Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie początki były ciężkie i jak ktoś się pospieszył, umowa mu się kończyła i niejako był "zmuszony" do działania czy po prostu wykazał się niewiedzą to zapłacił. Tak jak napisał Kolega marcin225- ważne też było co i za ile miało się przed migracją.

 

@slmarcin jak już potrzebujesz w miarę pełnej oferty to może to posłuży Ci za punkt odniesienia? http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html

 

Dzięki za informację,

 

Zadzwoniłem i bez problemu dostałem Full extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa NC+ do końca marca 2014 r. Wypowiedzenie wysłane tydzień temu,

dzisiaj pierwszy telefon i propozycja:

- Umowa 12 miesięcy

- Canal+ silver: 69 zł

- 6xC+: 0 zł

- HBO: 0 zł na 6 miesięcy

- Filmbox: 0 zł na 6 miesiecy

- Pace pvr (aktualnie posiadany): 0 zł

- multiroom 2 karty (aktualnie posiadany): 0 zł

Oferte przyjąłem, mi pasuje. Do tej pory za to co powyżej płaciłem także 69 zł, tylko,

że bez gratisowych HBO i Filmboxa. Przed wysłaniem wypowiedzenia za to samo

(bez HBO i Filmboxa) chcieli 119 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przedłużyłem umowe - wzialem Universe+ i 4xC+ (ktorych i tak nie ogladam ale dla sportu powalczyłem ;) za 49 brutto na 12 miesiecy.

Dekoder mam ten sam bo mi wystarcza czyli białego nboxa 5800S

Oczywiscie musiało być wypowiedzenie bo wczesniej proponowali 89 zł ;)

Dzwoniles czy oni dzwonili? Pytam z ciekawości bo poluje na taka ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie posiadam umowe do kwietnia canal plus platinum +hbo mialo byc do grudnia 2013 ale jest nadal 99zl dekodert mój jeszcze z n-ki . Wyslane wypowiedzenie i odrazu telefon i oferta (vip) tak to konsultant zaznaczył. Dają mi wszystko za 90zl ja mowie ze nie a on że jak teraz sie zgodze to mozemy zrobic tak ze miesiąc gratis a pozniej 90,75 umowa na 12miesiecy Srednia mi wyszla cos kolo 83zl. Narazie podziekowalem. Wychaczył ktos to taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co oferują za średnio 83zł? Jak zobaczę na piśmie to uwierzę. :mrgreen: Full Extra za 99zł i 2 m-ce gratis dają średnio +- taką kwotę, ale Full Extra to nie jest "wszystko".

 

Obstawiam, że gość Cię zakręcił i proponował Ci Fulla Extra i 1 m-c gratis. Dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co oferują za średnio 83zł? Jak zobaczę na piśmie to uwierzę. :mrgreen: Full Extra za 99zł i 2 m-ce gratis dają średnio +- taką kwotę, ale Full Extra to nie jest "wszystko".

 

Obstawiam, że gość Cię zakręcił i proponował Ci Fulla Extra i 1 m-c gratis. Dobra oferta.

 

Mozliwe ze mnie krecił

zbytnio sie z nim nierozgadywalem wiem tylko tyle ze mialo byc univers canal plusy hbo cinemaxy filmboxy, nc go tylko bez xxx za ta kwote. A jakie kanaly nie wliczaja sie do full extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i panowie oferta przedłużona.Miałem canal+ silver, 6C+,MR i dekoder PVR.Za wszystko płaciłem 79 zł i umowa była do końca kwietnia. a na takich warunkach udało mi się przedłużyć dziś. Universe+,6C+,HBO na cały okres umowy,MR i ten dekoder PVR co mam obecnie.Całość za 69 zł na 12 miesięcy.co o tym sadzicie? Dobra oferta?

 

Mam to samo i oczekuje przedłużenia prawie identycznego jak Twoje. No jeszcze Cinemax pasowałby mi. Wypowiedzenie wysłane, czekamy na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, umowa mi się kończy w kwietniu , już się zaczyna, powiedziałem iż złożę wypowiedzenie, teraz wydzwaniają i tu współczucie dla osób, które nie za bardzo się interesują ofertą, telefonistka jednym tchem wymieni wszystkie 120, 130 programów i nie wiesz o co chodzi ;) ale inna sprawa jest taka, że dla stałych nc+ strasznie podrożało ;)

teraz za 69zł/m mam uniwerse+ z c+6 a chcą 110 zł, co można wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...