Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm...no i sie zaczyna wczoraj podpisalem nowa umowe comfort+extra+canal sport&film+multi+hbo mialo byc pierwsze 7 miesiecy 59,90 i 8 miesiecy 69,90. Za hbo mialem zaplacic za kwiecien 25 a pozniej 14 miesiecy gratis.

 

Dziś dzwonie aby sie upwnic,i co sie dowiaduje? HBO nie mam żadnego gratisu na 14 miesiecy ale moge wylaczyc, a placic mam przez 7 miesiecy 54,90 i 8 miesiecy 79,90 calkiem inaczej niz wczoraj jak odczytywano umowe? Co robic? Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
"Zanim powiesz TAK żądaj przesłania oferty na maila" :mrgreen:

Pisałem o tym już nie raz....... widać użytkownicy forum nic sobie z tego nie robią....

Ja i przy migracji na "Gold" i przy zmianie na "Full Extra" zanim zgodziłem się dostałem pierw e-mail z tym co mi jest proponowane 8)

dopiero wtedy warto powiedzieć "TAK" :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrki zaczynają się dziać. nc+ już niczego się nie nauczy

Wygląda na to, że konsultanci mają świadomość, że obecna oferta jest słaba i nie jest chętnie brana przez klientów, skoro robią ich w konia. Cyrki będą się dziać w kwietniu, bo chyba właśnie w tym miesiącu było najwięcej migrujących, kiedy to robili zmianę regulaminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zanim powiesz TAK żądaj przesłania oferty na maila" :mrgreen:

Pisałem o tym już nie raz....... widać użytkownicy forum nic sobie z tego nie robią....

Ja i przy migracji na "Gold" i przy zmianie na "Full Extra" zanim zgodziłem się dostałem pierw e-mail z tym co mi jest proponowane 8)

dopiero wtedy warto powiedzieć "TAK" :jupi:

Nie czytają, bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo. Jestem obecnie za granicą na wakacjach. Jedyne co mój wielce czcigodny współlokator wyszperał to "długość trwania umowy na dekoder mediaBox 18 miesięcy + miesiąc aktywacji" Umowa powinna być zawarta w takim razie na 18 miesięcy. Mogę to wypowiedzenie wysłać już teraz? Czy muszę czekać na koniec umowy? Chciałbym pozostać przy All inclusive(All inclusive+, wszystkie vody(netvod, pictruebox, prapremiery tvp, canal+ vod), Mediabox+ i szara j....na mydelniczka czyli multiroom premium, To wszystko kosztowało mnie 179 zł miesięcznie(plus aktywacja etc około 300 zł przy odbieraniu dekoderów)

 

150 zł to byłaby bardzo dobra dla mnie wiadomość :P aczkolwiek obecna kwota też jest do przyjęcia(byle nie drożej). Jak z nimi postępować? Przy migracji z c+ trafiłem na konkretnego kolesia, który mnie nie próbował oszukać. Wysłać wypowiedzenie i czekać na kontakt? Wymagać potwierdzenia oferty mailem przed zgodzeniem się na nią?

 

PS Czy mogę wynegocjować jakiś sensowniejszy dekoder zamiast tej mydelniczki? Nie dość, że to się uruchamia 10 minut, to jeszcze przy każdym zwiechu routera 4 razy łączy z mediaboxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nieuchronnie zbliża się koniec mojej umowy przeglądam od dłuższego czasu ten wątek i nabieram przekonania, że przez brak wcześniejszego mojego zainteresowania tematem pozwalam się "komuś" rżnąc na kasę.

 

Obecnie mam:

Optimum HD, HD-Optimum Promo i dzierżawie PVR PACE

miesięcznie płacę 66PLN

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to w tej chwili podobna oferta to:

Comfortplus (z jakimś Multi+) + Extra+ co można mieć (bez kosztów dzierżawy tunera) za 39.9PLN przez pierwsze 3 miesiące a później po 59.9PLN

 

 

Umowa kończy mi się w 30 czerwca (przy okazji: czy numer abonenta to to samo co numer umowy, czy też numer umowy to to długie pod kodem kreskowym na umowie?), dlatego zamierzam w najbliższych dniach wysłać wypowiedzenie.

 

Zastanawiam się na jaką cenę się zgodzić (jaką ofertę cenową mogę dostać) za to co mnie interesuje:

Comfortplus (z Multi+), Extra+ i History HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, kurde ja oddałem pejsika 500 hd w zamian za mediabox+ i mydelniczkę. Mam jeszcze dwa stare po cyfrowe dekodery z tych po 1 grosz. Może brak opcji wymiany wynagrodzą mi prawdziwym all inclusive?(mezzo zakodowane) Przydałoby się mezzo i np wimp w gratisie na okres trwania umowy.

 

Nie śmiejcie się z tym mezzo :P Poza paczką c+ to mezzo było głównym kanałem, który leciał na cyfrze(między innymi pod muzykę puszczaną w mezzo kupowałem sprzęt hi fi(wzmachol lampowy, głośniki etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie śmieje z mezzo - sam go chcę zamówić, ale mam dekodery ADB, więc to nie jest możliwe (przynajmniej na razie).

 

Arek jakim cudem? ADB to mediabox+ a mezzo odbieram(tylko jest informacja - brak wykupionego kanału, skontaktuj się...)

 

Z tymi gamoniami wszystko jest możliwe... na chłopski rozum: Skoro sami go dodali do listy kanałów, to chyba muszą dać możliwość zakupu i odbioru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu go dodali do listy. Nie ma nawet kodowania Conax na kanale, więc nawet technicznie go nie można odkodować na dekoderach ADB. Już kilka miesięcy temu chciałem ten kanał zakupić, ale ciągle informacja: "Na razie jest dostępny tylko dla byłych abonentów Cyfry, a gdy będzie dostępny dla byłych nkowiczów to na pewno mnie o tym poinformują".

Być może jest problem z umową - czekają aż stara umowa z Canal+Cyfrowy wygaśnie, wtedy będą mogli podpisać już jako nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Mezzo... chyba nie Conax jest problemem, bo kanał ma to kodowanie od kilku miesięcy.

 

...Wysłać wypowiedzenie i czekać na kontakt? Wymagać potwierdzenia oferty mailem przed zgodzeniem się na nią?...

 

Dokładnie tak. Pismo, jak w moim podpisie, możesz wysłać nawet zaraz po powrocie.

 

 

...Nie dość, że to się uruchamia 10 minut, to jeszcze przy każdym zwiechu routera 4 razy łączy z mediaboxem.

 

Jeżeli to nie żart, to należy ją wymienić na sprawną w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...