Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca czerwca.

Obecnie: SILVER + 6xC+ + multiroom(2 karty kameleon) + Sagem Box+ za 64 zł.

Oferty:

1-comfort+ extra+ 6xC+ multiroom + HBO = 15 X 79,90 zł + 20 zł za dekoder

2-comfort+ extra+ 6xC+ multiroom = 15 X 79,90 zł + 20 zł za dekoder

Za każdym razem konsultant twierdzi, że nie może na ten dekoder dać upustu na 0 zł. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w APS i czekam na lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca kwietnia, universe + 6x canal plus.

Dzis przedluzylem na COMFORT,MULTI, EXTRA+, 6XCANAL PLUS i 3 HBO na 12m. Umowa na 15m 5x0 10x 79.90 czyli srednio 53,26.

Generalnie jestem zadowolony bo mierzylem w hbo na 12m ale sadze ze za te pieniadze to b.dobra oferta.

Pozdrawiam forumowiczów i dzieki za cenne porady!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca.

Obecnie: SILVER + 6xC+ + multiroom(2 karty kameleon) + Sagem Box+ za 64 zł.

Oferty:

1-comfort+ extra+ 6xC+ multiroom + HBO = 15 X 79,90 zł + 20 zł za dekoder

2-comfort+ extra+ 6xC+ multiroom = 15 X 79,90 zł + 20 zł za dekoder

Za każdym razem konsultant twierdzi, że nie może na ten dekoder dać upustu na 0 zł. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w APS i czekam na lepsze oferty.

Może dać deka za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogóle przerabiał aneksowanie po rozwiązaniu umowy? Jak to wygląda w praktyce? To nowa umowa i trzeba iść do centrum podpisywać czy wszystko na telefon? Choć teraz skoro mało co z DUKE dzwonią to po rozwiązaniu chyba tym bardziej nie będą. Dostałem tylko wczoraj SMS jak wszyscy że za 3 dni koniec umowy i żeby dzwonić po super ofertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogóle przerabiał aneksowanie po rozwiązaniu umowy? Jak to wygląda w praktyce? To nowa umowa i trzeba iść do centrum podpisywać czy wszystko na telefon? Choć teraz skoro mało co z DUKE dzwonią to po rozwiązaniu chyba tym bardziej nie będą. Dostałem tylko wczoraj SMS jak wszyscy że za 3 dni koniec umowy i żeby dzwonić po super ofertę.

dzwon ja się dziś dogadałem 122947879

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro tj 30.04.2014 wygasa mi umowa z nc+. Pod jaki numer dzwonić w sprzwie super oferty?? Dział utrzymania to: 12 294 78 79.

Mam C+ SILVER ze wszystkimi C+ za 69,90

Czyli na dziś to jest Comfort+ + Extra+ + Sport&Film+??

Czy dam rada wynegocjować to samo za niższą kwtotę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nic. Niby oferta srednio za 59 ale dochodzi oplata 5 zl za mediabox. Zrezygnowalem.

Pytanie do was, czy jak dzwonia to lepiej samemu proponowac oferte czy ich zapytac co moga zaoferowac?

 

Czy jak jutro (ostatniego dnia) bede chcial ewentualnie comfort + Extra z C+ i HBO za 60 zl z mediaboxem to mam jakies szanse, biorac pod uwage ze najnizsza oferta to 64 zl za sam extra+ i C+? Za duzo dziadom placilem i chyba ciezko zejsc tak nisko. Ale [beep]ziele, nie ugne sie...:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam umowe z NC+ do konca wrzesnia: Canal+ Platinum w ramach abonamentu: Vod Canal+, Seriale+, Prapremiery TVP, NetVod, konto podstawowe za 0 zl, MR Standard - za calosc 109,-

Dzisiaj byl telefon z numeru: 12 390 78 03 , oferta za 119,90 na 24 miesiace : Comfort+, Extra+, Superpremium+, Canal+ VOD. Zapytalem a co z Seriale+, NetVod, Prapremierami TVP, kontem podstawowym za 0 zlotych jak dotad oraz MR Standard. Stwierdzilem, ze paczka HBO mnie nie interesuje, konsultantka z dwa razy odchodzila pytac o jakies szczegoly w mojej ofercie. Uparcie twierdzila, ze to dla mnie super oferta. Odmowilem jej przyjecia stwierdzajac, ze nie jest dla mnie atrakcyjna cenowo i oczekuje Seriale+, Prapemiery TVP, MR Standard oraz NetVOD w cenie abonamentu za mniejsza kwote niz oferuje konsul przez caly okres trwania umowy oraz Comfort+, Extra+, Sport&Film+. Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja. Do konca umowy jeszcze sporo czasu, skoro dzwonia juz teraz to powinna byc oferta bardziej "porywajaca" atrakcyjnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...