Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może złożyć wypowiedzenie i próbować ugrać taniej ten Universe+/6xCanal+/MR/Pace? Jeżeli nie chcsz to nie daj sobie wcisnąć umowy na 18 m-cy, spokojnie na 12 m-cy też dostaniesz.

Raczej średnio chce mi się bawić w wypowiedzenia ale jeśli nie dadzą mi umowy na 12 miesięcy to na pewno to zrobię ;)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie migrowałem z C+ do NC+ na samym początku teraz będzie kończyć mi się umowa zaznaczam że migrowałem ze sprzętem od cyfry czyli z SAGEMCOM DSI 187 2 sztuki i multi 2 karty pakiet all inclusive teraz dzwoni do mnie kobieta i mówi że płacić będę więcej do tej pory 159 i że muszę zdać sprzęt i karty i możliwe jest podpisanie umowy z dekoderami od nich i nowymi kartami

 

dlatego moje pytanie czy jest możliwe przedłużenie tej umowy z obecnymi kartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boxpro2 Pani Ci kit chciała wcisnąć. Z wypowiedzeniem próbuj chociaż obniżyć wysokość abonamentu a także może wymień dekoder na http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace . Karty pozostają te same.

 

 

P.S.

Odnoszę dziwne wrażenie, że skoro zbliża się czas żniw to różne call center obsługujące klientów na zlecenie NC+ jak w zeszłym roku będą robić klientów w konia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boxpro2 wiesz już, że nie ma przymusu wymiany kart ani dekoderów. Dekodery jak chcesz możesz wymienić na lepsze, ale takie które będą działać z Twoimi kartami-pozostaje Ci chyba tylko http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace Jeżeli chcesz płacić trochę mniej i wymienić dekodery to zanim weźmiesz się za aneksowanie tej umowy powinieneś złożyć wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

2 dni temu telefon z ofertą:

 

CANAL+ Platinum

Philips PVR 250 GB (0zł)

Umowa na 18 miesięcy

Całość 99zł

 

Póki co wypowiedzenia nie wysłałem oraz nie przyjąłem proponowanej oferty.

Mam do Was pytanie, czy jestem w stanie "wyszarpać" multiroom + jakiś drugi dekoder z PVR za 99 zł na 12/18 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak dzwoniła jeszcze jedna to coś wspominała, że nie dają na 12 miesięcy :/

Ale to ok. Czekam do poniedziałku i powiem, że wezmę te 99 zł ale tylko na 12 miesięcy. Jak będą coś mieszać z 18 miesiącami to powiem, że w takim wypadku złożę wypowiedzenie ;)

Dają na 12 m. Z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy będą wciskać kit przez telefon, a potem przy wprowadzaniu umowy do systemu kolejne wałki. Pytanie, czy tak ich szkolą, czy wręcz przeciwnie i są to braki w szkoleniu?

Po akceptacji umowy poproście o maila potwierdzającego, z zastrzeżeniem,ze jeśli go nie otrzymacie odstąpicie od

"zawartej" umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...