Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kotwica1906 to chyba innych rozmów słuchaliśmy. Nie od razu każdy dostaje propozycję marzeń a ta przedstawiona jest i tak tańsza niż irek22 ma obecnie. Pomijam, że Klient średnio sympatyczny :mrgreen: Cierpliwie czekać i negocjować.

 

... A tak w ogole decyduja faktury czy wpłaty w temacie usredniania ?

 

Gdybanie i nic więcej. Pewnie będą próby naciągnięcia abo na ostatnie wyższe faktury, ale kto się na to zgodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie wrażenie że nie są przygotowani z przedstawieniem oferty jak by na bieżąco przeliczał co za ile i na ile

 

kibol 5 złych taniej nie robi różnicy poza tym trzeba okazać niechęć z przedstawionej oferty może dlatego klient był nie miły :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w nC+ z kartą Cyfry+ cameleon

Teraz kolejne negocjacje wyowiedzenie wysłane.

Mam pytanie czy jeśli posiadam dekoder czarny nc+ mix to czy moge na obecnej umowie to znaczy na kontynuacji nowy aneks korzystać z nc+ na tym dekoderze od nc+ mix oczywiście wiem ,że to conax a karte z Cyfry+ oddał bym od APS ?

Czy jest taka techniczna możliwość ?

Proszę o pomoc, pozdraiwam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kotwica1906

Pytałem o to wczoraj i jeśli tak mi jest wygodniej, to moge płacić co miesiac ta srednia kwote 53,26 zł. Zapewniano mnie, ze nie bedzie z tym zadnego problemu.

 

Co do przedluzania umowy to facet swierdzil, ze nie ma pojecia jak bedzie za rok, czy bedzie brana pod uwage srednia kwota czy z ostatniej faktury. Powiedział, ze "góra zadecyduje" i ze "najwyzej nie przedluzy pan umowy"- ot takie oczywiste oczywistości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w nC+ z kartą Cyfry+ cameleon

Teraz kolejne negocjacje wyowiedzenie wysłane.

Mam pytanie czy jeśli posiadam dekoder czarny nc+ mix to czy moge na obecnej umowie to znaczy na kontynuacji nowy aneks korzystać z nc+ na tym dekoderze od nc+ mix oczywiście wiem ,że to conax a karte z Cyfry+ oddał bym od APS ?

Czy jest taka techniczna możliwość ?

Proszę o pomoc, pozdraiwam ;)

Nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytam te wasze ostatnie posty z propozycjami kto i co za ile i nie wdze dobrych ofert. Mnie proponowano w sobote Comfort+ Multi+Extra+ MR Cameleon do tego paczke C+x6 na 24 msc za 49,90 przez 12 miesiecy i 79,90 nastepne 12 mies. Dodatkowo HBO i wszystkie Filmboxy za 0 zl na 9 miesiecy, a pozniej mozna wylaczyc. Powiedzialem, ze sie zastanowie. Obecnie mam umowe do konca maja Uniwers+ C+x6 MR Cameleon i place 59zl.Jak myslicie dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dostałem propozycje Confort+,Extra+, 6C, HB) na 5mies 0zł, filbox na 5mies 0zł.= 5mies 0zł potem 10mies 79,90 no i do tego jeszcze miesięcznie 5zł za mediabox. Średnia 58,26zł a płacę 59 za to samo bez HBO i Filmbox. Nie wiem czy brać? Wypowiedzenie do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak uważacie, czy to dobra oferta?

 

Comfort + Multi + Extra + HBO - Umowa na 15 miesięcy w średniej cenie 58,23 zł. Wcześniej miałem goły Comfort z HBO (Promocja na 6 miesięcy za 20 zł). Najbardziej mnie to zdziwiło, że sami do mnie zadzwonili, mimo że umowę mam ważną do Listopada. Po krótkim namyślę postanowiłem się zgodzić na powyższą ofertę, kanały już święcą. W sumie to tylko nieco drożej a za to mam już dodatkowe kanały. Ale mówię Sb, że się podpytam co wy sądzicie o takiej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z godz. 16.45 : umowa na 15 m-cy , 7x 49,90 zł+ 8 pozostałych m-cy po 79,90 zł , dodatkowo: HBO na 12 m-cy 0 zł ( poźniej 3m-ce po 25 zł) , paczka Canal + za 0 z zł na cały czas trwania umowy , Canal+ VOD za 0 zł na cały czas trwania umowy , kanały FILMBOX za 0 zł na 7 m-cy . Tradycyjne pytanie : Co WY na to? Brać czy jeszcze poczekać? ( umowa do końca kwietnia)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaproponowano umowę 15 miesięcy, pakiet standardowy + wszystkie Canal+, a przez 7 miesięcy HBO i Filmbox za 0 zł, a to wszystko za 71,89 zł.

Na odchodne dorzucił multiroom za 6 miesięcy, po czym powiedział, że do jutra musze się zdecydować bo zamykają bazę i już nigdy do mnie nie zadzwonią :D

A! I że na forum kłamią na temat nc+, żebym tam nie wchodził nawet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja (na wypowiedzeniu). Obecnie Universe+ i 6 xC+ za 54 dekoder sagemcom dsi83. Ich propozycja - umowa na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis,kolejne 10 za 79,90 i hbo i paczka filmbox na 6 miesięcy.

Odrzruciłem tę ich propozycję. Konsultant twierdził, że już taniej nie będzie. Pożyjemy - zobaczymy. Do końca maja jeszcze trochę czasu, to może jeszcze zadzwonią z lepszą propozycją.

PS. Dzwonili do mnie 3 razy z numeru 223104545 to infolinia czy DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...