Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki sam pakiet jak Rozi5213, wczoraj telefon. MR + dodatkowy dekoder za 99 zł, potem co miesiąc 15 zł, pakiet comfort+ za 39 zł, w sumie miesięcznie 54 zł. Dodatkow jakiś pakiet kanałów przez miesiąc gratis m.in.: Polsat Romans, Trace Urban, i coś jeszcze, mówię do pani, że ja już je mam, pani w szoku. Powiedziałem, że podtrzymuję swoje wypowiedzenie. Do kwietnia daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo zawsze było 3 miesiące przed końcem.Wiadomo jakby się chcialo podnieść abonament to napewno by problemów nie stwarzali.A chciałem sie dowiedzieć jak wygląda sytuacja z przedłużeniem z pakietem C+ Silver 6xC+ MR 2 Cameleony Pace PVR 500 i Philips PVR 250 za ile można teraz wyrwać taki zestaw?? Bo niektórzy piszą że teraz jest prościej o niższa cene jak ktoś miał Universe niż C+ Silver , prawda to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przepłacasz, bo przy migracji na niskim abonamencie zazwyczaj za drugi dekoder PVR wołali sobie+20zł. Przy aneksie Silver+ zamień na Universe+, oczywiście z całą paczką Canal+ i dąż do płacenia mniej niż 79zł. Możesz zadzwonić do DUK i zapytać, ale cudów się nie spodziewaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda na sprzęcie po N (ADB) ale tez z pakietem Silver i 6x C+ 3x HBO i 2X Mulitrom Standard płaciłem 105 zl po upływie niespełna roku (bez 3 miesiecy) od migracji do nc+ dostałem oferty:

 

1. 120 zł za to co mam + Fimboxy, umowa 18 miesięcy, podziękowałem wysłałem wypowiedzenie.

2. Kolejny telefon i cena 110 zl + opłata za multi room 2x10 zl umowa 15 miesięcy również podziękowałem.

3. W Poniedziałek tel z DUA i propozycja 105zl, umowa 15 miesięcy, powiedziałem ze oczekiwałem nieco tańszej kwoty, pani zresztą do sympatyczna i znająca się na rzeczy zaproponowała rozszerzenie oferty o kanały Cinemax-u w tej cenie, stwierdziłem ze nie potrzebuje tych kanałów bo ma c+ i HBO i jak coś to niech wyłączy HBO a zostawi C+.

Chwila namysły jakaś konsultacja z kimś ( Chwila dla melomana jakaś muzyczka przygrywała) i odpowiedz ostateczna, kwota 79 zł z to co obecnie mam i na 12 m umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 Silver+ ma na stałe wbudowane Canal+Family i Family 2, toteż do kompletu dobierasz Canal+Film&Premiere, a do Universe+ dobierasz opcję dodatkową Platinum i wychodzi dla Ciebie na to samo, tyle, że Universe+ masz szansę dostać taniej niż Silver+.

 

@gold82 to bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mamy Uniwerse + 6xCanal + 3xHBO /było na 6-mcy/ za 59zł i dekoder nBox HDTV recorder 250GB za opłatą 49zł. Umowa do początku maja. Wypowiedzenie wysłane.

Gdy podpisaliśmy umowę przysłali nam zepsuty dekoder. Po tygodniu /bo nigdzie w okolicy nie było/ wymieniliśmy na "nowy" ale też wiecznie są z nim problemy /powyżej 30% zajętego miejsca robi się czarny ekran TV - trzeba wykasować nagranie/. Czy komuś udało się wynegocjować inny model dekodera bez opłaty?

Na razie zaproponowali nam to co mamy za 89zł + 49zł za inny dekoder + 5zł miesięcznie - podziękowaliśmy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...