Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

wypowiedzenie wysłane, dziś dzwoniłem spytać czy zarejestrowali, przy okazji zaproponował mi najpierw comfort z 6xc+ za 54,50 zł, jak powiedziałem, że będę miał mniej kanałów niż obecnie (kompakt hd z 6xc+), zaproponował universe z 6xc+ za 74 zł. oczywiście odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa podpisana.

mialem universe, 6C+, pvr philips 250G, za 69pln umowa do 30.04

 

teraz:

universe, 6C+, wymiana na pace 500G, HBO/12m., oraz dobralem MR -sagemcom - oplata aktywacyjna 99pln

MR oraz dekodery za 0pln/m.

calosc 69pln

dekodery mam odebrac w BOK

pasuje

sorry za brak polskich znakow I dzieki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chilli

 

A jaki dokładnie dobrałeś ten dekoder sagemcom? Pewnie taki, do którego potrzebny dysk zewnętrzny lub pendrive (do nagrywania i TimeShiftingu), bo mi właśnie taki proponowano.

Rozumiem, że dobierzesz drugą niezależną kartę (czyt. bez łączenia LAN'em), którą "umieścisz" w w/w sparowanym sagemcom?

Nie wiem, czy przypadkiem tej aktywacji nie można "urwać" za free.

 

Ogólnie to miałem podobną ofertę do Twojej (poza ceną 99zł :o), konsultant nie wspominał nic o opłacie aktywacyjnej przy ewentualnej próbie dobrania multiroom, a sam nie zapytałem. Twoja oferta to średniomiesięcznie 69 + 99/12 = 77,25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kończy mi się umowa 31.03.2014. Do tej pory byłem abonentem n, obecnie posiadam Gold w promocji Canal+ z HBO. HBO było w promocji, więc nic nie płaciłem, dopiero od 3 miesięcy naliczają mi za niego 25 zł, a ja nie miałem czasu go wyłączyć. Przed końcem promocji HBO płaciłem 79 zł, teraz 104 zł (79 zł + 25 zł HBO). Zastanawiam się czytając wszystkie wpisy czy tym brakiem konsekwencji i telefonu do nc+ nie popsułem sobie możliwości negocjacyjnych.

Miałem telefon w sprawie przedłużenia z numeru tak jakby komórkowego 508xxxxxx, nie był to numer krakowski ani warszawski. Zaproponowano mi universe+ z pakietem super film+ (6c+, 3hbo, filmbox) za cenę 119 zł (jak dobrze pamiętam). Zależałoby mi na universe+, 6x c+, 3x hbo w cenie 59-69 zł. Powiedziałem o tym Pani (59 zł), to powiedziała, że goły universe tyle kosztuje i nic mi więcej nie moze zaproponować. Udałem się do punktu nc+ i złożyłem wypowiedzenie (w systemie). Od 2 dni nikt do mnie ponownie nie zadzwonił.

 

Myślicie, aby samemu zadzwonić czy jeszcze poczekać?

 

Mam czarny turbo recorder, po dawnym n.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj dzownil do mnie konsultant z nowa oferta, obecnie mam universe za 49 zl i najpierw rzucil oferte z kanalami c+ i jescze z jakims filmowym za 70 pare zl, odmówiłem, nastepna oferta za 60 pare zl z c+ na podajze pół roku też odmówiłem, co mozna by wynegocjować fajnego powiedzmy do 54zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wczoraj przedłużona umowa : ( zadzwonili 2 dni po złożeniu wypowiedzenia w punkcie )

 

wcześniej Uniwerse , 6x C+ , HBO za 59 PLN i do tego MR premium na dekoderach ADB +20

 

po przedłużeniu dokładnie takie same warunki warunki

 

umowa mogła być przedłużona na 12 lub 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj dzownil do mnie konsultant z nowa oferta, obecnie mam universe za 49 zl i najpierw rzucil oferte z kanalami c+ i jescze z jakims filmowym za 70 pare zl, odmówiłem, nastepna oferta za 60 pare zl z c+ na podajze pół roku też odmówiłem, co mozna by wynegocjować fajnego powiedzmy do 54zl?

To co masz i dotgo Cmax lub przy dobrym gadanym HBO.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon od bardzo sympatycznej Pani ( 122947879 )

ona: co by Pana skłoniło do wycofania wypowiedzenia ??

ja: Full Extra z Media Box-em i 2 x MR ST za 99 zł

ona: ale sam F.E. jest tyle wart nie mogę Panu za tyle zaoferować, proponuję 129 zł

ja: dziękuję ale nie skorzystam przez 7 lat płaciłem do 99 zł czas wrócić do dawnych przyzwyczajeń :D

ona: nie mogę dać Panu Media Box-a i MR ST za 0 zł

ja: rozumiem ale ja nie mogę zapłacić więcej niż 99 zł

ona:muszę porozmawiać z przełożonym.....

ja: nie ma sprawy ja poczekam

ona:mogę Panu zaproponować E.F. za 99 zł Media Box za 0 zł i MR ST za 20 zł razem 119 zł

ja: za taką propozycję to ja mogę zapłacić 109 zł i 1 miesiąc gratis :D

ona: zobaczę co da się zrobić...zadzwonię do Pana jutro..

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umowa kończy mi się dnia 30.04.2014 wcześniej byłem abo N. W tej chwili:

Pierwszy Nbox250GB Universe + 6xC+ za 59zł/mc

 

Dzisiaj dzwoniąc pod 122947879:

Universe + 6xC+ po obecnej cenie 59zł, do tego chciałem wymianę starego grata i MR, dostałem propozycję aktywacja Mediabox 49zl + 5zł/MC + drugi dekoder 49zł + 10zł/MC. Całość 59zł + 15zł dekodery= 74zł/MC.

 

Dodam iż wypowiedzenie nie zarejestrowane w systemie. Co mogę z tego wg. Was utargować. Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...