Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, t.wojtek napisał(a):

Powiedzcie mi proszę, czy w punktach stacjonarnych można dostać dobrą ofertę? Wkurza mnie ta ich procedura, wymyślili ją chyba tylko po to, by zdezorientować klienta.

Mam do 30 kwi coś takiego:

ENTRY Z CANAL+ I NETFLIX              50,00 zł

Okres minimalny do: 30.04.2024
NETFLIX 4K           17,00 zł
HBO MAX             0,00 zł
HBO                     20,00 zł
VIAPLAY               19,00 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA        0,00 zł
CANAL+4K ULTRA HD        0,00 zł
MOVIES FUN                      0,00 zł

NAJEM MEDIABOX+          0,00

Razem 106 zł.

Męczą już mnie niemożebnie a gdy konsultantka dopadła mnie w trasie, dałem się przekonać i zgodziłem się na dokładnie to samo, za 109zł

Na szczęście miałem na tyle czujności, że zgodziłem się na potwierdzenie mailowe, bo okazało się, że w ofercie brak Netflixa 4k.

Nie chcę się zastanawiać, czy zrobiła to specjalnie, czy z nieuwagi, boję się, że przy następnym podejściu będzie to samo. Stąd chęć podpisania umowy w punkcie, a nie przez telefon.

Nie zależy mi na zwykłych kanałach, nie oglądam TV w ogóle, nienawidzę KSW ale na F1 zerkałem dlatego Viaplay chcę mieć pełny.

Podstawa to wysłać wypowiedzenie i pytać najlepiej po kilka razy czy na pewno w tej cenie będzie to czy to do końca umowy czy może coś jest w promocji czasowej albo czy w ogóle będzie. W salonie raczej nie dostaniesz nic porównywalnego do obecnej oferty a z reguły dużo bidniejszą ofertę za te same pieniądze bądź nieco większe. Jeśli konsultant coś daje i potwierdza, że to będzie piszesz reklamację na ica i powinieneś dostać co obiecał konsultant.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Proszę nie pisać, że w salonach są najgorsze oferty. To bzdura..

 

To, że gdzieś tak bywa, to nie znaczy, że we wszystkich salonach.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, malyszadam napisał(a):

Podstawa to wysłać wypowiedzenie i pytać najlepiej po kilka razy czy na pewno w tej cenie będzie to czy to do końca umowy czy może coś jest w promocji czasowej albo czy w ogóle będzie. W salonie raczej nie dostaniesz nic porównywalnego do obecnej oferty a z reguły dużo bidniejszą ofertę za te same pieniądze bądź nieco większe. Jeśli konsultant coś daje i potwierdza, że to będzie piszesz reklamację na ica i powinieneś dostać co obiecał konsultant.

W punkcie można otrzymać to samo co na infolinii a czasami i lepszą ofertę wszystko zależy od punktu czy chce dać i jakie ma możliwości 🫠

Więc nie jest to regułą że infolinia ma lepsze oferty od punktu stacjonarnego.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Proszę nie pisać, że w salonach są najgorsze oferty. To bzdura..

 

To, że gdzieś tak bywa, to nie znaczy, że we wszystkich salonach.

 

Jeśli chodzi o mnie to podaję to co wiem od ludzi z różnych źródeł co proponują internautom w salonach. Sam jestem kilkanaście alt abonentem c+ i ani razu w salonie nie chcieli mi dać oferty zbliżonej cenowo do tego co mam. Zawsze mówili, że w systemie widnieje tylko taka oferta jaką proponują lub ew. mogą coś dorzucić za dodatkową opłatą. Zawsze proponowali ten sam bądź niższy pakiet, ale znacznie drożej. Poza tym nawet tu ludzie pisali, że w salonie nie chcieli im dać nawet tego co mają nie mówiąc o zejściu z ceny a na infolinii oferty były przystępniejsze dla nich. Była niewielka grupa ludzi co twierdzili, że dostali lepszą ofertę w salonie, ale za wielu userów tego nie mogło potwierdzić. Tu po prostu nie chodzi o możliwości a o chęci i kasę za wciśnięcie droższej opcji klientowi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ceziub napisał(a):

Dzisiaj konsul mnie przekonywał, że cena pakietu Extra+ wzrosła do conajmniej 54,99 PLN i moja oferta przedłużeniowa musi być droższa. Ktoś może to potwierdzić, czy znów ściema?

Sciema, wczoraj przedluzylem na 24m za 44,99 plus canal+ 19,90. Sam zadzwonilem do DUK, bo dzwonila jakas kobieta z komorki i twierdzila, ze mojego wypowiedzenia nia ma w systemie. Gosc w DUK sam zaproponowal te same warunki jakie mialem.

Edytowane przez Bob.er
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie:

Extra+ 49,99 zł

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł

SERIES Fun 0zł

CANAL+ za 19,90 zł

HBO i HBO GO 20 zł

Mistrzowska Piłka za 5 zł

Multiroom Standard 0zł

Multiroom Standard 12zł

 

Razem 104,89

 

Zaproponowali:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21),

Multiroom Standard 12 zł/m dla Abonentów (04/23) - L (2x multiroom)

Filmbox na msc za 0zł

 

Razem 113,89zł

Czyli drożej o 9zł

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecna oferta do 22.03 pakiet extra 47,50, canal+ online, mr premium 0 zł. Co da się ciekawego ugrać? Zależy mi już w sumie na utrzymaniu podobnej oferty i na wymianie dekoderów bo stare mają już po jakieś 13-14 lat😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 20:40, czerstwy napisał(a):

Sam Viaplay Total to obecnie 39 zeta.

Obecnie to najtaniej Viaplay Medium 19zł + Viaplay Total 10

5 godzin temu, eIVI napisał(a):

Witam. Obecna oferta do 22.03 pakiet extra 47,50, canal+ online, mr premium 0 zł. Co da się ciekawego ugrać? Zależy mi już w sumie na utrzymaniu podobnej oferty i na wymianie dekoderów bo stare mają już po jakieś 13-14 lat😅

Jeżeli chcesz przedłużyć umowę to tylko z wymianą mr premium na mr high standard ale to już licz się z dodatkowymi kosztami inaczej narazie się nie da 

Ewentualnie pozostanie na czasie nieokreślonym 

Ps deko które masz to zapewne ITI 2851 które biją na głowę ten g wifibox

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 21:48, Krzysiek11:) napisał(a):

Proszę nie pisać, że w salonach są najgorsze oferty. To bzdura..

 

To, że gdzieś tak bywa, to nie znaczy, że we wszystkich salonach.

Przy składaniu wypowiedzenia w salonie (pani/pan) pyta się czemu składam wypowiedzenie, i że zaraz sprawdzą i przedstawią ofertę dla stałego klienta z super rabatami. Wygląda to tak że pierwsza propozycja jest zaporowa (sprawdzenie ile ofiara jest w stanie płacić) druga propozycja to ta sama cena + jakis dodatek/gratis i trzecia propozycja : no niestety ale nic więcej nie możemy zaproponować tylko takie oferty nam sie wyświetlają.

Przerabiałem to trzy razy i za każdym razem to samo. Podobnie jest przez telefon najpierw Cię testują ile jesteś w stanie płacić i po drugim/trzecim telefonie osiąga się to co w punkcie stacjonarnym/salonie się nie wyświetla :)

W salonie już mnie znają i wiedzą że to co im się nie wyświetla to ja to mam w umowach. Zawsze przyglądają się umowie przy składaniu wypowiedzenia i ten sam tekst jak to możliwe że od tylu lat ma pan takie ceny :) Rozwiązanie zagadki jest bardzo prosta, nie przedłużam w salonie.

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam umowę do 31.03, w ramach której płacę:

OPTIMUM+ Z CANAL+ - 79,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,00 zł

ELEVEN SPORTS - 10,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD - 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ + DYSK - 10,00 zł

 

Razem 99,99 zł/mies.

 

Generalnie wiem, że sporo przepłacam, bo oglądam zaledwie parę kanałów z tego. 

Szukam jak najtańszej oferty, która będzie zawierać Polsat News (1; główny), Canal+Sport, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

O co powinienem teraz prosić po wypowiedzeniu, które złożę pewnie na dniach? Bo o ile się nie mylę, to moje założenie spełnia najtaniej chyba ww. pakiet, tylko nie wiem o jakie kwoty prosić przy tym układzie.

Drugie pytanie - czy jeżeli bym chciał do tego dobrać drugi, taki sam abonament, to można liczyć na jakieś rabaty do tej drugiej umowy? (nie chodzi o multiroom, tylko dodatkowa umowa pod inny adres).

Wreszcie po trzecie - mogę zejść na "niższy dekoder" bez dysku? bo w sumie przez 2 lata go ani razu nie użyłem, to po co płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lews Therin Telamon napisał(a):

Generalnie wiem, że sporo przepłacam, bo oglądam zaledwie parę kanałów z tego. 

Szukam jak najtańszej oferty, która będzie zawierać Polsat News (1; główny), Canal+Sport, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

O co powinienem teraz prosić po wypowiedzeniu, które złożę pewnie na dniach? Bo o ile się nie mylę, to moje założenie spełnia najtaniej chyba ww. pakiet, tylko nie wiem o jakie kwoty prosić przy tym układzie.

Drugie pytanie - czy jeżeli bym chciał do tego dobrać drugi, taki sam abonament, to można liczyć na jakieś rabaty do tej drugiej umowy? (nie chodzi o multiroom, tylko dodatkowa umowa pod inny adres).

Wreszcie po trzecie - mogę zejść na "niższy dekoder" bez dysku? bo w sumie przez 2 lata go ani razu nie użyłem, to po co płacić.

Rozważ polsat naziemny mux 4  i canal plus entry +sport

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Q77 napisał(a):

Obecnie to najtaniej Viaplay Medium 19zł + Viaplay Total 10

Jeżeli chcesz przedłużyć umowę to tylko z wymianą mr premium na mr high standard ale to już licz się z dodatkowymi kosztami inaczej narazie się nie da 

Ewentualnie pozostanie na czasie nieokreślonym 

Ps deko które masz to zapewne ITI 2851 które biją na głowę ten g wifibox

Ja właśnie zostałem przy Mediaboxie zamiast wymieniać na DualBox 4k. Chodzi szybciutko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o dzisiejszej propozycji:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22)
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)
Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem: 126,79 PLN

Umowa do 28 lutego 2024 roku. Wypowiedzenie wysłane. Dotychczas to co wyżej bez MP w cenie 111,79 PLN. Da się jeszcze coś urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa dobiega końca, wiec mam pytanie:

Na co można liczyć przy takim zestawie:

Pakiet Extra+ z CANAL+ - 79,99 zł

Viaplay - 19,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0ZŁ

CANAL+4K ULTRA HD - 0ZŁ

Multiroom Standard - 10,00 zł

Najem Dysk - 5,00 zł

Najem 4K UltraBox+ - 0ZŁ

łącznie 113,99zł,

 

To samo za tyle samo, czy można liczyć na coś taniej? Viaplay kosztuje 39zł za total, czy coś się zmieniło - jak wyżej, jest informacja od @Q77 "Obecnie to najtaniej Viaplay Medium 19zł + Viaplay Total 10"?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Czyli co obniżyli o 10 zeta Viaplay Medium i można dobrać dopełnienie do Total za 10 zeta?

Tak ale wymaga to cierpliwości bo nie każdemu proponują w tej cenie ale jak najbardziej jest to możliwe :)

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz teraz płacić za mr każdy osobno poczekaj do ostatniego dnia 

1 lutego jak ci odłącza sygnał zadzwoń i zapytaj i powiedz że to i to chcesz  lub pozostań na czasie nieokreślonym i sprawdź jaką będziesz miał cenę ale w twoim wypadku podwyżka też na nieokreślonym jest nieunikniona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa kończy się 30.04.2024. Płacę 129,88 zł, a w pakiecie posiadam:

  • RELAX+ - 24,99 zł
  • Dop. do optimum+ - 10 zł
  • HBO - 15 zł
  • HBO MAX - 5 zł
  • Canal+ - 19,90 zł
  • Canal+ Family - 0 zł 
  • Canal+ 4k - 0 zł
  • Sundance HD - 0 zł
  • Filmbox - 5 zł
  • Mistrzowska piłka - 0 zł
  • Hustler HD - 4,99 zł
  • Multiroom Ultrabox+ - 3x 15 zł
  • Dekoder główny Ultrabox+ - 0 zł
  • Dysk do głównego dekodera - 0 zł

 

Co mogę ugrać? Chciałbym zostawić to co mam, ewentualnie dodać coś, co byłoby opłacalne. Nie interesuje mnie Netflix oraz nie zrezygnuję z Multiroom. Jest szansa na płacenie mniej lub tyle samo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 21:48, Krzysiek11:) napisał(a):

Proszę nie pisać, że w salonach są najgorsze oferty. To bzdura..

 

To, że gdzieś tak bywa, to nie znaczy, że we wszystkich salonach.

 

Polecam kontakt w sprawie przedłużenia umowy z Krzysiek11:). Pomoże, doradzi, wybierze najkorzystniejszą opcję. To wszystko w jasny, przejrzysty sposób bez zbędnego męczenia ucha przez telemarketerów. 

Edytowane przez adamkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 11:44, Krzysiek11:) napisał(a):

Chodzi o paczkę CANAL+? Jest tak to nie można w czasie przedłużenia zmienić pełnej opcji na opcję Seriale i filmy.

Tak, chodziło mi o paczkę Canal+. Nie sprecyzowalem przepraszam. Przy przedłużeniu umowy chciałbym pozbyć się kanałów filmowych Canal+ i zostawić tylko sportowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...