Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kończy mi sie w lipcu umowa w nc+.Napiszcie prosze ile przed końcem umowy można podpisać aneks?

 

mi też się kończy 31.07.2014 i wczoraj dzwonili sami na 169 czy 170str. pisałem co zaproponowali,wymowienie jak się nie mylę możemy wysłać już 2.05.2014 poleconym,3-m-ce przed wygaśnięciem umowy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

superpremium+ w tej chwili dla nowych abonentów kosztuje 109,90zł więc 199 zł które zaproponowali Tobie to jak dla mnie abstrakcja... złóż wypowiedzenie i poniżej 100 zł wynegocjujesz jak będziesz uparty z PVR i MR z free przez cały okres umowy

 

Superpremium+ za 199 zł i zachowuje to co mam w All Inclusive + 49 zł aktywacja MR.

 

Jaka w takim razie jest realna cena za wszystkie kanały z Multiroom Premium + Kolekcje Filmowe i WIMP podstawowy, bez tych wszystkich VOD i seriali ?

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowe mam do końca kwietnia tego roku, obecnie posiadam: Universe +6C+ 3HBO+History HD wszystko w cenie 70,99zl.

Po wyslaniu wypowiedzenia dzisiaj pierwsza super oferta od konsultantki:

Comfort+Extra+Multi+ 6C+ i HBO (przez 7 msc za 0zl) umowa na 15 miesiecy w cenie 79,90zl i jak sie zdecyduje dzisiaj to na caly okres umowy dorzuci Canal+VOD.

Po zapytaniu o multiroom bo bardzo mi zalezy to babka powiedziala ze dochodzi oplata aktywacyjna, nastepnie 6miesiecy za 0zl a pozniej dodatkowo 10zl.

Poprosilem o wysalnie oferty na maila to powiedziala ze nie moze i nie wysle, ma jutro dzwonic do mnie. Co myslicie o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek codziennie i poprawcie mnie, jeśli się mylę - nikt chyba ostatnio nie dostał universe+ z 6xC+ (lub po nowemu comfort+ extra+ 6xC+) za 49 zł/mies. Najniższe średnie to 52-53 zł z groszami.

Też nie zauważyłem :>

 

Witam

Umowe mam do końca kwietnia tego roku, obecnie posiadam: Universe +6C+ 3HBO+History HD wszystko w cenie 70,99zl.

Po wyslaniu wypowiedzenia dzisiaj pierwsza super oferta od konsultantki:

Comfort+Extra+Multi+ 6C+ i HBO (przez 7 msc za 0zl) umowa na 15 miesiecy w cenie 79,90zl i jak sie zdecyduje dzisiaj to na caly okres umowy dorzuci Canal+VOD.

Po zapytaniu o multiroom bo bardzo mi zalezy to babka powiedziala ze dochodzi oplata aktywacyjna, nastepnie 6miesiecy za 0zl a pozniej dodatkowo 10zl.

Poprosilem o wysalnie oferty na maila to powiedziala ze nie moze i nie wysle, ma jutro dzwonic do mnie. Co myslicie o tym wszystkim?

Dobra oferta to 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę w nc+ na 2 lata. Dostałem pełną ofertę z vod za 99.90. Jak myślicie dobra cena czy mogłem się trochę potargować?

 

Czyli dostałeś superpremium+ a w tej ofercie co opisałeś to proponują z marszu taką cenę przez 6 m-cy a później płatność jak z cennika dla nowych abonentów czyli 109,9 zł

Nie. Comfort+Extra+Superpremium+ przez cały okres umowy za 99.90. Tak mnie zapewniał. Dodatkowo dostałem PictureBox i Seriale+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,

Rok temu skorzystalem z oferty migracyjnej z N do NC+ na Pakiet Universe+ z cala paczka C+ za 49zl. Umowa konczy mi sie z koncem kwietnia. Mozecie mi powiedziec jakie ofery proponuja konsultanci dla osob w mojej sytuacji. Dodam ze wypowiedzenia umowy nie wyslalem i juz chyba za pozno na to :?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie - masz jeszcze czas. Poczytaj parę stron wstecz a zobaczysz jakie są propozycje (póki co nie ma nic w cenie 49zł za taki pakiet)

Polecam nie przedłużać umowy na hurra, im bliżej końca tym większa szansa na ciekawszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic dostałeś ofertę około 27,50zł/m-c tańszą od nowego abonenta oraz PictureBox i Seriale+, może szło tam uszczknąć jeszcze kilka złotych, ale to była rozsądna decyzja.

 

@marecky masz rację, ale mimo wszystko poprzednio większość ofert za to plasowała się w przedziale 59-69zł. Nawet w CP Premium nie chodzi taniej niż 52,50zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,

Rok temu skorzystalem z oferty migracyjnej z N do NC+ na Pakiet Universe+ z cala paczka C+ za 49zl. Umowa konczy mi sie z koncem kwietnia. Mozecie mi powiedziec jakie ofery proponuja konsultanci dla osob w mojej sytuacji. Dodam ze wypowiedzenia umowy nie wyslalem i juz chyba za pozno na to :?

Pozdrawiam

 

Do końca marca masz czas. Dla ciebie na dzień dobry zaproponuja odpowiednik tego co masz w granicach 70-90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Umowa konczy mi sie z koncem kwietnia. Mozecie mi powiedziec jakie ofery proponuja konsultanci dla osob w mojej sytuacji. Dodam ze wypowiedzenia umowy nie wyslalem i juz chyba za pozno na to :?

Pozdrawiam

 

Do końca marca masz czas. Dla ciebie na dzień dobry zaproponuja odpowiednik tego co masz w granicach 70-90zł.

 

Witam,

Zauważyłem, że wszędzie piszecie o 30-dniowym okresie wypowiedzenia.

Oczywiście wynika to z zapisów zawartych w regulaminie świadczenia usług, jednak czy ktoś brał pod uwagę, że w promocyjnych aneksach do umowy, które zawieraliśmy rok temu podczas migracji do nc+, zawarty jest punkt mówiący o możliwości wypowiedzenia umowy promocyjnej jedynie z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia ?

Zwykle bywa tak, że zapisy umów tzw. 'promocyjnych' są nadrzędne w stosunku do ogólnego regulaminu.

Sam wysłałem wypowiedzenie dopiero teraz (umowa do końca maja) i z tego co ja pojmuję, to mogą mi dowalić jeszcze "normalne" stawki za czerwiec, bo mam taki zapis w aneksie :|

Nie to, żeby to jakaś straszna różnica była, bo i tak będę czekał do ostatniej chwili i pewnie przedłużę, ale jeśli ktoś będzie zdecydowany na zakończenie umowy, to może się delikatnie 'przejechać' na takich zapewnieniach o 30-dniowym okresie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,

Rok temu skorzystalem z oferty migracyjnej z N do NC+ na Pakiet Universe+ z cala paczka C+ za 49zl. Umowa konczy mi sie z koncem kwietnia. Mozecie mi powiedziec jakie ofery proponuja konsultanci dla osob w mojej sytuacji. Dodam ze wypowiedzenia umowy nie wyslalem i juz chyba za pozno na to :?

Pozdrawiam

 

Nie wiem jak moze byc obecnie ale przed wejsciem obecnych promocji moj brat przedluzyl umowe na takich samych warunkach jak twoje na okres 18 miesiecy w dotychczasowej cenie czyli 49 złotych . Ale to było przed wejsciem nowych promocji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowe mam do końca kwietnia tego roku, obecnie posiadam: Universe +6C+ 3HBO+History HD wszystko w cenie 70,99zl.

Po wyslaniu wypowiedzenia dzisiaj pierwsza super oferta od konsultantki:

Comfort+Extra+Multi+ 6C+ i HBO (przez 7 msc za 0zl) umowa na 15 miesiecy w cenie 79,90zl i jak sie zdecyduje dzisiaj to na caly okres umowy dorzuci Canal+VOD.

Po zapytaniu o multiroom bo bardzo mi zalezy to babka powiedziala ze dochodzi oplata aktywacyjna, nastepnie 6miesiecy za 0zl a pozniej dodatkowo 10zl.

Poprosilem o wysalnie oferty na maila to powiedziala ze nie moze i nie wysle, ma jutro dzwonic do mnie. Co myslicie o tym wszystkim?

 

Niedlugo skonczy sie komedia w wykonaniu konsultantow o nie wysylaniu warunkow umow i wreszcie moze zapanuje lad i porzadek , a to dlatego - http://media2.pl/telekomunikacja/109398 ... afika.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...