Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do tej pory Silver, 6xC+ za 69 zł do końca kwietnia (trochę drogo, ale oferta sprzed roku otrzymana bez składania wypowiedzenia). Wczoraj oferta z DUK po złożonej rezygnacji: umowa na 24 m-ce: 6 x 0 zł, 18 x 79,90 zł, HBO 6 x 0 zł, średnio: 59,92 zł. Oferta przyjęta! Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś w ostatnim czasie pakiet full extra po tych zmianach??

Ktoś już tu pisał że nie ma tego pakietu.....

Zadzwoń to się dowiesz :wink:

Najlepiej do DUK 8)

ps.trzeba było brać jak ci oferowali :wink:8)

W DUK zawsze twierdzili, że nie ma takiej oferty :D Ale teraz chyba faktycznie jej nie ma, albo nie chcą nikomu dać. Stawiam jednak na tę pierwszą opcję, skoro dawna platyna to dla większości 79 zł, więc za 99 by im się lekko mówiąc nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi po jakim czasie rejestrują wypowiedzenie jeżeli złożyłem je dzisiaj w punkcie? Co dziwne (?) babka twierdziła, że takie pismo (o nieprzedłużeniu umowy) muszę złożyć 3 miesiące wcześniej. Pismo przyjęła, nie namawiała mnie kompletnie na nic. Po jakim czasie ma sens dzwonić do nich i pytać czy zarejestrowali rezygnację? I na jaki numer, pod którym może uda się coś wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji, gdy zrezygnuje się z przedłużenia umowy i wyśle pismo przygotowują dla kienta, aby go zatrzymać, ofertę indywidualną. Podam ciekawostkę. Poprzednią umowę podpisałem 29 marca 2013 na 12 miesięcy, z końcem lutego br ( około 20-go) wysłałem rezygnację. Pod sam koniec lutego zadzwoniła panienka i proponowała pozostanie ( nieciekawa oferta) ale powiedzała coś ciekawego ( chyba nie powinna o tym mowić), że ona może dzwonić tylko do końca lutego, a w marcu będzie dzwonił ktoś inny. Jaki z tego wniosek. Otóż gdy jesteś już w okresie wypowiedzenia dzwonią z innego działu ( tzw retencja) i mają większe możliwości obniżania ceny. Dlatego nie warto łapać pierwszych ofert, tylko rezygnować i czekać na telefony z działu "retencyjego".

A nc+ jest mocno zdeterminowane , aby nie tracić klientów, gdyż w ciągu 12 miesięcy stracili ich ponad 200 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon przed chwilą.

Oferta nr.1.-Comfort, Extra, 6xC+, 2xCameleon i pace 500 w cenie za 79Pln na 24 miesiące.

Oferta nr.2-to samo + HBO na pół roku za free potem 25Pln, umowa na 24 miesiące, 6 miesięcy za 10 Pln i do końca 89Pln.

Obecnie mam Silver + 6xC+,2xCameleon i Pace 500 w cenie 69Pln mies. Umowa do końca maja. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Nie zaakceptowałem, ale oferta numer dwa wydaję mi się spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji, gdy zrezygnuje się z przedłużenia umowy i wyśle pismo przygotowują dla kienta, aby go zatrzymać, ofertę indywidualną. Podam ciekawostkę. Poprzednią umowę podpisałem 29 marca 2013 na 12 miesięcy, z końcem lutego br ( około 20-go) wysłałem rezygnację. Pod sam koniec lutego zadzwoniła panienka i proponowała pozostanie ( nieciekawa oferta) ale powiedzała coś ciekawego ( chyba nie powinna o tym mowić), że ona może dzwonić tylko do końca lutego, a w marcu będzie dzwonił ktoś inny. Jaki z tego wniosek. Otóż gdy jesteś już w okresie wypowiedzenia dzwonią z innego działu ( tzw retencja) i mają większe możliwości obniżania ceny. Dlatego nie warto łapać pierwszych ofert, tylko rezygnować i czekać na telefony z działu "retencyjego".

A nc+ jest mocno zdeterminowane , aby nie tracić klientów, gdyż w ciągu 12 miesięcy stracili ich ponad 200 tys.

Czytamy forum, nie musisz pisać tego samego w dwóch tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oferta przedłużenia umowy. Propozycja konsultanta 11 miesięcy w cenie 84,90, 4 miesiące 0 zł całość na 15 miesięcy. Oferta programowa Comfort+, Extra+, 6xC+, History HD( podobno w cenie ) HBO na 9 miesięcy 0 zł później 25 zł. Odmówiłem, chciałem to w cenie 79,90, czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni ludzi traktują jak ciemnotę, której można wcisnąć wszystko i za każde pieniądze. Za każdym razem każdy z nich mówi, że nie da się taniej, że nie ma lepszych cen, pakietów itd. Poprzednie negocjacje moje wyglądały tak że po rozmowie z jednym konsultantem który proponował mi pakiet za 89 zł po dziesięciu minutach zadzwoniłem znowu i raptem jest oferta za 59 zł u innego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory miałem to co widać w moim podpisie. Umowa do końca maja, wypowiedzenia nie wysyłałem.

 

Przed chwilą przedłużyłem umowę na dwa lata.

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

Multiroom (2xcameleon)

(6x0zł + 18x79.90zł = 59.93zł/m-c)

 

Do tego 6x0zł za paczki HBO oraz Filmbox z możliwością późniejszego wyłączenia i gwarancja niezmienności ceny do kwietnia 2016 roku.

 

Zależało mi na jak najdłuższej umowie i na zachowaniu dwóch kart do multiroomu. Konsultant bardzo konkretny i rzeczowy. Myślę, że warunki godne zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnia Universe + 6xC+ za 49zł miesięcznie

mam propozycje na umowa 15m , 5m 0zł 10m 79,90 Comfort + Extra + 6xC+ = średnia 53,30zl miesięczn+ HBO na 5m 0zł

lub umowa 24m 6m 0zł 18m 79,90zł (komuś dali 69,90 ???!

 

Obecnie mam karte po Cyfrze+ (dekoder własny)

Mam pytanie czy jest obecnie możliwość dobrania jeszcze do tego dekodera byłej Cyfry+ czyli Pace PVR HD lub Philips PVR HD za 0zł miesięcznie ?

i opcji CANAL+ VOD i nc+GO ?

 

Opcja HBO na 6m 0zł mnie nie interesuje wole opcje NOC lub Redlight HD czy jest taka możliwość ?

 

Jestem raczej zainteresowany umową na 24m

Z góry dzięki za pomoc ,

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...