Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, leonk1974 napisał(a):

Co to jest za pakiet Movies Fun? On jest zawsze za darmo tak jak BBC Player?

Zaintrygowałeś mnie tym pytaniem i wszedłem na bibliotekę Movies Fun. Jeżeli tego nie masz to nic nie tracisz i nic dziwnego, że oferują to za 0. Chyba, że mówią ci coś tytuły: "Inside Amy Schumer", "Sarah Silverman" czy "Ekipa z Warszawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

aktualnie mam Extra za 44,99 zł

C+ za 19,90 zł

HBO Max i HBO za 5+ 15 zł

Viaplay-19 zł

Mistrzowska piłka 0 ( była za 5 zł)

Eleven sports za 11,90 zł

najem 4k i multiroom standard za 0 zł

najem dysku za 5 zł

w sumie wszystko teraz za 120,79 zł

umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożone.

pytanie cz tej cenie można uzyskać to samo przy przedłużeniu + super sport?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mkaras napisał(a):

....

w sumie wszystko teraz za 120,79 zł

umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożone.

pytanie cz tej cenie można uzyskać to samo przy przedłużeniu + super sport?

Miałem wszystko to co Ty plus Netflix za 38 i cena wynosiła łącznie 150,90.

Przy przedłużaniu umowy dowiedziałem się, że Viaplay za 19,90 jest tylko Medium, a żeby mieć Total to +10zł. 

Jak dla mnie ze Super Sportem i VP Total i złożonym wypowiedzeniem 150-155.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie, przede wszystkim do sprzedawców CANAL+, odnośnie tej nowej pakietyzacji, która ma pojawić się w sierpniu. Mój pakiet to Superpremium+ 4K, ale płacę za niego 79,99 zł miesięcznie, ponieważ jest to umowa agencyjna. Już raz go przedłużałem na takich samych warunkach, więc nie było z tym żadnego problemu. Czy po wprowadzeniu nowej pakietyzacji, tzw. umowy agencyjne będą wciąż dostępne? Pytam o to dlatego, że moja umowa wygasa 30 września i na pewno miesiąc wcześniej złożę wypowiedzenie. Zazwyczaj przedłużam umowę na chwilę przed końcem umowy, bo wtedy mogę wynegocjować optymalne dla siebie warunki, jednak teraz zastanawiam się czy nie byłoby dla mnie lepszą opcją przedłużyć umowę wcześniej, jeszcze przed wprowadzeniem nowych pakietów. Co o tym sądzicie? Dla mnie kluczowa jest kwestia dalszego istnienia umów agencyjnych - jeśli w tej kwestii nic się w sierpniu nie zmieni, to będę gotów poczekać z przedłużeniem do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone, umowa na moduł, pierwszy telefon z DUK i propozycja - extra z C+ do tego HBO Eleven i MMP za 96 zł. Może być taniej czy to już najniższa opcja w tej konfiguracji. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arne Slot napisał(a):

Cześć! Mam pytanie, przede wszystkim do sprzedawców CANAL+, odnośnie tej nowej pakietyzacji, która ma pojawić się w sierpniu. Mój pakiet to Superpremium+ 4K, ale płacę za niego 79,99 zł miesięcznie, ponieważ jest to umowa agencyjna. Już raz go przedłużałem na takich samych warunkach, więc nie było z tym żadnego problemu. Czy po wprowadzeniu nowej pakietyzacji, tzw. umowy agencyjne będą wciąż dostępne? Pytam o to dlatego, że moja umowa wygasa 30 września i na pewno miesiąc wcześniej złożę wypowiedzenie. Zazwyczaj przedłużam umowę na chwilę przed końcem umowy, bo wtedy mogę wynegocjować optymalne dla siebie warunki, jednak teraz zastanawiam się czy nie byłoby dla mnie lepszą opcją przedłużyć umowę wcześniej, jeszcze przed wprowadzeniem nowych pakietów. Co o tym sądzicie? Dla mnie kluczowa jest kwestia dalszego istnienia umów agencyjnych - jeśli w tej kwestii nic się w sierpniu nie zmieni, to będę gotów poczekać z przedłużeniem do końca września.

Proszę zapytać sprzedawcy, u którego podpisano umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guciowatywitek napisał(a):

Panowie ile kosztuje teraz superpremium4k

Mi na pogawędce telefonicznej zaśpiewał 120pln. 

ps. próbuje uzyskać w superpremium 4k na przedłużeniu dwa kanały History HD , jak mówicie jest szansa ?? bo na razie wciskają mi cinemaxy, soundance .... 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JedynyTaki napisał(a):

Proszę zapytać sprzedawcy, u którego podpisano umowę. 

@JedynyTaki Zupełnie niepotrzebne złośliwości, które w dodatku nic nie wnoszą do mojego zapytania. Gdybym miał kontakt z tym sprzedawcą, to na pewno bym się z nim porozumiał, ale niestety ta osoba nie pracuje już w CANAL+, dlatego zapytałem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arne Slot napisał(a):

@JedynyTaki Zupełnie niepotrzebne złośliwości, które w dodatku nic nie wnoszą do mojego zapytania. Gdybym miał kontakt z tym sprzedawcą, to na pewno bym się z nim porozumiał, ale niestety ta osoba nie pracuje już w CANAL+, dlatego zapytałem tutaj.

To nie jest oferta publiczna, tylko dla punktów handlujących i ich pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JedynyTaki A to sorki. Inaczej odebrałem Twoje intencje.

 

@LorDx Tak, ja wiem, że to nie jest oferta publiczna, dlatego moje pytanie skierowałem głównie do sprzedawców. Po prostu, chciałbym wiedzieć wcześniej, czy pakiet Superpremium+ 4K też ulegnie zmianie pakietyzacji i jeśli tak, to czy jego nowy odpowiednik będzie dostępny do przedłużenia w tej tzw. cenowej wersji agencyjnej, czyli tej, którą miałem/mam przez ostatnie lata. Pytam o to dlatego, że jeśli mieliby np. całkowicie zlikwidować umowy agencyjne (gdybam), to bardziej by mi się opłacało przedłużyć umowę wcześniej, niż czekać do 30 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej aktualnie posiadam

pakiet

Optimum+ z CANAL

za 90 zł.

Wypowiedzenie wysłane otrzymałem propozycję z dziś 101 zł za to samo plus LM. 

Czy to dobra oferta? Jak dla mnie słabo to wygląda dziś na stronie widziałem ofere dla nowych entry+ z tym samym jak wyżej za 75 zł. Wygląda lepiej ?

 

Jakieś porady co zrobić w tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wichos napisał(a):

Jakieś porady co zrobić w tej sytuacji

Na stronce entry + Canal+ super sport jest za 65zł dla nowych klientów a w wspomnianej cenie 75 zł dodatkowo dochodzi jeszcze viaplay i eleven sports więc faktycznie te 110 zł słabo wygląda.  

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LorDx napisał(a):

Musisz iść do tego samego punktu w którym brałeś i negocjować ewentualne przedłużenie. A jakie masz zapisy umowy agencyjnej ? Może przedłużyć dowolny sprzedawca czy ten konkretny ?

@LorDx Ta osoba nie pracuje już w CANAL+, a chyba nawet ten punkt został zlikwidowany. Ostatnio na tych samych warunkach umowę przedłużył mi dział utrzymania klienta (po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia). Teraz waham się co zrobić, bo jeśli sierpniowa zmiana pakietyzacji dotknie też pakiet Superpremium+4K, to nie wiem czy we wrześniu będę mógł raz jeszcze przedłużyć umowę na zasadach agencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i tym razem sensowniejsza propozycja 

Do tej pory

Extra+CANAL+ 79,99zł

HBO z MAX 0zł

Mistrzowska Piłka 0zł

Canal+4K 0zł

BBC Player 0zł

Multiroom Standard 0zł

Dekoder 4K z dyskiem 0zł

Łącznie: 79,99zł miesięcznie

 

Propozycja:

Extra+ z CANAL+ 79,99zł

HBO z Max Standard 5.00zł

Canal+4K 0,00zł

BBC Player 0,00zł

Super Sport 20zł

Eleven Sport 11,90zł

Viaplay Medium 15,00zł

Multiroom Standard 0,00zł

Dekoder 4K z dyskiem 0,00zł

Cinemax za 0zł na 3 miesiące

Multi Man Pack 0zl na 1 miesiąc 

Łącznie: 131,81zł miesięcznie

 

Druga umowa:

Do tej pory:

Optimum+ 24,99zł

Canal+ 19,90zł

Mistrzowska Piłka 0,00zł

Dekoder 4K z dyskiem 5.00zł

Łącznie: 49,89zł miesięcznie

 

Propozycja:

Optimum+ 24,99zł

Canal+ 19,90zł

Super Sport 20,00zł

BBC Player 0,00zł 

Dekoder 4K z dyskiem 0,00zł

Łącznie: 64,89zł miesięcznie

Edytowane przez k05
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2024 o 13:38, Arne Slot napisał(a):

Cześć! Mam pytanie, przede wszystkim do sprzedawców CANAL+, odnośnie tej nowej pakietyzacji, która ma pojawić się w sierpniu. Mój pakiet to Superpremium+ 4K, ale płacę za niego 79,99 zł miesięcznie, ponieważ jest to umowa agencyjna. Już raz go przedłużałem na takich samych warunkach, więc nie było z tym żadnego problemu. Czy po wprowadzeniu nowej pakietyzacji, tzw. umowy agencyjne będą wciąż dostępne? Pytam o to dlatego, że moja umowa wygasa 30 września i na pewno miesiąc wcześniej złożę wypowiedzenie. Zazwyczaj przedłużam umowę na chwilę przed końcem umowy, bo wtedy mogę wynegocjować optymalne dla siebie warunki, jednak teraz zastanawiam się czy nie byłoby dla mnie lepszą opcją przedłużyć umowę wcześniej, jeszcze przed wprowadzeniem nowych pakietów. Co o tym sądzicie? Dla mnie kluczowa jest kwestia dalszego istnienia umów agencyjnych - jeśli w tej kwestii nic się w sierpniu nie zmieni, to będę gotów poczekać z przedłużeniem do końca września.

Ale wiesz że nawet jeśli pokręcą nosem na przedłużenie (a prawdopodobnie nie) to możesz przejść na czas nieokreślony i dojdzie ci tylko 15 zł do rachunku? Więc będziesz mieć o tak taniej niż ta oferta jest dostępna dla abonentów (109,99 zł).

Poza tym, nawet w przypadku przetasowania pakietów to niejednokrotnie nadal była możliwość przedłużenia. Stare pakiety były usuwane ze sprzedaży ale pozostawały dostępne w lojalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...