Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dostałem następującą propozycje:

Comfort+ Extra + 6xC + MR+ Pace PVR HD umowa 15m - 4m 0zł + 11m 79,90zł. Konsultant oparcie twierdzi, że w systemie nie ma umowy na 15 mc z czego 5 mc miało by byc za 0 zł. Wyliczył mi średnia 58 zł. Proszę o info czy można nadal uzyskać bezpłatne 5 mc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ i 6xC+, był tez cinemax 6mies gratis - wszystko za 49zl. Przyszła dziś żółta zwrotka z poczty. Jak dotąd brak ofert. Czekam cierpliwie, czytając forum aktywnie. Nie mam zamiaru dopłacić złotówki. Jak to napisał kolega @teneo - trzeba być twardym w negocjacjach. Zwłaszcza jak się wykorzystuje TV w 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dostałem następującą propozycje:

Comfort+ Extra + 6xC + MR+ Pace PVR HD umowa 15m - 4m 0zł + 11m 79,90zł. Konsultant oparcie twierdzi, że w systemie nie ma umowy na 15 mc z czego 5 mc miało by byc za 0 zł. Wyliczył mi średnia 58 zł. Proszę o info czy można nadal uzyskać bezpłatne 5 mc ?

Mi w piątek kobieta też tak powiedziała i dzisiaj ma dzwonić w sprawie mojej decyzji. Oczywiście dalej będę ją nękał żeby dała 5 m-c gratis :smile:

W razie odmowy, umowę mam do końca maja, więc mam czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie do tej pory 79 zł za silver+, 6xC+ i multiroom std

 

nowa umowa na 15 miesięcy, a w niej: comfort+,extra+, sport&film+(czyli 6xC+)

pierwsze 4 miesiące za 0 zł (HBOx3 - 4 miesiące gratis, potem do wyłączenia)

kolejne 2 miesiące 79,90 zł (bez opłaty za multiroom)

9 miesięcy - 89,90 zł

 

średnia wychodzi 64,60 miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie wydzwaniania do was codziennie przez konsuli ja jakoś się z tym nie spotkałem

Ja też nie 8)

Pewnie dzwonią do tych co są strasznie napaleni na przedłużenie umowy :lol2:

Do mnie dzwonią od początku marca mimo, że nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Tak więc nie ma reguły :) Czasem po 2 razy dziennie nawet, najgorsze jak dzwonią przed budzikiem. Trzy razy odebrałem i oferty były bardzo słabe, więc z wysłaniem wypowiedzenia się nie spieszę, bo wtedy dopiero będzie armageddon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mój obecny pakiet to Universe+ / 6xC+ / HBO - 84zł / mc

Dekoder: Pace PVR

Umowa do końca kwietnia.

 

Dzisiaj dostałem tel., że zarejestrowali wypowiedzenie i propozycja jaką dostałem:

 

(Chcę wymienić dekoder na MediaBox)

 

Universe+ / 6xC+ / HBO / MediaBox - umowa na 15 miesięcy, pierwsze 5 miesięcy - 40zł, kolejne 10 miesięcy - 120zł.

Oczywiście odmówiłem.

 

Moje pytanie - w jakich pieniądzach mogę wyciągnąć dokładnie te warunki, o których wspomniałem wyżej, przy umowie na 15 miesięcy?

 

Jakieś gratisy typu HBO za darmo, nc+GO za darmo - na jakie maksymalne okresy czasu można to wyciągnąć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwila tel. z DUK i oferta Comfort+Extra+6xC+MRs (czyli to co mam obecnie i place 59 zl mies. umowa do konca maja) 6 miesiecy 0 zl i 18 miesiecy 79,90 co daje srednia 59 zl/mies.Dodatkowo HBO i Filmbox na 6 mies. 0 zl i Cinemaxy na 9 miesiecy, potem mozna wylaczyc. Powiedzialem, ze sie zastanowie. Jutro o 18.00 ma jeszcze raz zadzwonic. Dekoder mam Philipsa bez pvr i drugi wlasny Ferdek pod MR.Troche niepokoi mnie ta umowa na 24m, a jak zapytalem o 15 mies. to cena 109 zl itylko Cinemaxy gratis na 6 mies. Jak uwazacie brac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz obawy co do umowy na 24 miesiące to nie ma się co zmuszać i godzić, chociaż warunki są dobre. Będziesz uparty to wysoce prawdopodobne, że 15 m-cy w tej bądź bardzo podobnej cenie również dostaniesz. Dodatkowo, może warto chociaż spróbować wycisnąć od nich wymianę dzierżawionego dekodera na Pace PVR w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie w nc+ to co poniżej za 130,99zł. Proszę o info za ile mogę to mieć teraz czy ktoś już negociował taki pakiet w ostatnich dniach?

■ CANAL+ Platinum + HBO

■ Cinemax

■ Filmbox

■ History HD

■ Multiroom Standard

■ netVOD+ konto podstawowe

■ netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

Dekoder Pace 500

 

W dniu dzisejszym pierwsze dwa telefony z nc+ pierwszy telefon nie odebrany drugi odebrałem oczywiście pytania co lubię ogłądać itp , więc ja krótko że wszystko ma pani na monitorze komputera.Pani dalej drążyła temat jakie kanały mnie interesuja itd. więc ja krótko że to co dotychczas mnie intersuje. Propozycja ze stony kosultantki za to co dotychczas +Redlight HD 151,89 zł. czli oferta dla nowych klientów. Powiedziałem że nie szanują klientów którzy są z nimi od początku ( 15 lat ) i płaca im dużą kase więc w tym roku się rozstaniemy.Konsultantka znów swoje spiewki a ja grzecznie podziękowałem za rozmowę i się rozłaczyłem. Numer z którego dzwoniono 15 8149500 , czyli jakaś firma która świadczy usługi dla nc+. Poczekam na kogoś z DUK kogoś kto zrozumie że kient to ich pan .A po pierwszym kwietnia wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jesli chodzi o vod canal plus,to daruj sobie. Wszystko w sd .....

Za czasów Nki w kolekcji Vod bywały filmy w HD i 16/9 8)

Fuzja z Cyfrą na dobre nam nie wyszła :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
identyczny przykład jaki to polak jest leniwy

Polak "leniwy" dostaje promocyjne leniwe oferty :wink:

ps.Kibo przynajmniej ty będziesz wiedział gdzie masz wzór wypowiedzenia i na jaki adres wysłać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...