Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane ale dzwonili dzisiaj w sprawie kończącej się umowy i mnie osłabili aktualnie mam comfort multi sport premium i płacę 44zł propozycja podwyżka na 64 zł . W jakich cenach chodzi teraz taki pakiet jak mój ?

Wszelkie wiadomości zawarte są w temacie, który choć trochę trzeba przeczytać przed zadaniem pytania. Myślę, że posty pisane od tygodnia dadzą Ci odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asgardd oczywiście obniżenie abo jest jak najbardziej możliwe, ale w Twoim przypadku to raczej niewykonalne w tej skali, zważywszy na aktualny abonament-niżej podaję chyba max. jaki można wycisnąć z NC+ w tych ofertach.

 

1.~34zł

2.~44zł

Czyli z wypowiedzeniem mogę realnie starać się o paczkę 3xCanal+ w okolicach 50-60 zł? Wiem że ludzie dostają w tej cenie cała paczkę Canal+ jednak na tak duży zjazd cenowy nawet nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :) Mam ubaw z duk dzis kolejne 2 telefony .

 

Propozyjca :

 

4m-ce x0 zeta 11 m-cy x79,90 w tym COMFORT , EXTRA&MULTI i 12 m-cy HBO - Odrzucone . Dodalem zeby zadzwonili ze stala 69.90 na 15 miechow :)

 

Byl drugi tel. ale nie zdarzylem odebrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czytam to forum juz dluzszy czas. Chce sie z Wami podzielic moimi doswiadczeniami.

Mam uniwers, 6C i HBO, MRS i Pace 500GB za 49 zl. Umowa do 31.05. Po wypowiedzeniu pierwsza propozycja lamana ze srednia 94 za to samo.

Potem cisza ze 3 tygodnie. Ostatniego kwietnia 53.37 za to samo, powiedzialem, ze po wekendzie potwierdze.

Dzisiaj tel. od Pani i informacja, ze juz nie ma dla mnie tej oferty. Jest, ale za 84. Podziekowalem Pani.

Zaden z konsultantow nie umie odpowiedziec skad podwyzka o ponad 60%.

Poczekam na nastepny telefon. Jezeli nie zadzwonia to po 6 latach sie pozegnam.

Male pytanie, czy NC GO dziala tylko z mediaboxami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy numer 618847577 to numer z duk bo dzisiaj dwa razy do mnie dzwonili to raczej nc, gdyż po prbie zadzwonienia na ten numer automatyczna sekretarka mówiła,że właśnie zadzwonił do ciebie konsultant nc i ,że jutro się z tobą skontaktuje.

 

Poznańskimi numerami nie ma co sobie głowy zaprzątać. Zwykłe polowanie na jelenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :) Mam ubaw z duk dzis kolejne 2 telefony .

 

Propozyjca :

 

4m-ce x0 zeta 11 m-cy x79,90 w tym COMFORT , EXTRA&MULTI i 12 m-cy HBO - Odrzucone . Dodalem zeby zadzwonili ze stala 69.90 na 15 miechow :)

 

Byl drugi tel. ale nie zdarzylem odebrac :)

Tak Ci zależy żeby więcej płacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios Przejrzałem ponad 40 stron i nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Większość bierze universe z dodatkowymi opcjami a ja chcę sam universe. W cyfrze plus, telewizji, n a później nc+ jestem nieprzerwanie 16 lat! a traktują starych abonentów jak jeleni. Da się zejść za sam universe do 35 zł średnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobra oferta? Pierwsza jaka dostałem. Zazwyczaj musiałem kilka razy podchodzić zanim dostałem coś sensownego:

 

- Comfort+ Extra

- HBO 12 miesięcy

- Canal+ 15 miesięcy

- Canal+ VOD 15 miesiecy

 

Umowa 15 miesięcy: 7 miesięcy 49,90, 8 miesięcy 69,90.

 

Średnio 60,10zł

 

mam zamiar płacić 60,10zł cały czas.

 

Dotychczas płaciłem 49,90 za podstawowy pakiet + połowa umowy HBO 0zł. Mam Nbox Recorder Turbo (500GB)

 

Może coś jeszcze wyciągnąć? Widziałem gdzieś przewijające się ślizgacze w pakietach.

 

Jak mogę otrzymać warunki umowy na piśmie? Fajnie byłoby żeby nie było wpadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci zależy żeby więcej płacić ?

Dla mnie abonament wynosi w tej propozycji 79,90 i jest to oczywista podwyzka bo gratis to gratis. Jak juz ktos tu pisal ze konsultant przyznal sie ze pozycja startowa w przyszlych negocjacjach to bedzie suma 79,90 . Jesli ktos chce sobie mydlic oczy sredia to jego swiete prawo ale po uplywie gratisu i tak zaplaci wiadomo ile . Wiec po co sie samemu oglupiac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobra oferta? Pierwsza jaka dostałem. Zazwyczaj musiałem kilka razy podchodzić zanim dostałem coś sensownego:

 

- Comfort+ Extra

- HBO 12 miesięcy

- Canal+ 15 miesięcy

- Canal+ VOD 15 miesiecy

 

Umowa 15 miesięcy: 7 miesięcy 49,90, 8 miesięcy 69,90.

 

Średnio 60,10zł

 

mam zamiar płacić 60,10zł cały czas.

 

Dotychczas płaciłem 49,90 za podstawowy pakiet + połowa umowy HBO 0zł. Mam Nbox Recorder Turbo (500GB)

 

Może coś jeszcze wyciągnąć? Widziałem gdzieś przewijające się ślizgacze w pakietach.

 

Jak mogę otrzymać warunki umowy na piśmie? Fajnie byłoby żeby nie było wpadki.

 

Taka oferte ja osobiscie jeszcze mimo lamanca moglbym przelknac ale z hbo na caly okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie wiadomości zawarte są w temacie, który choć trochę trzeba przeczytać przed zadaniem pytania. Myślę, że posty pisane od tygodnia dadzą Ci odpowiedź.

Jakoś nie widzę podobnego przypadku

Odpowiednik unverse jest realny w tej cenie,ale bardzo ciężko z tym będzie. Prędzej nastaw się na 39 minimum z wypowiedzeniem oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

obecnie mam:

* Universe+ za 49 PLN

* netVOD+ za 1,99 PLN

* nc+Go internet za 3,00 PLN

* nBox Recorder 500 GB bez czynszu

W sumie 53,99 PLN

 

Umowa do 31.05.2014, oczywiście złożone wypowiedzenie.

 

Dziś pierwszy raz dzwonili do mnie z DUK z propozycjami:

1. To co mam + Film+ za: 59,99 PLN / 24 m-ce i 60,50 PLN / 15 m-cy

2. To co mam + Film+ + HBO za 69 PLN (nie dopytałem niestety na ile umowa)

3. To co mam + Sport&Film + HBO za 79 PLN (nie dopytałem niestety na ile umowa)

 

Z racji, że to pierwszy telefon - powiedziałem, że muszę się zastanowić.

 

Teraz pytanie - wymyśliłem sobie coś takiego:

* Comfort+Extra

* Sport&Film,

* HBO,

* History HD,

* C+VOD,

* nc+Go,

* wymiana dekodera na mediabox+ (bezpłatnie i bez czynszu)

* umowa na 15 m-cy (choć jeśli będzie na 24 to nie będę płakał)

za 59-65 PLN

 

Dodatkowo ewentulanie dołożyć multiroom standard z jednym białym dekoderem - najlepiej bezpłatnie...

 

Jest coś takiego do ugrania, czy raczej powinienem przygotować się na wyższą kwotę abonamentu...?

 

Z góry dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę teraz za ALL INCLUSIVE+ 179 zł + 10 zł wynajem Mediabox+ czy przy przedłużeniu zejdą do 149 zł ?

 

Ja dzis przedluzylem umowe na nastepujacych warunkach :

COMFORT+EXTRA+MULTI+CANALy+HBO+FILMBOXy+CINEMAXy+H ISTORY+MEZZO+NOC+REDLIGH+NETVOD+C+VOD+SERIALEVOD+H BOGO+PACE500GB+2XCAMELEONy= 149zl STALA CENA na 15miesiecy.

Mi pasuje bo do tej pory mialem 154zl bez REDLIGHT i HISTORYHD. Takze 5zl w kieszeni i kanalow kilka doszlo. Pewnie moze i daloby rade taniej to wyrwac gdybym wyslal wypowiedzenie ale jakos nie znalazlem na to czasu heh.

 

Panowie ale mam pytanie. Bo wydaje mi sie ze mialem kanal Zest TV a teraz mi nie swieci.. Czy on jest w jakims osobnym pakiecie o ktory sie nie upomnialem przedluzajac czy powinienem go miec majac to co wyzej napisane ? W sumie konsultant mnie zapewniaj ze bede mial wszystko co maja oprocz FRANCE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...