Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To też nie zawsze tak jest, bo są osoby które bez wypowiedzenia i z własnej inicjatywy dostały dobre oferty, ale rzeczywiście chyba w zdecydowanej większości przypadków bez rezygnacji ciężko o coś wartego uwagi.

 

@pretorian MRs +10zł, ale jeżeli wywalczysz 1 m-c abo Full Extra gratis to w ogólnej kalkulacji opłaty będą oscylować w okolicy 100zł/m-c. Kombinuj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie negocjujcie można dużo ugrać . Mediaboxa też można wyszarpać . Ja dostałem po wypowiedzeniu umowy następujące warunki

 

Universe+ / 6xC+/ HBO/

Media Box bez aktywacji

Umowa 12 miesięcy - 1 miesiąc gratis

Abonament 64 zł - 11 miesięcy

 

Czyli średnia wychodzi niecałe 59 zł . Da się i można tylko trzeba twardo negocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pretorian MRs +10zł, ale jeżeli wywalczysz 1 m-c abo Full Extra gratis to w ogólnej kalkulacji opłaty będą oscylować w okolicy 100zł/m-c. Kombinuj :mrgreen:

 

Aaa taką kalkulację miałeś na myśli. Kombinowanie to moje drugie imię :). Ale teraz kończąc całkiem serio, to jeżeli ta opcja jest do wzięcia to będę się starał z nimi to ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o 7,40 czy mniej bo ja zawsze wysyłałem list za mniejszą kwotę :?: ale o pisanie pisma bo zawsze pisałem je ręcznie, udanie się na pocztę i odstanie w dłuuuugiej kolejce :smile:

 

Zastanawiam się nad udaniem się do centrum nc+ aby tam złożyć swoją rezygnację. Czy jest to lepszy sposób? Czy muszę wziąć ze sobą pismo czy wszystko odbywa się na miejscu i osoba tam pracująca "wklepuje" moją rezygnację? Czy po wyjściu z punktu moja decyzja jest już odnotowana w systemie czy centrum nc+ przesyła wypowiedzenie do Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o 7,40 czy mniej bo ja zawsze wysyłałem list za mniejszą kwotę :?: ale o pisanie pisma, udanie się na pocztę i odstanie w dłuuuugiej kolejce :smile:

 

Zastanawiam się nad udaniem się do centrum nc+ aby tam złożyć swoją rezygnację. Czy jest to lepszy sposób? Czy muszę wziąć ze sobą pismo czy wszystko odbywa się na miejscu i osoba tam pracująca "wklepuje" moją rezygnację? Czy po wyjściu z punktu moja decyzja jest już odnotowana w systemie czy centrum nc+ przesyła wypowiedzenie do Warszawy?

 

7.40 obecnie kosztuje priorytet za potwierdzeniem odbioru. A co do drugiego pytania to radzę wziąć ze sobą pismo w dwóch egzemplarzach żeby podbili z datą i podpisem kiedy przyjęto rezygnację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dowód osobisty zabrać, bo wszystko drukuje się z systemu i pamiętaj by wydali Ci potwierdzenie złożenia pisma. Dzień w którym załatwiasz tą sprawę to jednocześnie data wpływu pisma do NC+.

 

Załatwimy to w punktach oznaczonych jako Serwis http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczelinaa tyle, że czynsz za mediaboxa masz wliczony w ten abo 64zł, 59zł+5zł prawda? Co nie zmienia faktu, że oferta jest baaaardzo dobra :D

 

Pierwsza oferta była 59 + 5 zł za dekoder, powiedziałem ze nie mam zamiaru płacić więcej niż 59 zł abonament dlatego dali jeden miesiąc gratis i abonament wychodzi poniżej 59 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ircios ma po prostu ADB wstręt :mrgreen: natomiast Kolega szczelinaa zrobił świetny interes i wymienił kiepski oraz sprawiający problemy sprzęt na o wiele lepszy i chyba jednocześnie najlepszy dekoder jaki oferuje operator.

 

 

Prawdą jest natomiast, że to tylko deki dedykowane którym daleko do dekoderów z wolnego rynku, ale maja jedna zaletę-są tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...