Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nadal nie kumacie oferty ''średnia'' i tłumaczenie ich ze możesz wcześniej abo wpłacać jest tak śmieszne ze wręcz żałosne ;-) No ale cóż jeśli kogoś taka oferta uszczęśliwia to niech bierze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A tak na marginesie myśleliscie nad tym;

- jeśli tzw. średnia wychodzi 53,82 u niektórych to co za problem im jest dać taka ofertę programową zaokrąglając na np.54 zł i stała cena przez 15 m-cy :mrgreen: nawet za 59 zł bym sie zgodził :mrgreen:

- koleżanki i koledzy myślcie trochę logiczniej bo to chodzi o to aby pózniej wyjściowa cena przy kolejnym aneksie wynosiła 79,90 a tym samym maj a wysokie APRU i poziom negocjacji następnego aneksu będzie 79,90 w górę :mrgreen:

- tu chodzi o to aby akcjonariuszom ITI oczy zamydlić i pokazać ''sztuczny wzrost APRU''' ot cała logika :mrgreen:

 

Mam nadzieję ze w dość prosty sposób wam to opisałem i kumaty :mrgreen: Nie dajcie sie manipulować super marketingowcom i [beep]ka ITI :mrgreen: (nie zamierzam nikogo tym postem obrażać i mam nadzieję ze moderator będzie wyrozumiały) bo w prost mówiąc to oni nas delikatnie mówiąc uważają za idiotów i nie znających sie na niczym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co napisałeś jest prawdą - tylko ja za 15 miesięcy jak będę z nimi po raz kolejny negocjował to powiem, że płaciłem średnio 53,27 pln i jeśli znowu nie dadzą mi takiej samej ceny to po prostu z nc+ zrezygnuję (jest przecież CP). Umowa się kończy za 15 miesięcy i tyle. Też chciałem płacić stałą, ale się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie w ''komputerach'' poszuka wszak Julian mówił ze jest ponad 600 możliwych kombinacji składanych ofert klientowi ;-) Pamiętam jak rok temu ''bajki na dobranoc opowiadał'' w które sam nie wierzył a o Polsce to myślał ze to ''kraina mlekiem i miodem płynąca jest'' i uwierzył w bajki opowiadane przez jednego takiego gościa bodaj z Gdańska pochodzącego ze u nas ''zielona wyspa'' bardziej niż Irlandia jest a tu wyszło ze z przykrością to stwierdzę ze bliżej nam do Rumuni (dla moderatora to nie jest żadna polityczna wypowiedz tylko stwierdzenie obywatela i abonenta ''nc+'' widziane jego oczyma i proszę mnie nie posądzać o jakiekolwiek sympatie czy antypatie polityczne). :lol::lol::lol:

 

Zacytuje tez dość popularne ostatnio powiedzenie ''sorry taki mamy klimat'' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

- tu chodzi o to aby akcjonariuszom ITI oczy zamydlić i pokazać ''sztuczny wzrost APRU''' ot cała logika :mrgreen:

 

Zdjęcie zrobione w kwietniu 2013 w jednym z APS(nie pytajcie się gdzie ) tak wyglądały propozycje przygotowane dla mnie 8)

 

2013_03_24_12_15_32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że na koniec umowy ktoś będzie płacił te 79,90. Nie ma to znaczenia przy przedłużaniu umowy. 95% ceny to dobre negocjacje. Kilka razy przedłużałem umowę, wcześniej w cyfrze. Też mi się wydawało że będę płacił więcej. Za każdym razem byłem mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu dyskusja o średnich i stałych...

Jedna z niedogodności przy gratisowych miesiącach, to ew. polecenie zapłaty (które już jest możliwe w nc+) dla osób które chciałyby płacić "średnia" co miesiąc.

 

 

Nie potrzeba robić polecenia zapłaty przez nc+. Przecież każdy może sobie w swoim banku sam zrobić zlecenie stałe o określonej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nadal nie kumacie oferty ''średnia'' i tłumaczenie ich ze możesz wcześniej abo wpłacać jest tak śmieszne ze wręcz żałosne ;-) No ale cóż jeśli kogoś taka oferta uszczęśliwia to niech bierze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A tak na marginesie myśleliscie nad tym;

- jeśli tzw. średnia wychodzi 53,82 u niektórych to co za problem im jest dać taka ofertę programową zaokrąglając na np.54 zł i stała cena przez 15 m-cy :mrgreen: nawet za 59 zł bym sie zgodził :mrgreen:

- koleżanki i koledzy myślcie trochę logiczniej bo to chodzi o to aby pózniej wyjściowa cena przy kolejnym aneksie wynosiła 79,90 a tym samym maj a wysokie APRU i poziom negocjacji następnego aneksu będzie 79,90 w górę :mrgreen:

- tu chodzi o to aby akcjonariuszom ITI oczy zamydlić i pokazać ''sztuczny wzrost APRU''' ot cała logika :mrgreen:

 

Mam nadzieję ze w dość prosty sposób wam to opisałem i kumaty :mrgreen: Nie dajcie sie manipulować super marketingowcom i [beep]ka ITI :mrgreen: (nie zamierzam nikogo tym postem obrażać i mam nadzieję ze moderator będzie wyrozumiały) bo w prost mówiąc to oni nas delikatnie mówiąc uważają za idiotów i nie znających sie na niczym :mrgreen:

 

W cyfrze+ były oferty z darmowymi miesiącami i jakoś później abonentom udawało się przedłużać umowy na dobrych warunkach.

Nie wiem dlaczego w nc+ zdecydowali się na takie oferty, może po prostu klienci lubią dostawać coś za darmo na kilka miesięcy :> argument z APRU wydaje sie śmieszny, bo gdyby tak wszyscy w maju przedłużali umowy i wszyscy dostali by miesiąc za darmo to APRU miesięcze wyszło by 0 zł, a liczą się statystyki kwartale i roczne czyli i tak przy dochodze z abonenta wyjdzie im normalna średnia za dany okres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[flash=] czy ktoś dostał ofertę po złożeniu wypowiedzenia około 60zł za 6x c+ comfort extra? chodzi mi oczywiście o STAŁĄ cenę

Wątpię.... po choinę Ci stała ??? :? ja za takie coś płacę 53 z groszem - to cena średnia i :brawo: jestem zadowolony. Za 15 m znowu będę negocjował i tylko dobre rozegranie tematu załatwi sprawę 8)

Moim zdaniem , cieszmy się , że jest ta średnia.... bo wiele osób mogło by dziś pomarzyć o 6x canal+ w cenie 50 pln.... :mrgreen: gdyby tej średniej nie było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...