Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon

Niestety wygoda kosztuje, w Polsacie mam już nową umowę płacę 74,90zł miesięcznie, w nim mam wszystkie pakiety tematyczne + Filmbox + Cinemax + nagrywarka 5zł. Jeszcze mam bon plusa 30zł na filmy z VOD. Abonament sam wynosi 69,90zł - dlaczego taki abonament? Chce mieć wszystko pod ręką, to znaczy chce mieć boks oglądam boks, chce mieć KSW (nawet w Pay Per View) mam go, bo jestem fanem tego sportu, oglądam na Canale+ Belator, UFC na Orange Sport, chce mieć też wszystko w HD. Z NC+ chce zostać, ale nic na siłę, jeżeli się nie da - to trudno będę miał jedną platformę. Jestem "bogatym" rencistą, mam MPD, to mogę sobie pozwolić zwłaszcza, że nie mam kobiety, dzieci. Jeśli "coś" się trafi przyjdzie czas, aby się ustatkować. Nudzę się w domu - tak to mam zajęcie w postaci tv czy internetu.

 

@Kibo

Masz rację, mógłbym dać sobie spokój, ale pamiętaj proszę, że przy następnej umowie kochany konsul będzie wychodził od 84,00zł! Powiedzmy, że obniży cenę do 74,00zł za wszystko, ale i tak będzie twierdził, że zrobił już duży rabat. Darmowych miesięcy już nie będzie i będzie narzekać, że drogo - rozumiesz już? Mam nadzieje, że tak. :D

 

@Ircos

Nie jestem z tych co się targują, zadzwonili więc powiedziałem co chce za ile. Przystanę na propozycje z samym Com+Extra + 6 x Canal, HBO za 69,00zł. Kiedyś było za 59,00zł to możliwe, ale te czasy minęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek chyba się nie zrozumieliśmy ;-) to, że konsul będzie wychodzić od wyższej kwoty jest dla każdego jasne jak słońce a zupełnie inną kwestią pozostaje-jaki łoś na to pójdzie? Nie w tym rzecz...Ty teraz chcesz zrezygnować pomimo otrzymania dobrej oferty a rozsądniej przecież będzie ew.zrezygnować przy kolejnym aneksie kiedy negocjacje nie przyniosą dobrej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo

Poczekam jeszcze miesiąc, w tamtym roku przedłużyłem umowę dopiero 22 kwietnia. Przypomnę 8 dni przed jej rozwiązaniem, zostałem tutaj na forum określony mianem "bajkopisarza", przez wielu. Na chwilę obecną rezygnuje, ale nie jest to ostateczne zdanie. Czekam... może się doczekam.

 

@Arkon

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Przystanę na propozycje z samym Com+Extra + 6 x Canal, HBO za 69,00zł. Kiedyś było za 59,00zł to możliwe, ale te czasy minęły.

 

Nic podobnego...skoro można to dostać za średnio 54zł co jest ofertą lepszą niż standardy wcześniej przyjęte na forum, ale to, że komuś coś "dali" wcale jeszcze nie oznacza, iż i mnie się uda to dostać. Zawsze dobra oferta jest splotem okoliczności-kwestią negocjacji, cierpliwości, asertywności oraz szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory 79 pln. za wszystko oprocz hbo i innych wodotrysków opcja multiroom... wypowiedzenie do konca kwietnia zarejestrowane w systemie ,dzisiaj telefon i oferta comfort+extra+6 x C+ ,hbo i filmbox na 7 mies...75 pln.

Powiedzialem ze interesuje mnie NC+ GO aby moc ogladac kanaly rowniez na tablecie... i oferta kanalow taka sama jak dotychczas... cena jaka zaproponowal konsultant 104 pln w tym MediaBox+ drugi dekoder i ponoc abon. za nc+ go 5 pln miesiac...czy to dobra oferta? o zmianie cenowej nic nie mowil czyli raczej rachunki stale na 15 mies. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Żeby przez rok czasu nie poprawić tego [beep]iku jaki tam mają :/ te problemy i reklamacje zaczynają być powoli tradycją przy aneksach.

Ważne że składane wypowiedzenia są w stanie ich wystraszyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banan79.Taniej Ci wyjdzie tableta wziac w sklepie. A co do nc go to nie napalaj sie tym,bo ta aplikacja ma problem z funkcjanolnoscia

 

Dzieki wszystkim za odp. moze i racja zostaje przy pejsie to ile moge ugrac proponowal 75pln. multiroom+extra+comfort+paczka C+ +HBO i filmbox 7 mies.grastis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż umowa kończy mi się z końcem sierpnia, to dziś telefon z NC+.

Dostałem ofertę:

Comfort, Multi+, Extra+, Superpremium, Filmboxy, MR standard (po N-kowy) za 149 zł, umowa na 24 miesiące.

Odrzuciłem.

Ile mogę za w/w propozycję wytargować? Do tej pory to co w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan79 celuj w obniżenie kosztów, ale kanały premium na całą umowę-więcej za mniej. Comfort+/Extra+/6xCanal+/HBO/MR/Pace za mniej niż 79zł.

 

masz racje teraz jak zadzwonia to powiem im wprost ze zostaje przy tym co mam + niech dorzuca HBO na cały okres umowy i moge za to placic 69 pln. zobacze jak to na nich podziala :wink: .

 

p.s a jest szansa i ile bym doplacil do abo za 2-giego pace-a???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem w nc+ na karcie C+ , dekoder własny , wypowiedzenie wyslane ok. 2 tyg. temu

Dziś otrzymalem następującą oferte:

Comfort+ Extra+ 6xC+ umowa 15m 5m 0zł 10m 79,90zł + HBO lub Redlight HD na początku bylo 6 później 9m bez opłat + CANAL+ VOD 0zł przez całą umowe

lub

Comfort + Extra+ 6xC+ umowa 24m 6m 0zł 18m 79,90 + HBO lub Redlight HD z pączątku pyło 6m póżniej konsultant powiedział 9m bez opłat + CANAL+ VOD 0zł przez całą umowe

 

Obecnie płace 49zł za Universe + 6xC+

Mam pytanie czy da rade coś więcej otrzymać np. przy umowie na 24m więcej miesięcy bez opłat lub coś z opcji dodatkowych ?

Chciałem dekoder Philips PVR HD wynająć ,ale pwiedział ,że tylko Mediabox może mi zaproponować za 10zł miesięcznie.

Pytałem o HBO GO powiedział ,że tylko działa na mediabox i nc+ Go też tylko na Mediabox.

 

Proszę o Wasze porady co sądzicie na ten temat i tej oferty?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadal. HBO GO dostepne jest na kompie a nie na mbox. Natomiast do nc go potrzebny jest mbox. Po co Ci ten vod. Tam nic niema,a za to jest prawie wszystko to co leci teraz na canale.. Material i tak jest w sd. Mozesz ugrac to za podobna cene z hbo za free na kilka m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...