Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przedłużyłem umowę na 24 miesiące, za C+, Extra i MR będę płacił 59,90 przez 12 miesięcy i 79,90 przez kolejne 12. HBO na 9 miesięcy gratis. Do tej pory płaciłem 69 za to samo (bez HBO).

A teraz bedziesz placil 69,90 i tez bez HBO,bo te kilka miesiecy jest na otarcie lez. W tej cenie HBO na cala umowe sie dostaje. Jak dla mnie drogo,ale jak Ci pasuje to ok.

 

Czyli mam w zasadzie to samo co miałem,za taką samą cenę - wystarczy, a w między czasie jakieś zmiany regulaminu na pewno się trafią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują mi teraz umowa na 15 m-cy,Comfort+,Extra+,6xCanal+,dodatkowo 3xHbo na 5 mieś.Opłaty: 5 mieś.gratis i 10 mieś.po 79,90pln,średnia 53,26.

Brać? czekać? co wy na to...

 

haha ja własnie dostałem taka oferte,lepszej podobno nie ma obecnie) którą miałem dostac pare dni temu + dekoder pvr. Już mial konsultant odczytywac aneks gdy nieopatrznie powiedziałem ze bede nagrywać rozmowe jak rok temu, bo wtedy miałem reklamacje i problemy z rachunkami. Konsul sie zgodził i poinformował mnie ze nie moge jej rozpowszechniac odszedł na chwile i wrócił stwierdzając ...ze taki oferty zostały wstrzymane i zadzwoni do mnie "osobiście"(po raz kolejny ma dzownic ostatni konsul a dzwoni zawsze kto inny) za dwa dni :mrgreen:

 

i w końcu umowa zaakceptowana, nawet z tym samym konsulem co ostatnio dzwonił: zestaw tak jak powyzej średnia 53,26, HBO na 6 miesiecy gratis i PACE za 0 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Universe + 6 C+ + HBO + MR za 84 pln. Wypowiedzenie wysłane.

Przed chwilą telefon od sympatycznej pani konsul - w chwili obecnej oferta będzie podobna cenowo, ale ponieważ HBO mam dołączane, zaproponowała mi wyłaczenie HBO od maja i warunki za 53 pln średnio (Comfort, Extra, multi i MR na dotychczasowych warunkach), które zostaną mi przedstawione w maju. Powiedziałem OK - niech się kontaktują w maju. Zaskoczony trochę jestem - na plus ;) zatem czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe zwycięstwo..moja reklamacja została rozpatrzona i uznana pozytywnie :D

Ostatecznie przez 12 m-cy kwota abonamentu : 79,90-Comfort+, extra +, paczka canal +, HBO, cinemax, dodatkowo za free Sundance i history HD(sprawa dotyczyła tych kanałów)oraz multiroom premium w ramach abonamentu.

Po roku, kwota przez kolejne 12 m-cy -89,90-warunki umowy pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę, została zawarta na 24 miesiące.

 

Do tej pory miałem:

 

Universe+ / 6xC+ / HBO

Dekoder: Pace PVR

 

84zł / mc

 

Teraz będę mieć:

 

Comfort+ / Extra+ / Sport&Film+ / HBO (HBO GO na 5 miesięcy)

Dekoder: MediaBox

Aplikacja nc+GO

 

średnia 79,90zł / mc

 

Wydaje mi się, że dobiłem dobrego targu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 6 miesięcy mam Comfort+ i Sport&Film+ za 0zł, później 18 miesięcy po 40 zł.

Extra przez 24 miesiące 10zł.

Dekoder aktywacja 0zł, później 5zł / mc.

HBO na cały okres za darmo.

I 4,99zł wychodzi za nc+GO za jakieś tam pakiety / mc.

 

18 x 80zł + 24 x 10 zł + 24 * 5zł + 24 x 4,99zł = 1919,76 zł / 24 miesiące = 79,99 zł

 

Jakby nie patrzeć to będę płacił 4zł mniej, a będę miał nowy dekoder, który obsługuje napisy w HBO i FOX i aplikację, na której mi zależało,

bo często korzystałem z C+Online i ostatnio strasznie mi tego brakowało.

 

Jak dla mnie 80zł za to wszystko to cena adekwatna, a nawet powiedziałbym atrakcyjna.

Jestem fanem sportu, w nc+ mam wszystko, więc jeśli chodzi o mnie, to oferta miód malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wysłane wypowiedzenie, dopiero z 3. konsultantem się dogadałem.

 

Kumaty koleś, zapytał mnie co bym chciał, skonsultował się, oddzwonił wieczorem i zaproponował właśnie to.

Przy zawieraniu umowy jeszcze go przestrzegłem, że nie chciałbym właśnie sytuacji, że my tu swoje, a później przyjdzie nowy miesiąc i będę się rozbijał po jakichś reklamacjach, które trwają 30 dni. Że miałem już taką sytuację i dopiero jak zagroziłem rozwiązaniem umowy, to nagle się moje pakiety znalazły. To mi odpowiedział, że stara się żeby wszystko grało, zaznacza wszystko w systemie itd.

Ogólnie byłem przygotowany do negocjacji, czytałem forum na bieżąco, spisałem sobie wszystkie punkty o jakie chcę postulować i z gadki płynnie mi to szło :)

 

Potwierdzę po 1. maja, czy sprawy się rzeczywiście tak mają, jak powinny.

Z dekoderem dam znać, jak tylko odbiorę, aktywuję i trochę się z nim zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonlem tel. do BOK NC+ tylko i wylacznie celem ustalenia statusu wyslanego wypowiedzenia oczywiscie przyjete i z dniem 31 maja wejdzie w zycie . Okazyjnie mila Pani zaproponowala nowa oferte wiec postanowilem wysluchac zakladajac ze i tak bedzie marna i nie mylilem sie :)

 

Posiadam 12 m. SILVER z cala paka C+ za 69 zeta

 

Nowa oferta 24 m. 6 x 69 zet nastepnie 18 x 79 zet z gratisowym HBO na 6 m. :D

 

Zobaczymy jak bedzie spiewal DUK NC+ za niespelna 2 miechy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że czujesz się pewnym w swojej sprawie ale przestrzegam już nie jeden cwaniakował a potem przyjmował z pokorą ofertę konsula.

 

Ja nie cwaniakuje bo nie dzwonilem po oferte i szczerze zwisaja mi juz te oferty jak 100 kilo kitu . Poprostu jak sie dogadamy to sie dogadamy nie to nie , nie mam zamiaru zaakceptowac wyzszej cenowo oferty i zdecydowanie odpada oferta z darmowymi miesiacami . Najwyzej sie pozegnamy i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...