Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jacek_m_11 ta oferta zawiera wszystkie 6xCanal+?

 

@fivel jak Ci zależy na tych 10zł to czekaj a jak nie to niech dorzucą History oraz Sundance i można opcje numer 1 brać.

 

Dziękuje za odpowiedź Kibo na Hikari a co sądzisz o dekoderze mediabox czy jest szansa od nich wyciągnąć go po dobrej cenie a nie płacić za aktywację i jeszcze opłata co miesiąc za użytkowanie.... Udało się może komuś wytargować mediaboxa z ofertą w dobrej cenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel bez aktywacji, ale czynsz miesięczny 5zł. Jaki dekoder masz teraz?

 

Obecnie posiadam turbodekoder ale znajomy posiada mediabox i powiem, że byłem w szoku i się napaliłem na niego...

 

Proponują mi za mediaboxa kwotę 199zł jednorazowo lub 49zł aktywacja i co miesiąc po 5 zł czyli jak dla nowych a ja jestem stałym abonamentem i do tego przedłużam z nimi umowę na 24 miesiące ale konsultant z DUK NC+ twierdził, że nic lepiej nie da się zrobić po prostu nie może i już - jakoś nie chce mi się w to wierzyć yhmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem porównanie masz. Przed zmianami oferty i cennika można było dostać mediaboxa, po negocjacjach, bez aktywacji 49zł a z czynszem miesięcznym 5zł. Nie ma gwarancji, że przy kolejnym aneksie uda Ci się wynegocjować obniżkę czynszu z 5zł na 0zł za mediaboxa, więc może rozważ jednorazową aktywację 199zł.

 

Oczywiście jeżeli Twoim zdaniem zamiana turbo na media jest tego warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem porównanie masz. Przed zmianami oferty i cennika można było dostać mediaboxa, po negocjacjach, bez aktywacji 49zł a z czynszem miesięcznym 5zł. Nie ma gwarancji, że przy kolejnym aneksie uda Ci się wynegocjować obniżkę czynszu z 5zł na 0zł za mediaboxa, więc może rozważ jednorazową aktywację 199zł.

 

Oczywiście jeżeli Twoim zdaniem zamiana turbo na media jest tego warta.

 

 

Zmiana na mediaboxa jest warta ale napewno nie za kwotę 199 zł dlaczego dla nowych jak i stałych abonentów ncplus cena jest identyczna za ten dekoder trochę to nie sprawiedliwe i do tego naciągactwo... A co do czynszu 5 zł co miesiąc za dekoder zgodzę się z Toba, że podczas następnego przedłużenia umowy mogą tą cenę utrzymać albo abonament będzie droższy o te właśnie 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel to policz sobie jeszcze ile nowy klient zapłaci za Twoją ofertę numer 1 :mrgreen: w zderzeniu z tym identyczne opłaty za dekoder można przemilczeć ;-)

 

Racja ale ile lat jestem ich abonenetem najpierw N a potem NC+ i torchę przecież na mnie zarobili :-)

 

Zastanowię się jeszcze w poniedziałek mam dać odpowiedź...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się w NC+ wycwanili dając 5mies za darmo a potem 79. a potem na koniec umowy bierze się ARPU z ostatniego miesiąca i na tej podstawie będą proponować i zwyz ciężko będzie zejść niżej ;)

Ich to nie obchodzi ze średnio placicie np 59 tylko to ze przez ostatni okres było 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to: miałem w C+ Optimum z Canal+ i chyba HD promo to się nazywało 9m po 53,50zł a 3 ostatnie po 107zł

i zmigrowałem rok temu do NC+ na warunkach Universe+ 6xC+ za 49zł m.

Teraz kolejne negocjacje i proponują to samo co teraz czyli Comfort+ Extra (dawny Universe) + 6xC+ 5m 0zl 10m 79,90 +HBO 5m 0zł

lub 6m0zł 18m 79,90zł +6m HBO 0złm

Inni dostali (info z forum) umowa 18m 6m 0zl 12m 79,90zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 Za pakiet Full Extra + 2x Multiroom HD. A w skład tego pakietu docelowo mają wejść: Pakiety Podstawowe+ 6xCanal+ + paczka HBO + paczka Cinemax + paczka Filmbox'ów + Sundance, History, a do tego VOD: Canal+ VOD, TVP Prapremiery, seriale+ i Picture Box. Krótko mówiąc to większość tego pakietu co mam teraz, a bym płacił o 40 zł mniej.

Wynegocjowałem rabat w wysokości 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się w NC+ wycwanili dając 5mies za darmo a potem 79. a potem na koniec umowy bierze się ARPU z ostatniego miesiąca i na tej podstawie będą proponować i zwyz ciężko będzie zejść niżej ;)

Ich to nie obchodzi ze średnio placicie np 59 tylko to ze przez ostatni okres było 79

No i te 79 kto będzie chciał to im będzie płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu po migracji z n do nc+ z pakietem universe+ z 6xC+ za 49zl. Umowa do konca kwietnia wypowiedzenie wyslalem dopiero wczoraj, Zadzwonilem z ciekawosci jaka oferte obecnie dla mnie maja przygotowana. Zaproponowali doklandnie to samo co mialem plus do tego HBO za srednia cene 59zl tzn 4miesiace gratis plus 79.90zl przez 11miesiecy czyli umowa na 15miesiecy. Chyba nie tak zle?

Teraz panowie z ostatnich postow mnie troche uswiadomili ze to wcale zaden rarytas.

Czy zatem jest wogole mozliwosc otrzymania oferty z miesiecznym abonamentem np za 59zl lub nizej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tak Drodzy przyjaciele Was obserwuje, i powiem Wam szczerze, że nie do końca rozumiem Wasze podniecenie tym dziwnym tworem o nazwie "średnia". Jestem abonentem tejże platformy od 2009 roku (CYFRA+) i nigdy nie było mowy, bynajmniej w moim wypadku o darmowych miesiącach gratis. Płacę w tej chwili 64,00zł za pełne pakiety tematyczne i całą paczkę Canal+, jednak nie wyobrażam sobie, abym miał płacić więcej, to znaczy za to samo. Czy wy tego rzeczywiście nie widzicie, że ta średnia to pułapka? Pewnie myślicie sobie teraz, gdy to czytacie, co ja mówię - zobaczymy za rok! :D

 

A u mnie sprawa wygląda tak:

- Comfort

- Extra

- Pełny Canal+

- HBO

- Redlight

 

15/5 miesięcy gratis, potem 84,00zł - odrzuciłem. Czekam do końca, jak im zależy "na mnie" to pójdą po rozum do głowy, jeżeli nie to się żegnamy po 5 latach. Nie interesują mnie ceny z magiczną średnią. Jestem nie ugięty 69,00zł z HBO, 75,00zł z HBO oraz Redlight i tak podwyższyłem im, bo chciałem na początku 69,00zł z HBO + Redlight. Nie będę płakał mam polsat w razie "w"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co gdybać co będzie za rok.

ja co miesiąc bede wpłacał, kwote "średnią", bo tak mi wygodniej

Przy kolejnym przedłuzaniu umowy nie zgodze sie na 30 zł podwyżki za tą samą oferte, więc albo wtedy dadzą mi stałą cene 49-54 zł za c+ albo gratisowe miesiące tak, jak teraz albo oddam dekoder, w końcu tak jak napisałeś jest jeszcze polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...