Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Branie dłuższych umów niż 12 misięcy to samobójstwo przy takiej liczbie kanałów niegwarantowanych ok. 35.

Gdyby był "Full Extra" na 2 lata brałbym bez chwili zastanowienia 8)

ps."Vectra" też wprowadziła kanały niegwarantowane...... taka moda w naszym kraju :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś telefon od konsultantki ( umowa wygasa mi w czerwcu ), obecnie mam universe z dekoderem i MR ( C+) za 49zł. Propozycja pozostawienia tego co mam plus paczka Filmboxów na 7 m-cy za 54,90 umowa na 15 m-cy lub pozostawienie tego co mam plus "Pakiet Sport" na 24 m-ce , pierwsze 5 za 59zł pozostałe za 69zł. Powiedziałem, że chcę dotychczasowy universe plus sport na 15 m-cy za stałą opłatę 54 do 59 zł. Oczywiście stwierdziła że nie ma takiej możliwości. Jak myślicie jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I propozycja przedłużeniowa:

Opcja Full Extra (Comfort, Extra+, HBO, Canal+ x6, Cinemax, Filmbox, Kolekcje VOD i turbobox+) za 109,90. Odrzucone.

Konsultant mi doradził żeby zrobić cesję, bo powiedziałem mu że nie chcę przedłużać tej umowy. Nowy abonent, który by przejął po mnie umowę mógłby wybrać dowolny pakiet i nie byłby zmuszony do opłat aktywacyjnych, dlatego szukam kogoś kto się zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie Forum, a tu telefon z DUK ;)

Do końca kwietnia mam U+ I 6C+ za 49pln, wypowiedzenie poszło w poniedziałek, już dostali. Propozycja przemiłej pani:

comfort+multi+extra+6C+ i 3HBO (5m-cy gratis, później 25pln, można wyłączyć) + wypożyczalnie VOD na całą umowę (15m-cy). Pierwsze 5 m-cy x 0pln, następne 10 m-cy po 79,90. Średnio 53,26pln/m-c. Walczyłem o stałą miesięczną opłatę i HBO na całe 15 m-cy, ale póki co nie ma takiej opcji. Na stwierdzenie, że za 15 m-cy negocjacje będą rozpoczynać się od kwoty 79,90 pani stwierdziła, że nie wiadomo, bo takie liczenie abo to nowość od marca ;) Co sądzicie o ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja mnie spotkały przedłużyłem umowę U+/C+ i wymiana dekodera na PACE, przychodzę do punktu aby zdać stary oczywiście oni nic o tym nie wiedzą, nic nie ma zaznaczone w systemie dzwonie do nich to samo, mam sobie napisać reklamacje ew napisze za mnie konsultantka i mam czekać 30 dni na rozpatrzenie. Mieliście taką sytuacje? Można przez to jeszcze od nich coś dostać np. zamiast PACE MediaBOXa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca kwietnia mam U+ I 6C+ za 49pln, wypowiedzenie poszło w poniedziałek,i

 

mam takie same warunki umowy(mam wykupionego sagemcoma) tylko jeszcze nie wysłałem wypowierdzenia:

i dziś miałem dwie rozmowy oraz propozycje:

comfort+extra+6C - 6 miesiecy za 0 18 za 79.9 wychodzi 59,9 miesiecznie, a że chciałem umowe krótsza to druga propozycja

comfort+extra+6C+filmbox4m(albo hbo bo nie pamietam :wink: ) - za 4x0 i 11x 79.9 czyli 58, 6 miesiecznie i też walczyłem o stałą równą opłate ale pani mowi ze obecnie nie ma takiej opcji.

Mysle ze wiele lepszej jesli wogóle to nie dostaniesz, ja jeszcze powalcze o dodatkowy miesiąc gratis i jak dostane takie jak ty 53.2 miesięcznie to chyba biore, bez wypowiedzenia

Jak ktoś dostanie taka samą kwote do płacenia przez cały okres umowy niech napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422: pewnie większość abonentów płaci, co im zaproponują konsultanci, a o DUK nawet nie słyszeli nigdy. Wydaje mi się, że ludzi obeznanych w temacie, śledzących fora jest mało.

Ja na 95% rezygnuję z mojej umowy, więc bedę mógł "negocjować" do ostatniej chwili (koniec kwietnia) i zobacze co się da wyrwać dla rodziców, oni mają umowę ko konća maja. Jak będzie kijowo to i rodzice nie przedłużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...