Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co Ci tu napisać... w pierwszej kolejności próbować dostać komplet z HBO i MRp w łącznej-chociażby średniej-kwocie 79zł.

A jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o wymianę dekodera?

Obecnie mam turbo 500gb i chciałbym wymienić na nowy. Wymiana jest z opłatą miesięczną czy można wynegocjować bez opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na infolinię. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, przedstawiłem że chcę Universe+, 6xC+, wymiana dekodera na Mediabox+ za 69 zł + 5 zł miesięcznie za dekoder, aktywacja 0 zł. Oczywiście odmówiono mi, sam pakiet Universe+, 6xC+ zaproponowali za kwotę ponad 80 zł i to już po promocji z ponad 90. Wysyłam dziś wypowiedzenie umowy z datą jej zakończenia. Zobaczymy co będzie dalej. Warunki które zaproponowałem, według informacji z tego tematu jak najbardziej powszechne do uzyskania, więc mam nadzieję że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na infolinię. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, przedstawiłem że chcę Universe+, 6xC+, wymiana dekodera na Mediabox+ za 69 zł + 5 zł miesięcznie za dekoder, aktywacja 0 zł. Oczywiście odmówiono mi, sam pakiet Universe+, 6xC+ zaproponowali za kwotę ponad 80 zł i to już po promocji z ponad 90. Wysyłam dziś wypowiedzenie umowy z datą jej zakończenia. Zobaczymy co będzie dalej. Warunki które zaproponowałem, według informacji z tego tematu jak najbardziej powszechne do uzyskania, więc mam nadzieję że się uda.

 

Celuj w U+, 6xC+ za 59 zł + Mediabox za 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze oferty są w ostatnich dniach obowiązywania okresu minimalnego! ja mam umowę z cyfrą od 2008 roku, za sobą już kilka ładnych przedłużeń....moim zdaniem nie warto samemu dzwonić bo z miejsca stawiacie się w gorszej pozycji! nigdy nie miałem takiej sytuacji żeby zgodzić się na warunki proponowane podczas pierwszego telefonu, najwcześniej po 3..... i najlepsze jest stanowisko, że "jak za tyle i tyle nie dostanę tego co chcę to trudno...dziękuję pozdrawiam!"

 

wydaje mi się, że całkowicie realna do osiągnięcia jest kwota 49zł-59zł za pakiet Universe+, 6xC+, HBO!

ja posiadam jeszcze w bezpłatnej dzierżawie PACE PVR 500gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_andre ot zapytaj, jeżeli mimo wszystko chciałbyś aneksować umowę, to za ile dostaniesz Universe+/6xCanal+ i mediaboxa? Jeżeli nie dojdziecie po dyskusji do porozumienia to pozostaje wypowiedzenie i niech oni dzwonią i się martwią.

 

@slomaaa większość forumowicz tak postępuje, ale już odbyła się tu kiedyś dyskusja z której morał był taki, że nie ma reguły i dzwoniąc samemu do DUK też czasami można dostać dobrą ofertę.

 

@krycho jeżeli już dzwonić to pod 122947879, max.89zł, bo przecież od 99zł Full Extra się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari, tak wiem o tym jednak interesuje mnie obniżenie abonamentu. Chciałbym U+6xC+HBO+MRS za ok.70-80 zł. Czy komuś się udało coś takiego wynegocjować?

Witam.

10 lutego złożone wypowiedzenie w ich punkcie. Potem za 3 dni do nich zadzwoniłem z pytaniem czy jest w systemie i przedstawiłem swoje oczekiwania.

Dzisiaj od nich pierwszy telefon z propozycją to co miałem ostatnio na 12 miesięcy za 69 zł (teraz było 59 zł). Stwierdziłem, że jestem skłonny wycofać wypowiedzenie pod warunkiem, że umowa na 18 miesięcy i w cenie 59 zł.

Oczywiście rozmowa z przełożonym ( :)) ) i została wyrażona zgoda.

Czyli zostałem z tym co teraz miałem z gwarancją na kolejne 18 miesięcy :)

UNIVERSE+

C+PLATINUM OP

HBO

2xCAMELEON

1xPACE PVR 500

 

Wielkie dzięki wszystkim za pomocne rady !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na infolinię. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, przedstawiłem że chcę Universe+, 6xC+, wymiana dekodera na Mediabox+ za 69 zł + 5 zł miesięcznie za dekoder, aktywacja 0 zł. Oczywiście odmówiono mi, sam pakiet Universe+, 6xC+ zaproponowali za kwotę ponad 80 zł i to już po promocji z ponad 90. Wysyłam dziś wypowiedzenie umowy z datą jej zakończenia. Zobaczymy co będzie dalej. Warunki które zaproponowałem, według informacji z tego tematu jak najbardziej powszechne do uzyskania, więc mam nadzieję że się uda.

 

Celuj w U+, 6xC+ za 59 zł + Mediabox za 5zł

 

Ja sam dzwoniłem pod numer utrzymania i dostałem U+, 6 razy C+, wymiana na Media. 49 zł + 5 zł za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...