Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się kończy umowa 31 marca....pakiet platinium + C+ i hbo do tej pory dwa tel z: 1 - 129 zł drugi z 139zł !!!! za uniwers + 6XC+ im HBO.....

wysłane wypowiedzenie i dziś sms z treścią: potwierdzamy rozwiazanie umowy z dniem 31.03.Gdyby zmienili państwo zdanie prosimy o kontaky 22 310 45 46....

widać stają się coraz pewniejsi siebie.....myślicie że będą dzwonić jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ted777 Również dziś dostałem takiego SMS-a z tym, że umowę mam do 30.04.

Dotychczas jeden telefon i propozycja Comfort+MR za 29zł. Odmówiłem gdyż chcę do tego Redlight HD i Filmbox na cały okres umowy. Tych kanałów brakuje mi na drugiej umowie. W ostateczności jestem skłonny się zdecydować na pakiet Comfort+MR wraz z opcją HBO za 29zł. (taką ofertę już ktoś dostał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 30.04 br (Universe+, 6xc+ dekoder Box+ za Ozl na 12 m-cy) do tej pory płace 59,90 zł. Wypowiedzenie wysłane. Dostaje teraz telefon, jest możliwość przedłużenia oferty za tą samą cenę, ale ja próbuje za 49 zł. Powiedzieli mi, że jest to niemożliwe i to jest ostatnia ich oferta i pytają czy nadal maja do mnie dzwonić - ja odpowiedziałem, że z taką ofertą nie...ciekawe ile wytrzymają, mamy dopiero połowę lutego..ja parcia na tv nie mam, więc tym bardziej negocjuje na lozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian28 jaką konkretnie masz teraz ofertę oraz dekodery?

 

Jaką ofertę sam na dobrą sprawę nie wiem. Pare lat temu przeprowadziłem się na wieś i potrzebowałem TV, znajmy polecił N więc zakupiłem abonament i wtedy to było 59zł/mc, później włączyłem sobie pakiet Ligi Mistrzów i Ligi Europy (wtedy jeszcze było za darmo), następnie wykupiłem (BO MUSIAŁEM) pakiet "N Premium" (bo tylko tak mogłem oglądać Ligę Mistrzów) za 9.99 oraz History HD za 1,99 miesięcznie i tak zostało do fuzji. Teraz płacę 60,99zł/mc i mam Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film2 oraz Canal+ Sport (C+ to ponoć jest to co kiedyś N Premium). hehe byłem w biurze właśnie z żoną i Pani nie była zbyt zadowolona z faktu, że chcę zrezygnować i powiedziała żebym złożył pisemne wypowiedzenie. Nic sensownego mi nie zaproponowała, wręcz przeciwnie, mam N 4 lata i mam placić 79zł/mc a NOWY KLIENT też może tyle płacić za ten sam pakiet, bez sensu! Dekoder Nbox HDTV dostałem za 1zł, ten najprostszy, a teraz chce z nagrywarką oraz dyskiem 500GB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...