Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

mi konsultant powiedział, że nc+go będę miał bez oplat przy Full Extra. Nie chciało mi się wierzyć, ale nie biłem się dalej ... po prostu złożę reklamację jak tylko pojawi się na fakturze i powołam się na rozmowę telefoniczną.

Kolego konsultant wprowadził cię w błąd .....sprawdź regulamin "Full Extra" żadnej mowy tam nie ma o NC+GO...

Pewnie twoja reklamacja nic nie wniesie do tego co aktualnie posiadasz :lol2::wink:

 

Dlatego się kilka razy dopytywałem, konsul sprawdzał i twierdził, że mi się należy. Dane konsultanta mam, dzień rozmowy również. Powalczę dla zasady ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsza oferta przedłużeniowa.

Pakiet Universe

6x Canal+

Pace PVR HD+

Drugi dekoder HD (nie wiem jaki)

Multiroom (2x Cameleon)

HBO

Cinemax

Za 119zł. Do tego aktywacja multiroom 99zł jednorazowo w trakcie odbierania w punkcie sprzedaży.

Na razie nie zaakceptowane. Czekam dalej. Na tygodniu wyślę wypowiedzenie. Umowa do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie. Do końca lutego zwiazany jestem umową z Cyfrą+. Mam splitter i rozdzielam sygnał na 2 telewizory. Czy gdy podpiszę umową z NC+ dalej bedę mógł rozdzielać sygnał?, czy muszę przy przedlużeniu umowy coś domówić. Dziękuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty to liczę na Universe+, 6C+ plus ewentualnie HBO na 6ms/ Umowa na 12ms. Po przeczytaniu waszych wczesniejszych postów jestem w stanie zaplacic 59-65 za ABO.

Kibo no Hikarki: gdybym zdecydował się na MR (w kwestji tego jestem zielony, chciałbym rozdzielic sygnał na 3 TV, obecnie splitterem rozdzielam na 2TV)+ OFERTA powyżej to ile mógłbym wynegocjować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty to liczę na Universe+, 6C+ plus ewentualnie HBO na 6ms/ Umowa na 12ms. Po przeczytaniu waszych wczesniejszych postów jestem w stanie zaplacic 59-65 za ABO.

Kibo no Hikarki: gdybym zdecydował się na MR (w kwestji tego jestem zielony, chciałbym rozdzielic sygnał na 3 TV, obecnie splitterem rozdzielam na 2TV)+ OFERTA powyżej to ile mógłbym wynegocjować??

Przecież spliterem rozdzielisz na więcej niż 2.Chyba,że masz spliter tylko na 2 tv....... Drugą kartę zawsze możesz dobrać. Jesli będzie za 0, to nawet może i w szufladzie leżeć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

aktualnie posiadam Uniwerse+ 6xCanal i PVR Pace 500GB za 59 zł. W maju szykuje się przedłużenie i zastanawiam się nad dobraniem MR (Cameleon). Pytanie, jak to najlepiej rozegrać? Czy teraz dobrać drugą kartę, czy walczyć o MR po wysłaniu wypowiedzenia? Z tego co czytam na forum, to można taki myk zrobić przy migracji z C+, a jak jest przy przedłużeniu w nc+?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

właśnie przedłużyłem umowę na pakiet Universe+, 6xC+, HBO, PACE PVR 500gb - wszystko na 12 m. za 59 zł :D jestem zadowolony

umowę miałem do końca kwietnia - wypowiedzenie wysłane 2tyg. temu.

 

Sam dzwoniłeś czy dzwonili sami?

 

Ja dostałem przed chwilą ofertę to co mam obecnie czyli Silver + 6xC+ + Multiroom Standard + HBO (3 miesiące) + Cinemax (6 miesięcy) za 79 zł. Oczywiście podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że nic nie mówili,to nie znaczy,że dopiero by powiedzieli. Tak na koniec,aby nie odstraszyć. Czynsz i aktywacja to podstawa,aby go dostać. @Nibiru. Tak czy owak aktywacja 99,było brać za 0 przy migracji. Jedyne co możesz wywalczyć to opłatę miesieczną za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...