Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon i po negocjacjach proponują coś takiego:

(chciałem pozostać przy tym co mam za tą samą cenę ale wymienić dekoder na Mediaboxa)

 

Odpowiednik tego co mam ( czyli Universe+) Comfort+ extra+ multi na 15 mies. za 39zł + 10zł dzierżawa mediaboxa + 49zl aktywacja.

Razem miesiecznie 49,90zł (teraz płacę 49zł).

Do tego mogę wybrać gratisowo do końca stycznia 2015 dowolny pakiet filmowy lub pakiet noc.

 

W grę wchodzi też umowa 2 lata - z tą różnicą że dzierżawa 5zł/mies. i pakiety do wyboru na rok.

 

Jak myślicie co wybrać? Czy czekać jeszcze licząc, że coś ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pierwsze oferty z DUK po wysłaniu wypowiedzenia:

1)Comfort+ , Extra + , 6 Canal+(Sport&Film) za średnio 70,50 na 15 m-cy. Po mojej odmowie kolejna oferta:

2)Comfort+ , Extra + , 6 Canal+(Sport&Film) za średnio 66,50 na 15 m-cy. Po mojej kolejnej odmowie i 2 minutach konsultacji z przełożonym:

3)Comfort+ , Extra + , 6 Canal+(Sport&Film) za średnio 59,92 na 24 m-ce. Kolejna moja odmowa i na razie koniec negocjacji.

Zobaczymy czy da się zejść do średniej za 50 zł na maksymalnie 24 m-ce. Mam jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś na kolejne 15 m :

Comfort ,multi ( jakieś extra :) ) canal x 6, dwa pvr ,multiroom , hbo gratis na 15 m w cenie " uśrednionej " 69 zł miesięcznie.

Wcześnej też tyle płaciłem także mi ta oferta podpasowała ( wypowiedzenie wysłane - umowa do kwietnia )

 

Jak to Ci się przedstawia w miesiącach? Co miałeś wcześniej ?

 

5 miesięcy gratis

10 miesięcy płatne po 104 zł

Można wpłacać co miesiąc po 69 zł z groszami , nie ma z tym problemu.

W ICA figuruje mi teraz :

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

Wcześniej miałem to samo pod nazwą silver.

 

 

Co to HB ITI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś na kolejne 15 m :

Comfort ,multi ( jakieś extra :) ) canal x 6, dwa pvr ,multiroom , hbo gratis na 15 m w cenie " uśrednionej " 69 zł miesięcznie.

Wcześnej też tyle płaciłem także mi ta oferta podpasowała ( wypowiedzenie wysłane - umowa do kwietnia )

 

Jak to Ci się przedstawia w miesiącach? Co miałeś wcześniej ?

 

5 miesięcy gratis

10 miesięcy płatne po 104 zł

Można wpłacać co miesiąc po 69 zł z groszami , nie ma z tym problemu.

W ICA figuruje mi teraz :

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

Wcześniej miałem to samo pod nazwą silver.

 

 

Co to HB ITI ?

 

Ile wcześniej płaciłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o mojej propozycji? Porównałem do tego co mi proponowali wczoraj i wyszło, że w zasadzie dostałem te same warunki za 49zł ale przy umowie na rok.

Wcześniej 49zł dawali na dwa lata.

 

Nie jest zła, ale powalcz np. o HBO lub C+filmowy na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zależy co lubisz oglądać. Najwięcej praw do wytwórni ma Canal+ i moim zdaniem to on jest najlepszy w ostatnich miesiącach. Znajdziesz tam najwięcej nowych filmów, oraz najwięcej premier. Filmbox nie bierz bo to samo masz na darmowym Stopklatka TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam pakiet CANAL+ Gold + multiroom za 79 na miesiąc. Aktualna oferta kończy mi się z końcem kwietnia. Wypowiedzenie wysłane z końcem lutego i do dziś żadnego odzewu ze strony NC+. Wyjść przed szereg czy cierpliwie czekać?

 

Wcześniej dzwonili z ofertami? Może masz podpisane brak zgody na marketing.

 

@cheetos: czekać - odezwą się.

@krycho: nie padła z ich strony propozycja gratisowego pakietu C+ Film. Tylko HBO, Cinemax, Filmbox, NOC

 

To jak dla mnie najlepsza opcja HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Universe+ MULTIROOM STANDARD CANAL+ Platinum OP Najem ultraBOX+ za 59 zł miesięcznie

I powiem że już wymiękam po tych rozmowach.. Zaakceptowałem:

comfort+ extra+ MULTIROOM STANDARD (zostaje na tych dekoderach co mam) sport&film+ HBO na cały okres czyli 15 miesięcy i na 4 miesiące cinemaxy

Płatność 4 miesiące bez potem 79,90 czyli średnio 58,59 zł. Chciałem ze stałą opłatą ale konsultant mówił że nie ma takiej opcji. Stwierdził, że jak chce stałą opłate to moge zacząć płacić 58,59 co miesiąc i potem będzie mi to odciągane.

Jeżeli będzie wszystko Ok to jestem zadowolony, płace o 0,41 miej hehehe a mam HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Universe+ MULTIROOM STANDARD CANAL+ Platinum OP Najem ultraBOX+ za 59 zł miesięcznie

I powiem że już wymiękam po tych rozmowach.. Zaakceptowałem:

comfort+ extra+ MULTIROOM STANDARD (zostaje na tych dekoderach co mam) sport&film+ HBO na cały okres czyli 15 miesięcy i na 4 miesiące cinemaxy

Płatność 4 miesiące bez potem 79,90 czyli średnio 58,59 zł. Chciałem ze stałą opłatą ale konsultant mówił że nie ma takiej opcji. Stwierdził, że jak chce stałą opłate to moge zacząć płacić 58,59 co miesiąc i potem będzie mi to odciągane.

Jeżeli będzie wszystko Ok to jestem zadowolony, płace o 0,41 miej hehehe a mam HBO

 

 

Dobra oferta pod warunkiem, że HBO masz na całą umowę. Sprawdz to !!!!!

Ja miałem propozycje z HBO na całą umowę, jednak po dopytaniu i przeslaniu ofert na mail okazało się że HBO za free jest tylko na kilka m-cy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed chwilą telefon z DUK (+122947879) - najwyraźniej otrzymali pozdrowienia ode mnie ;)

 

Na tą chwilę mam pakiet C+ Silver (Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+) plus TVN player za 65,99zł do końca maja.

Propozycja DUKa - to samo co wyżej plus wynegocjowałem jeszcze HBO na 9miesięcy w cenie 4 miesiące/10zł + 11 miesięcy/ 84,90zł, średnia wychodzi 64,92zł. Mam to potwierdzone na mejlu.

Dostałem drugi telefon (po wcześniejszych kilku nie odebranych), po namyśle nie zgodziłem się na powyższe warunki, więc otrzymałem od konsula pole manewru i zaproponowałem zniesienie opłaty za pakiet Ekstra+ (w powyższej opcji byłby liczony przez całą umowę 10zł/m-c), co dawałoby warunki: 4m-ce 0zł/11m-cy 74,90zl ze średnią 54,93zł. Po konsultacji z przełożonym dostaje odpowiedź: 5m 0zł/ 10m 79,90 (średnia 54zł), ale skubany ściągnął mi gratisowe HBO... więc zacząłem drążyć temat HBO i ostatecznie stanęło na:

Comfort+

Multi+

Ekstra+

Sport&Film (6C+)

HBO 7m gratis

4m-ce 0zł/ 11m-cy 79,90 - średnia 58,59zł - zaakceptowałem warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam pakiet CANAL+ Gold + multiroom za 79 na miesiąc. Aktualna oferta kończy mi się z końcem kwietnia. Wypowiedzenie wysłane z końcem lutego i do dziś żadnego odzewu ze strony NC+. Wyjść przed szereg czy cierpliwie czekać?

 

Wcześniej dzwonili z ofertami? Może masz podpisane brak zgody na marketing.

 

Zanim poszło obecne wypowiedzenie dzwonili może z dwa razy. Ale przy poprzednim wypowiedzeniu poszło "Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie jestem jednak wyklęty miałem dziś tele z nc+. propozycja cala paczka c+ za 69 mr 0zl na 6m i hbo 9 miesięcy gratis. konsul na początku zapytał wprost czego oczekuje wiec mu odpowiedziałem że za to co mam teraz chce płacić 59 zl umowa na 15m. pytam dla pewności czy jest w tym seriale + które obecnie posiadam okazuje się że nie ma, to pan proponuje na nowo z seriale + i zaczyna mi wyliczać ile nowy klient musiał by za to zapłacić i pada jego propozycja 79zl , moja odpowiedz brzmi że wezmę to od reki za 69. pan mówi że musi się skonsultować z przełożonym po powrocie zaproponował confort extra cala paczka c+ seriale + hbo 9m gratis mr 6 m gratis potem 10zl abonament 75,20 niby stała podziękowałem

a co myślicie o mojej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...