Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeżeli dobrze zrozumiałem, miałaś wcześniej to co Ci proponują bez Cinemaxów za 59 zł, a teraz chcą Ci dorzucić Cinemaxy, ubrać na 2 lata i płacić 20 zł więcej, kiedy Cinemaxy możesz bez ich łaski włączyć sobie i wyłączyć w każdym momencie za 10 lub 15 zł? Odpowiedz sobie sama... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane tydzien temu.

 

Obecnie: Universe+ + 6xC + Hbo + (Cinemax na pol roku)

 

Chalbym: Najnizszy pakiet w najnizszej mozliwej cenie plus moze nowy dekoder (mam starego bialego z czarnym frontem -> dosc wolny)

 

co mozna ugrac? NC+ ciagle mi proponuje to co mam za wyzsza cene i mowia ze wczesniej mialem C+ to teraz tez mi musza je proponowac :). Samemu dzwonic do DUK? Ktos mial podobnie?

Juz rzadko ogladamy TV i gdyby dvbt u nas dobrze odbierala to chyba bysmy wogole zrezygnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych_krak jeżeli wychodzisz z założenia, że czegoś nie dostaniesz to na bank tego nie dostaniesz. Nie jest ważne jak policzą ten MR, bo najważniejsza jest i tak ostateczna wysokość abonamentu do zapłaty.

 

Popatrz "Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, VOD C+, 3xHBO, MRS wg.ADB" za średnio 59,27...i co mnie obchodzi jak płatny jest MR, skoro oferta jest bardzo dobra. Kolega rafix1 miał szczęście i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibo czyżbyś zapomniał co wczoraj ''obiecałeś'' ;-) Kurka Ty spisz na klawiaturze od kompa bo o 6.34 był Twój wpis na oficjalnym forum ''nc+'' w podobnym wątku i dyskusji prowadzonej i daj juz koledze @krzych_krak spokój i przestań go na forum nagadywać i nakręcać.

 

Twoje ''wpiso/porady/posty'' zabijają ten watek zarówno tutaj jak i na tamtym forum.

 

Ja pamiętam co @krzych_krak wczoraj pisał a ty go meczysz i meczysz jak bys miał miec za niego ''prowizje'' ;-)

 

PS Nie lamentuj do moderatora jak wczoraj to robiłeś próbując ''chowac głowe w piasek'' z prosbą o kasowanie Twoich wpisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haker44 Świat HD to odpowiednik Universe+(teraz Comfort+/Extra+), jeżeli dobrze pamiętam, i tu nie powinno być problemu zmieścić w cenie 60zł jeszcze paczki Canal+.

A dałoby rade wyrwać jeszcze dekoder od nich? Bo mój ADB to delikatnie mówiąc ryzykowny model ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie napisałbym Ci, że NIE, bo to dekoder własnościowy i do tej pory mając własnościowe ADB można było raczej zapomnieć o wymianie w aneksie dekodera, ale... przeczytałem właśnie, że innemu Koledze się udało.

 

Zatem nie możesz dać się zbyć byle konsultantom i myślę, że w kontaktach z DUK powinno udać się i tą sprawę załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili : Comfort+ z Multi , Extra+ , 6xC+ , 3x HBO , Multiroom za 0 zł na całą umowe ( 2 karty ) umowa 15 miesięcy stała cena 69,90 + 2x Cinemax na 6 miesięcy gratis . Konsul ma dzwonić po 17 i mam podjąć decyzje . Prosze o pilną opinie na temat tej propozycji .

 

Uważaj! Choć przypuszczam, że już jest po wszystkim. Tak się aktualnie składa, że i ja miałem zaproponowaną "bajeczną" ofertę ze stałą ceną, i również propozycja z tych "tylko tu i teraz wybieraj". Obawiam się, że w tym przypadku NC+ dopuściło się podobnej praktyki, ponieważ jota w jotę scenariusz jest taki sam co u mnie. Pierwsza rozmowa tuż przed południem, a finalne "TAK" było po 18.00. I też słyszałem zapewnienie pod tytułem: "Tak, to jest stała cena przez cały okres umowy, słyszałem to z 4 razy. Co się okazało w praktyce? Owszem to prawda jestem posiadaczem pakietu, który sobie wynegocjowałem, lecz cenowo to wyglądało tak: 5x 15zł, a potem 10 x 94,90zł. Średnia ceny to nawet się nie zgadzała, z tą rzekomo stałą ceną którą proponowała mi konsultantka - była nawet odrobinę wyższa . Proponuje się upewnić zadzwonić do BOK i się dowiedzieć na czym się stoi, bo jestem pewny, że póki co te 69,90zł zobaczysz w marzeniach.

Mojej historii nie chce mi się ponownie pisać, jak macie czas możecie ją znaleźć, dowiecie się co było dalej.

 

 

Uwaga apeluje do wszystkich!

Nagrywajcie swoje rozmowy, zwłaszcza te, w których mowa jest o stałej cenie przez cały okres umowy, przecież to nie boli. Nie musicie o tym fakcie informować drugiej strony. Nie wolno Wam tej rozmowy tylko i wyłącznie rozpowszechniać w internecie, serwisach społecznościowych itp... Sąd może dopuścić takie nagranie jako dowód w sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga apeluje do wszystkich!

Nagrywajcie swoje rozmowy, zwłaszcza te, w których mowa jest o stałej cenie przez cały okres umowy, przecież to nie boli. Nie musicie o tym fakcie informować drugiej strony. Nie wolno Wam tej rozmowy tylko i wyłącznie rozpowszechniać w internecie, serwisach społecznościowych itp... Sąd może dopuścić takie nagranie jako dowód w sprawie

W jakiej ku.. sprawie.

Wy tak na serio? to tylko telewizja :censored:

nie wystarczy, ze nc+ nagrywa wszystkie rozmowy? w razie jakichś reklamacji rozmowy na pewno zostaną odsłuchane! a jeśli doszło do przekrętów to raczej oberwie sie konsultantom.. na pewno klient nie zostanie poszkodowany

 

@marcelnorbert

Twoja obsesja na punkcie ITI przeraża :crazy:

gdyby im sie opłacało wprowadzenie modułów to pewnie już by to zrobili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego przeraża? Ma rację co do iti. Nie wprowadzają modułów. bo muszą szrot ADB wypchnąć, który jest zakontraktowany. mboxy miały do n trafić,, a że po drodze fuzja się zrobiła to wstrzymano go z wprowadzeniem na rynek. I to takim oto sposobem stary technologicznie dek trafił do oferty nc+ jako wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili : Comfort+ z Multi , Extra+ , 6xC+ , 3x HBO , Multiroom za 0 zł na całą umowe ( 2 karty ) umowa 15 miesięcy stała cena 69,90 + 2x Cinemax na 6 miesięcy gratis . Konsul ma dzwonić po 17 i mam podjąć decyzje . Prosze o pilną opinie na temat tej propozycji .

 

Uważaj! Choć przypuszczam, że już jest po wszystkim. Tak się aktualnie składa, że i ja miałem zaproponowaną "bajeczną" ofertę ze stałą ceną, i również propozycja z tych "tylko tu i teraz wybieraj". Obawiam się, że w tym przypadku NC+ dopuściło się podobnej praktyki, ponieważ jota w jotę scenariusz jest taki sam co u mnie. Pierwsza rozmowa tuż przed południem, a finalne "TAK" było po 18.00. I też słyszałem zapewnienie pod tytułem: "Tak, to jest stała cena przez cały okres umowy, słyszałem to z 4 razy. Co się okazało w praktyce? Owszem to prawda jestem posiadaczem pakietu, który sobie wynegocjowałem, lecz cenowo to wyglądało tak: 5x 15zł, a potem 10 x 94,90zł. Średnia ceny to nawet się nie zgadzała, z tą rzekomo stałą ceną którą proponowała mi konsultantka - była nawet odrobinę wyższa . Proponuje się upewnić zadzwonić do BOK i się dowiedzieć na czym się stoi, bo jestem pewny, że póki co te 69,90zł zobaczysz w marzeniach.

Mojej historii nie chce mi się ponownie pisać, jak macie czas możecie ją znaleźć, dowiecie się co było dalej.

 

 

Uwaga apeluje do wszystkich!

Nagrywajcie swoje rozmowy, zwłaszcza te, w których mowa jest o stałej cenie przez cały okres umowy, przecież to nie boli. Nie musicie o tym fakcie informować drugiej strony. Nie wolno Wam tej rozmowy tylko i wyłącznie rozpowszechniać w internecie, serwisach społecznościowych itp... Sąd może dopuścić takie nagranie jako dowód w sprawie

 

Na ICA mam wymienione już co w podpisie .

Przed chwilą za Twoją radą zadzwoniłem do BOK i poprosiłem o przeczytanie mojego zastawu pakietowego . Konsultant potwierdził wszystkie jego części składowe oraz cene .

Wychodzi na to że obejdzie się bez "walki na reklamacje" jak w Twoim przypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...