Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie ich podejście do abo. przecież każdy kumaty wie że te ich oferty z tymi 0erami i potem 69 czy 79 to jest przyszła cena abo. A dotyczy tych co mają teraz za 49-59 . I dla zachęty dają na parę mies. te hbo ,cinemy , filmboxy . Ja tę dychę im dołożę jeśli np. HBO dadzą na cały aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Obecnie mam to co niżej, przy abonamencie 90,99zł

Umowa się kończy w kwietniu, wypowiedzenie wysłane - wydzwaniają codziennie.

Chciałbym zachować to co jest, czyli paczkę C+, HBO, multiroom i dekoder.

 

Jaką ofertę wg Was powinienem zaakceptować?

 

Pzdr Damian

 

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

HBO

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem telefon z nc+

 

1 oferta:

Comfort+/Extra+/6xCanal+/Pace PVR/Multiroom od cyfry umowa na 24 miesiące za 79,90zł/miesięcznie

 

2 oferta:

Comfort+/Extra+/6xCanal+/Pace PVR/Multiroom od cyfry umowa na 24 miesiące przez pierwsze 5 miesięcy za 69,90zł/miesięcznie, a pozostała część umowy za 79,90zł/miesięcznie

 

3 oferta:

to samo co druga, ale z HBO na 7 miesięcy

 

Oczywiście nie przyjąłem żadnej. Obecnie C+Silver z 6xCanal+ PVR i Multiroom od cyfry za 64zł/miesięcznie

 

Z tego co widzę najlepszą do tej pory ofertą jest chyba oferta Comfort+/Extra+/6xCanal+ 5 miesięcy za 0zł i 10 miesięcy za 79,90zł. I o to chce walczyć. Zastanawiam się też nad odpowiednikiem tej oferty na 24 miesiące, bo i dłuższa gwarancja pozostawienia multiroomu z cyfry i święty spokój, ale z drugiej strony kto wie jaka będzie telewizja za 2 lata? zastanawiałem się nad HBO, ale widziałem tylko ofertę 5 miesięcy gratis i 10 miesięcy za 104,90zł, co przy obecnej zawartości HBO nie jest warte swej ceny, a jeszcze dodatkowo powoduje gorszą pozycję przy negocjacjach.

 

Osobiście uważam, że oferta kanałów tematycznych z wszystkimi Canal+ za 79,90zł to właściwa cena w porównaniu z zawartością. Cóż, po latach, kiedy Canal+ potracił część praw filmowych i sportowych, a także po rozdawnictwie kanałów Canal+ niemalże za darmo po wielkim falstarcie nc+ spowodowało, że przyzwyczaili ludzi do cen na poziomie 59zł za pełną ofertę i teraz nikt nie chce płacić więcej. Jednak jeśli będą dalej tak robić to nie będzie za co kupić ani praw filmowych ani sportowych, co spowoduje tylko zubożenie oferty Canal+. A to spowoduje na pewno wielkie oburzenie abonentów. Stąd też ten myk. Na początek miesiące gratisowe, a potem 79,90zł. Przy następnych negocjacjach znów od tej ceny będą zaczynali negocjacje. Cóż, sam pamiętam jak za czasów dawnej cyfry+ żeby mieć Canal+ było trzeba wyłożyć przynajmniej 70-80zł, a nie było LM, LE, piłki ręcznej...

 

kolega to przypadkiem nie z nc+ i niech kolega zobaczy ich kapitał zakładowy poza tym uważam że źle się stało że powstał taki gigant i teraz windują ceny dziady polsat i sieci kablowe tylko zyskają na tych absurdach nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irek22 ta oferta CP jest naprawdę dobra, ale nie każdy kieruje się tylko kryterium ceny. Z mojego punktu widzenia CP nie ma jednego-Canal+, ktoś inny powie kart cameleon a jeszcze inny, że mają gorsze dekodery ;-)

 

Może też przegapiłem, ale nie zauważyłem by proponowali tu droższe umowy niż oferta dla nowego abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obserwuję forum od jakiegoś czasu, tak jak obserwowałem podobny temat w zeszłym roku podczas migracji. Obecna "sytuacja ofertowa" wygląda dokładnie tak samo jak w zeszłym roku - kiedy to oferowali kosmiczne abo za pakiety a jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy, ale dobrze wyszli Ci, którzy czekali do końca swoich umów na oferty, mi udało się wyszarpać WPT (po eN-ce), 6xC+, 3xHBO, HistoryHD 10mc gartis i to wszystko za 59 zł, w tym roku zamiast kosmicznych abo są gratisy a później kosmosy, nie podpalajcie się na obecne oferty i nie akceptujcie ich - za 2/3 tyg święta pojawią się nowe oferty u konkurencji (info pewniak) polsatowcy wiedzą, że wielu osobą kończą się właśnie umowy z NC+, na bank coś przygotują - co zmusi NC+ do zejścia z cen. Dołączam się do Apelu kolegów - NIE ZGADZAJCIE SIĘ SIĘ NA DARMOWE MIESIĄCE A PÓŹNIEJ 79,9 dla mnie renegocjowanie umowy zaczynało się od pakietu i ceny jaką obecnie posiadam + coś dodatkowego, coś ekstra - i tym razem będę do tego dążył i Was też do tego zachęcam

 

dzisiejsza oferta najlepsza jak dotąd (a propozycji było już kilka) od jak to pani nazwała mojego "opiekuna abonenta" czyli:

 

to co mam to tej pory - umowa 15mc 4mc za 0zł reszta standardowo 79,90 i oczywiście bajki lamenty o średniej - podziękowałem - czekam do ostatnich dni mojej umowy i oczywiście śledzę rozwój wydarzeń na forum.

 

I jeszcze raz wielka prośba nie zgadzajcie się na obecne oferty, czekajcie do ostatnich dni swoich umów, wszyscy na tym dobrze wyjdziemy

 

powodzenia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Co jest konkretnie w tym full, a czego nie bo się idzie pomylić?? W tym pakiecie są prapremiery, netvod+,seriale, canal vod, sundance ??

Ja np. mam wszystko oprócz: History, Redlight, Sundance i multiroom za 99.90. Umowę przedłużałem 2 tygodnie temu.

 

Czy za 99zł można wynegocjować pakiet "Full" czyli Comfort+; Extra+; 6xC+; 3xHBO; Cinemax'y; Filmbox'y; kolekcje VOD + 1xmultiroom? Dostał ktoś taka ofertę?

 

 

Jak to full :?: opanujcie się ludziska :lol2:

 

Full to to co mam w syg 8)

a dokładnie:

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

Jak nie dostaniecie takiej oferty jak ja mam .... to żaden to "full" tylko ....kastrowana nowa/pseudo podróba :lol2:

Zapewne "Full Extra" został czymś takim jak na razie zastąpiony ......

to taki wyrób sero podobny lub czekoladopodobny i na niekorzyść "abonentów".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz napiszę. Jeżeli jest możliwość renegocjowania umowy dajmy na to na takich samych warunkach jak mamy teraz i jesteśmy zadowoleni z oferty i ceny to proponuję przedłużać ją w stałej cenie na cały okres umowy. Bo to że średnia nam wyjdzie taka sama po gratisowych miesiącach da nam tyle że przy kolejnych negocjacjach będziemy już na poziomie tej większej kwoty a jak wiemy to raczej na pewno nam nie obniżą jej przy następnym przedłużaniu umowy. I dla przykładu ja mając to co w opisie poniżej będę startował od kwoty 64PLN a ktoś kto będzie miał średnią też 64PLN lecz po gratisowych miesiącach będzie wychodził z tej wyższej kwoty która tą średnią dała. Ot taki haczyk.

 

Bzdura i czarnowidztwo. Jeśli abonent jest łosiem/gamoniem to oczywiście pozwoli konsulowi mówić o wyższej kwocie abonamentu, z której dzięki gratisowym miesiącom wyszła niższa średnia. Napisz tu z czystym sumieniem, że negocjując nową umowę dałbyś sobie wejść na głowę z wyższą kwotą (np. 79,90zł) zamiast rozbroić konsula magicznymi słowami "średnio płaciłem" (np. 53,34zł). Napisz, że pozwoliłbyś nc+ rozpocząć negocjacje nowej umowy od podwyżki 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irek22 ta oferta CP jest naprawdę dobra, ale nie każdy kieruje się tylko kryterium ceny. Z mojego punktu widzenia CP nie ma jednego-Canal+, ktoś inny powie kart cameleon a jeszcze inny, że mają gorsze dekodery ;-)

 

Może też przegapiłem, ale nie zauważyłem by proponowali tu droższe umowy niż oferta dla nowego abo.

 

mi pierwszą ofertę zaproponowali za 99 za to co mam obecnie twierdząc ze c+ miałem w prezencie za przejście do nc+ i jeszcze oburzony pan konsultant że to dobra oferta druga była w kwocie 74 bez opcji dodatkowych żadna rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marecky ma racje. Powiem wiecej kiedys juz tak było w c+ z wyzszymi kwotami do placenia pod koniec umowy i dzięki temu co sprytniejsi obnizyli sobie abonament wypowiadając umowy wczesniej tak np ja zrobiem i zamiast placic 107 przez ostatnie 3 miesiace zjechałem na 50, czyli de facto wyszło TANIEJ niz bym miał stałą kwotę przec cały okres :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem już wypowiedzenie. Umowa do końca kwietnia, dzwonili przedwczoraj z numeru 222757424 - oferta kiepska, wczoraj już z 223104747 ale nie odebrałem.

Moja dotychczasowa oferta: umowa 15 miesięcy, pakiet Universe za 49 zł, 6 C+ za 0 zł, multiroom pierwsze 6 miesięcy 0 zł teraz po 10 zł i Filmbox za 4,90 zł.

Wychodzi 63,90 zł. I chciałbym ją kontynuować na tych samych warunkach, ewentualnie ugrać multiroom za 0 zł lub pakiet HBO. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam cameli - połączenie po LANIie.

Teraz znowu dzwonił chyba automat 122915555, ale po dwóch minutach melodii się rozłączył :D

Ogólnie z którymi numerami najlepiej dyskutować? Z działem promocji 123104747 czy z tym krakowskim numerem? Bo z tymi warszawskimi nie pochodzącymi od nc+ to chyba nie ma co gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...