Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz Ty doczytaj i powiedz gdzie jest "i Sagema"?

Witam serdecznie posiadam Universe+/MULTIROOM STANDARD/CANAL+ Platinum OP/Najem ultraBOX+ za 59 zł to mam Umowa kończy się w kwietniu.

Właśnie dostałem propozycje:

Comfort+ Extra + Sport&Film+Multiroom tak jak miałem, umowa na 15 miesięcy i na 4 miesiące HBO i Cinemax ( chciałem wymienić jednego dekodera sagem na ultrabox ale gościu mówił że nie może tego zaoferować) całość za 58,58 zł (mogłem coś pomylić z groszami)

Co sadzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po braku kontaktu z gościem z Duku który miał "osobiście" oddzwonic z ofertą, poszło wypowiedzenie,(mam Universe+6C za 49) dziś nowy kontakt i propozycja:

comfort+,extra+,multi+,6C+, 6m Hbo gratis, dekoder box+ na 15 miesiecy = 5x0 i 10x79.90 czyli średnia 53 z hakiem, chyba to wezmę, bo lepszej oferty nie dają?

Tylko mam pytanie te nowe boxy+ chodzą już wszytkie na ADB czy mają jeszcze jakies sagemcomy po canale+? Bo mam starego sagemcoma 87 na własność i bedzie wtedy juz nieprzydatny ze sparowana kartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilem do nich 2 dni temu .mam aktualnie platyne z wszystkimi c+chcialem teraz aby dodali mi cinemaxy i hbo to powiedziala ze 109zl abonament.obecnie place 99zl.mysle jednak ze jak wysle im wypowiedzenie to mimo wszystko zejda z ceny przynajmniej do aktualnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drex1 lepiej konkretnie ustal co i jak ;-) dekoder dostajesz kurierem czy pobierasz w APS? Jak już chcesz wymieniać na ADB to koniecznie zaznacz, że to ma być "mydelniczka" http://ncplus.pl/oferta/dekodery/box-hd-pvr-ready , najlepiej wersja 2851S. Będziesz mógł oglądać i nagrywać inny kanał(po podłączeniu pamięci zewnętrznej), ale tylko pod warunkiem, że nadawane są z tego samego transpondera.

 

Przyznam, że jestem zaskoczony, bo do tej pory wymieniano dekodery na mediaboxa i chyba nie spotkałem się z takim aneksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kibo konsulka ma dzwonic wieczorem, a dekoder gdy sie zgodze mam odebrac w punkcie i przynieść karte, tylko że jak przed chwilą tam zadzwoniłem to poinformowali mnie że zaden box+ nie moze nagrywać innych programów bo ma jedną głowice,

- w sumie mi nie wymienią dekodera, bo im swojego nie oddam, tylko wypożyczają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do 30.06, dzisiaj dzwoniła konsultantka z ofertą. Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, jednak ona mimo wszystko powiedziała, że przedstawi ofertę. Zaproponowała Comfort+, Extra+, 6x Canal+, HBO, Multiroom standard 79zł +10zł = 89zł na 15 miesięcy. powiedziałem, że nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kibo konsulka ma dzwonic wieczorem, a dekoder gdy sie zgodze mam odebrac w punkcie i przynieść karte, tylko że jak przed chwilą tam zadzwoniłem to poinformowali mnie że zaden box+ nie moze nagrywać innych programów bo ma jedną głowice,

- w sumie mi nie wymienią dekodera, bo im swojego nie oddam, tylko wypożyczają :wink:

Jak widać tam g....wiedzą. Jedna głowica wystarczy do nagrywania jednego kanału. Bajki wciskają. . Jak oddasz kartę to swjego deka do śmieci możesz wywalić jak jest po cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do maja. Wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj telefon. Comfort+, Extra+, Pakiet Canal+, MR, 2 dekodery PVR - umowa na 15 miesięcy - cena 58,59zł. Dodatkowo HBO i Filmbox 4 miesiące gratis. Umowa od dzisiaj, także 2 miechy starej umowy urwane. Czekam na papiery i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do maja. Wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj telefon. Comfort+, Extra+, Pakiet Canal+, MR, 2 dekodery PVR - umowa na 15 miesięcy - cena 58,59zł. Dodatkowo HBO i Filmbox 4 miesiące gratis. Umowa od dzisiaj, także 2 miechy starej umowy urwane. Czekam na papiery i jestem zadowolony

Chyba dzisiaj dostałem podobną ofertę.

Mam Universe+, 6C+ i MR Premium i dostałem ofertę Comfort+, Extra+, 6C+, HBO 6msc gratis MR premium pół roku za free później normalna opłata i pierwsze 6msc za 49zł a 9msc później normalnie 59zł + MR.

Nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia tylko sami zadzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do maja. Wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj telefon. Comfort+, Extra+, Pakiet Canal+, MR, 2 dekodery PVR - umowa na 15 miesięcy - cena 58,59zł. Dodatkowo HBO i Filmbox 4 miesiące gratis. Umowa od dzisiaj, także 2 miechy starej umowy urwane. Czekam na papiery i jestem zadowolony

 

 

Super warunki.Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dzis do mnie dzwonili z ofertą na Comfort+, Super Film (C+, HBO, Cinemax i Filmboix) + 4 razy MR za 179zł

Podziękowałem im.

 

Moja oferta obecna to Canal+ Platinum do tego HBo i History i 4 dekodery MR z mediaboxem bez najmu za 170,90zł czyli nie dali nic taniej a dla nowych klientów mogę to miec za 131,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pierwszy telefon z NC+ w sprawie przedłużenia umowy:

Pakiet Comfort +, Extra+ i dodatkowo HBO na 9mieś. umowa na 24mieś. pierwsze 12mieś.-59.99zł. kolejne 12mieś.-79.99zł. (Do tej pory mam pakiet: Universe+, z opcją dodatkową 6xCanal+,i 6mieś. HBO za darmo za 59zł) Póki co nie zgodziłem się na te warunki, i grzecznie podziękowałem, póki co mam jeszcze 3mieś. czasu, i wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, więc myślę że chyba warto jeszcze zaczekać ???

A tak z czystej ciekawości, czy orientujecie się czy jest szansa dobrania sobie do pakietu kanału Redlight za zero zł. nie koniecznie przez cały okres umowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...