Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Jak byłeś w ence to masz kartę sparowaną z dekoderem i zadziała Ci tylko w dekoderze od enki, nie możesz kupić dekodera na własną rękę, splittery też nie będą działały. Jak nie chcesz kabli to możesz sobie kupić access point i połączyć dekodery bezprzewodowo, tylko wtedy raczej musiałbyś przejść na MR standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deliv-80, ja za universe+ + 6xC+ place 49zl. Dzisiaj teściowi przedluzałem umowe, korzystał z comfort+ od maja 2013 za 29 zł. Był zadowolony z ceny i oferty. Dzwoniąc na infolinie od razu powiedzialem , że chce "to samo za to samo" - od reki przedluzylem comfort+ + multi+ na 24mies za 29,90 (wiem wiem, powiecie ze 90 gr więcej :) dla mnie to to samo) bez żadnych średnich miesięcznych. Teść zadowolony bo ma "spokój na 24mies". Obyło się bez wypowiedzenia.

Druga umowa o której wspominalem na poczatku, wypowiedziana. Nie mam zamiaru dołożyć złotówki, głównie dlatego ze prócz c+ sport ogladam glownie tylko kanały będące w ofercie dvbt. Wiec dużo nie trace, jeśli mi nie dostosują oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam:

C+ silver, 6xC+ MR oraz w ramach reklamacji HBO do końca umowy (umowa do końca maja) - łącznie 64 zł.

Wypowiedzenie złożone, dzisiaj pierwszy telefon.

Comfort+, multi+, extra+, 6xC+, HBO, MR, dał możliwość wyboru płatności, 5 miesięcy 0 zł później 10 miesięcy 104,9 albo 15 miesięcy 69,93 zł.

O dziwo bez HBO ta sama cena. Jak myślicie warto za taką cenę przedłużyć? Oraz czy można dobrać dekoder Pace PVR? Mówił że nie ma już Pace (obecnie posiadam sagemcoma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rezygnacja albo wypowiedzenie złożone ;-) a ten wybór 15x69,93zł to rzeczywisty wybór czy fikcja? Po zmianach marcowych kwestia z dekoderami, ich dostępnością oraz wymianą nie jest jeszcze klarowna, ale warto postarać się o wymianę dzierżawionego Sagema na Pace w cenie. Raczej nie sądzę by dobranie drugiego dekodera przeszło za 0zł w tym abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam:

C+ silver, 6xC+ MR oraz w ramach reklamacji HBO do końca umowy (umowa do końca maja) - łącznie 64 zł.

Wypowiedzenie złożone, dzisiaj pierwszy telefon.

Comfort+, multi+, extra+, 6xC+, HBO, MR, dał możliwość wyboru płatności, 5 miesięcy 0 zł później 10 miesięcy 104,9 albo 15 miesięcy 69,93 zł.

O dziwo bez HBO ta sama cena. Jak myślicie warto za taką cenę przedłużyć? Oraz czy można dobrać dekoder Pace PVR? Mówił że nie ma już Pace (obecnie posiadam sagemcoma).

 

Moim zdaniem ta oferta ze stałą ceną jest przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam:

C+ silver, 6xC+ MR oraz w ramach reklamacji HBO do końca umowy (umowa do końca maja) - łącznie 64 zł.

Wypowiedzenie złożone, dzisiaj pierwszy telefon.

Comfort+, multi+, extra+, 6xC+, HBO, MR, dał możliwość wyboru płatności, 5 miesięcy 0 zł później 10 miesięcy 104,9 albo 15 miesięcy 69,93 zł.

O dziwo bez HBO ta sama cena. Jak myślicie warto za taką cenę przedłużyć? Oraz czy można dobrać dekoder Pace PVR? Mówił że nie ma już Pace (obecnie posiadam sagemcoma).

Bez HBO. Dość DROGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Universe+, 6xC+, PACE PVR 500 GB. Umowa do 30 kwietnia 2014, miesięcznie płacę 49 zł. Przez zarejestrowaniem wypowiedzenia oferowali mi dwie możliwości:

1. Comfort+ z opcją EXTRA+, 6xC+, 6 miesięcy HBO gratis, PACE PVR 500 GB - umowa na 24 miesiące, pierwsze 6 miesięcy za 0 zł, a kolejne 18 miesięcy za 79,90 zł. Średnio wychodzi 59,93 zł.

2. Comfort+ z opcją EXTRA+, 6xC+, 6 miesięcy HBO gratis, PACE PVR 500 GB - umowa na 15 miesiące, pierwsze 4 miesięcy za 0 zł, a kolejne 11 miesięcy za 79,90 zł. Średnio wychodzi 58,59 zł.

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia oferują mi nadal to samo. Pani zarzeka się, że nic lepszego nie jest możliwego do uzyskania i że to był jej ostateczny telefon. Jeśli będę chciał zmienić zdanie to zaprasza mnie do salonu NC+... Co Wy o tym sądzicie? Czytałem parę stron wcześniej, że przy umowie 15-miesięcznej niektórzy dostawali 5 miesięcy gratis (to był mój warunek do przedłużenia, ale nie zgodziła się). Czy to już naprawdę maksimum co można z nich wycisnąć i nie zejdą niżej? A może ma ktoś numer do DUK NC+, bo za czasów C+ DUK zawsze dawał coś lepszego niż Dział Promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...