledge są tylko na 5 m-cy za darmo. Czy tutaj będę miał na całą umowę czy to kolejny haczyk i trzeba bd dopłacać? ;x Bo rozumiem, że paczka 6x C+ jest na cały okres trwania umowy, a płacąc za MR do tej pory przy przedłużeniu bd miał za darmo? Poza tym na jaki okres czasu taka umowa jest zawierana w takiej cenie i z takimi opcjami? 24 m-ce czy może 18?

 

Z góry przepraszam za tyle pytań, po prostu wiem, że tutaj otrzymam pewne i sprawdzone informację, warto z tego korzystać ;)

 

 

EDIT: Skoro w Wadowicach jest punkt NC+ to rozumiem, że wypowiedzenie mogę złożyć bądź wypełnić tam na miejscu i na 100% mogę byc pewny, że takie wypowiedzenie zostanie zarejestrowane z marszu, nawet szybciej niż gdybym wysyłał do Warszawy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawdzić nie zaszkodzi, w APS mają w systemie oferty upgrade na dekodery, więc idź i spytaj :D

 

@cyfra.tv: tak sądzisz? Myślisz że konsultant techniczny i goście w APS mają jakieś inne informacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem w sobotę (już byłem znudzony negocjacjami a zadzwoniła całkiem miła pani), poprzednia umowa do 31.05.2014

Pakiet Comfort+, Multi+, Extra+, 6 kanałów Canal+, HBO, wypożyczalna Canal+ VOD - wszystko na cały okres trwania umowy przy abonamencie miesięcznym 63,26 zł umowa na 15 miesięcy (łamaniec)

Pozdrawiam wytrwałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do tej pory mam:

Pakiet GOLD (6C+) - 79,90zł

History HD - 1,99zł

Multiroom Standard - 40zł (4x10zł)

 

Umowa do 30.06, wypowiedzenie wysłane pod koniec maja. Do dnia dzisiejszego miałem już kilka ofert składanych ale wszystkie były nie do przyjęcia (to co mam w wyższej cenie). Chciałem mieć to co mam + HBO na cały okres w tej samej cenie lub kilka zł drożej. Żaden konsultant się na to nie zgodził. Dzisiaj natomiast zadzwonił do mnie Pan z DUK kiedy zapytałem go o HBO na cały okres umowy przy obecnej cenie powiedział mi że nie ma szans, że musiałbym dopłacić 25zł. Ale złożył mi inną propozycję:

 

Pakiet Full czyli:

Comfort+

Extra+

Sport+Film

HBO

Filmboxy

Cinemaxy

History HD

canal+VOD

 

Picture Box na 9 miesięcy za free

 

wszystko za 99zł/mc + dodatkowo Multiroom na 4 dekodery (jakąś tam zniżkę dał na MR ale już nie pamiętam jaką) w każdym razie wychodzi ok 138zł/mc umowa na 24 miesiące. Zapomniałem tylko dopytać czy to oferta łamana czy stała cena.

 

Mam pytanko w związku z tym. Czy to dobra oferta? Jutro ma jeszcze raz dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Pakiet Full czyli:

Comfort+

Extra+

Sport+Film

HBO

Filmboxy

Cinemaxy

History HD

canal+VOD

 

Picture Box na 9 miesięcy za free

 

Może i "Full" ale nie "Extra".... :wink:

Takie coś warto było by brać :

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

gdyby jeszcze było .......

inne oferty w większej kwocie niż te co przedstawiłem to "słabizna".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa umowa na 24 m-ce:

Comfort,

Extra,

C+x6,

RedLight,

Pace 500GB,

S t a ł a c e n a : 69,9zł

 

Poprzednio:

Universe+ za 49,9zł

 

Po pierwszym telefonie od zarejestrowania wypowiedzenia.

Dzwoniła Pani z Krakowa, zdecydowana i konkretna.

Przed wypowiedzeniem dzwoniono wielokrotnie z ofertami za 79zł lub więcej bez RedLight.

 

Czytałem, ze koledzy dostawali to samo taniej, ale mi pasuje i zmęczyło mnie trochę to targowanie.

Dziękuję kolegom za dzielenie się informacjami, pomogło w negocjacjach.

 

Do usłyszenia za 2 lata. Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może i "Full" ale nie "Extra".... :wink:

Takie coś warto było by brać :

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

pewnie że warto tylko czy takie coś jeszcze dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...