Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Co prawda negocjacje już za mną i rok spokoju :), ale tak z ciekawości ile musiałbym dopłacić do swojej oferty(w podpisie) za Seriale+?

Żebyś nie musiał szukać na stronie NC+ :wink:

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą 1 propozycja, po wysłaniu wypowiedzenia, U+, FB, Cinemax = 59zł.

Moja propozycja pozostawienie tego co mam w tej samej cenie.

Przyjęte - skromne: U+, 6xC+=49 zł (turbodekoder za 0zł). ;-)

Umowa na 12 miesięcy (można było 18 miesięcy).

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tę ofertę Comfort+, opcja Multi, HBO i MR (aktywacja 99 zł., mimo negocjacji nie udało się obniżyć ceny) za 29 zł. miesięcznie na okres jednego roku. Za rok już szykuję wypowiedzenie i tak w koło Macieju.

HBO dostałeś na cały okres umowy? Proponowali Ci jakieś inne opcje dodatkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo potrzebuję Waszej rady...

 

W tym tygodniu zamierzam wysłać wypowiedzenie do NC+.

Obecnie posiadam Plantyne + HBO + History HD + Sundance HD + MediaBox za 99 zł (12mc)

 

Co mogę realnie więcej wynegocjować?

 

Czy to co mam to Waszym zdaniem dobra oferta, czy można jeszcze coś z tego urwać?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej takie pytanko.

Posiadam aktualnie Silver + Paczka C+ + HBO z turbodekoderem do końca kwietnia za 69 zł.

Co można teraz uzyskać o ile w przyszłym tygodniu złożę wypowiedzenie ?? zastanawiam się nad multiroomem standard ( czyli tym co oba dekodery do anteny trzeba ) do mojej oferty ale nie wiem o jaki dekoder pytać ? i czy w tej cenie jest szansa to dostać ? no w sumie to mógłbym do 79 podnieść tak myślę tylko żeby nie było aktywacyjnej jak to wygląda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę mam do końca kwietnia Universe+ 6Canal+ Vod za 54zł. Wypowiedzenie wyśle w tym tygodniu. Czy udało się komuś, albo czy jest szansa dostać do tego multiroom standart w tej cenie? bo ja chciałbym ugrać to co mam ewentualnie max do 59zł. razem już multiroomem na m-ąc i czy da się z aktywacją max do 50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siwygkl nie widzę problemu by w tym podniesionym abo dostać MR, natomiast w pierwszej kolejności po złożonym wypowiedzeniu należy próbować upchać to w aktualnej cenie płacąc np.tylko aktywację za MRs 49zł. Dekoder najlepiej gdybyś mógł sam dobrać w APS, wtedy poprosisz o 2851S.

 

@lizbona79 Full Extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...