Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak raz się płaciło aktywację to z jakiego powodu trzeba płacić ponownie. Mowa tylko o posidaczach ADB. Abonenci którzy nie dali się zrobić w balona, nie płacili.

 

 

nie tylko Ci co dali się zrobić w balona, płacili za aktywacje, recordera brałem zaraz po starcie n-ki, jak tylko go wprowadzili, a turbo wziąłem jak tylko wyszedł turbo, wówczas były takie zasady, długie bycie w n-ce rekompensowało cenę aktywacji, w innych platformach płaciło się czynsze :) (pomijając wizjęTV - ale oni nawet dobrze nie zaczęli :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Silwer z HBO i 6x C+ i MR za 79 zł z byłej Nki.

 

Dzisiejsza propozycja:

abonament przez 6 miesięcy 10zł potem 89,9 zł przez 18 miesięcy, średni 69,92. Będzie w nim dostęp do wszystkich kanałów tematycznych kanałow HBO i Canal+. Do tego trzeba doliczyć jeszcze multiroom 0zł przez 12 miesięcy, a przez kolejne 12 po 10zł.

 

Niby średnio to taniej.

Co poradzicie?

 

Propozycja po wypowiedzeniu umowy i umowa do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam to co niżej za 90,99zł

Dzisiejsza propozycja to 79,99zł umowa na 15mcy. Wypowiedzenie zarejestrowane, powiedziałem, że się zastanowię.

Myślicie, że 69zł jest do osiągnięcia? Chciałbym zachować to co mam obecnie.

 

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

HBO

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam to co niżej za 90,99zł

Dzisiejsza propozycja to 79,99zł umowa na 15mcy. Wypowiedzenie zarejestrowane, powiedziałem, że się zastanowię.

Myślicie, że 69zł jest do osiągnięcia? Chciałbym zachować to co mam obecnie.

 

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

HBO

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

69 z paluszkiem w ciemności,o ile będziesz cierpliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie i dziś zgodziłem się na następujące warunki umowy na 15 miesięcy:

Comfort+Extra+paczka C+ +HBO free na całe 15 miesięcy + History free na 15 miesięcy + 0 zł dzierżawa PVR

 

 

za 5 mies - 0 zł i 10 mies - 79,90 zł, czyli 53,20 średnia

 

Do tej pory za podobny pakiet (bez HBO i History) płaciłem 59 zł, czyli niby mam więcej za mniej (zobaczymy, co będzie w systemie). Chciałem zamienić Pace 500 na mediaboxa, ale za free się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze propozycje:

 

1. Comfort+ Extra+ +Multi +PVR Pace 500 GB +umowa na 15 miesięcy = stała miesięczna opłata 39,90 zł

 

2. To samo co wyżej +HBO = 44,90 zł

 

3. To samo co 1 i 2 +6xC+ = pierwsze 5 miesięcy 0 zł, 10 kolejnych 79,90 zł

 

Wspomniałem o dekoderze mediabox, ale konsultant powiedział o dzierżawie 10 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie i dziś zgodziłem się na następujące warunki umowy na 15 miesięcy:

Comfort+Extra+paczka C+ +HBO free na całe 15 miesięcy + History free na 15 miesięcy + 0 zł dzierżawa PVR

 

 

za 5 mies - 0 zł i 10 mies - 79,90 zł, czyli 53,20 średnia

 

Do tej pory za podobny pakiet (bez HBO i History) płaciłem 59 zł, czyli niby mam więcej za mniej (zobaczymy, co będzie w systemie). Chciałem zamienić Pace 500 na mediaboxa, ale za free się nie dało.

 

Coraz więcej ludzi dostaje takie oferty i w sumie jestem sam nią zainteresowany tylko ja z Multiroom Standard (bez history). Idzie to ugrać, obecnie to co w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...