Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca kwietnia. Wypowiedzenie wysłane i doszło, bo dziś telefon od miłej pani:-)

Obecnie mam universe i recorder. Chciałbym zostać przy tym pakiecie za 49zł ale gratisowo wymienić dekoder na mediabox. Niestety w tym momencie nie udało się tego uzyskać więc grzecznie podziekowałem i poprosiłem o kontakt za miesiąc. Czy jest w ogóle szansa na taki manewr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane ,umowa do maja

zaproponowali mi dziś to samo co mam obecnie Universe +6xC+ 59 zł +dekoder Pace za 0zł lub z HBO 79 zł

Sądzę że cena dobra ..

Ale ciekawi mnie czy jest możliwe żeby do tej ceny coś mi jeszcze dorzucili gratis..bo na obecną chwile nie chcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Do wczoraj miałem goły Universe za 49 zł / m-c i to był podstawowy problem przy negocjacjach. Konsultant na szczęście trafił się kumaty i zaczęliśmy rozmowę. Rozpoczęło się od 89 zł za U + 6xC po rozmowie z przełożonym zaproponował za ten pakiet 69 zł / m-c. No to wtedy mówię że ostatnio miałem jeszcze HBO na 6 m-cy gratis i znów to samo telefon do kierownika i oferta 4 m-ce gratis HBO, i jak już to dostałem to zaczynam mówić że wezmę tę ofertę za 64 zł i słyszę że się jednak nie da za tyle, no to wspominam o 1 m-cu gratis, no i znów rozmowa z kierownikiem i jest zgoda na 1 m-c bez opłat. Zgodziłem się. A teraz małe podsumowanie. Wielu z was ma lepszą ofertę jednak zaczynali z innego pułapu, ja miałem tylko obniżoną cenę za U i nie chciałem wymiany dekodera choć ten (taki biały z N) mam już chyba 5 lat (ale to zawsze jakiś plus w negocjacjach). Może gdybym jeszcze poczekał to dostałbym troche lepszą. Umowa podpisana na 12 m-cy tak że wyszło w sumie 63 zł za m-c w tym Universe + 6 x C + HBO 4-mce i poprzednia umowa skrócona o 1 m-c. Pozdrawiam forumowiczów i dzięki za porady ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie czyli pakiet Uniwerse oraz dodatkowo:

6c

pakiet Filmbox

pakiet HBO

pakiet Cinemax

pakiet Noc na 9 miesięcy

MR od Cyfry

brakuje tylko MEzzo, History, SUndance i dodatków zarezerwowanych wyłącznie dla nowych dekoderów (NEt vod itp.)

ale te są dla mnie zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym pocieszyc osoby ktore maja abo za 49 zet. z paczka 6xC+ i spodziewaja sie ze nie da sie uzyskac juz takiej oferty . Otoz da sie sokojnie . Brat otrzymal ponownie taka oferte przy wczorajszym aneksowaniu oczywiscie gadka zaczela sie od 89 zet :D , potem 69 zet. a skoczylo sie na 49 zet i radosnym oswiadczeniu konsula ze wkrotce oferta zostanie rozszerzona o 6 nowych kanalow a abonament nie ulegnie zmianie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom gorzej z tymi, którzy maja goły u+ i chcą 6x c+ :/

 

No tak z tym jest juz gorszy problem . Rok temu przy przedluzaniu umowy z N-ką olalem n-premium ktroy chcieli mi dac za 0 do golego świat HD w ofercie za 59 zet . Potem przy migracji za Chiny Ludowe nie dalo sie wyciagnac Silver & 4XC+ za mniej niz 69 zet. Niedlugo tez bede sie z nimi uzeral przy aneksowaniu i jesli nie dorzuca mi HBO i Mediaboxa w abo. za 69 zl to niech ida w [beep]e i tak juz tego prawie nie ogladam . Po posiadaniu od kilku lat Pay tv stwierdzam ze sa ciekawsze rzeczy do roboty od tv , a placic tylko po to by miec bo miec , bo inni maja dluzej nie mam zamiaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z N-ki migrowałem do nc+ na warunkach: 12-cy univers+, pakiet 6c+, 6 m-cy HBO, dekoder turbo wszystko w cenie 59zł

Umowa kończy mi się 30 kwietnia.Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, pomimo to dzwonili do mnie z nc+ kilkukrotnie ze śmiesznymi propozycjami.

Wczoraj zadzwoniła do mnie kobietka i zaproponowała te same warunki za 59zł na 18 m-cy jednak nic nie mówiła o HBO, gdy zapytałem o HBO, dała mi na połowę trwania umowy, ja że chcę na całą a ona, że nie ma takiej opcji, bo właściciel HBO od stycznia tego roku nie godzi się na takie rozwiązanie. Ciekawe....

Brać? Czy wysyłać wypowiedzenie i walczyć o więcej, co radzicie? Da się w tej cenie do tego MR wygrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...