Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzisiaj mam tak. Umowa do końca września.

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

Wczoraj taka propozycja 

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocjeExtra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,89  zł

Umowa na 24 miesiące.

Opłaca się ????
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, anonim69 napisał(a):

czy wysłać wypowiedzenie żeby dostać tą ofertę w tej samej cenie co miałem ?  Bo w Superpremium 4K jest Eleven, tak ? 

Wyślij wypowiedzenie. Eleven jest w Superpremium 4k. 

 

 

@coś tam Myślę, że możesz jeszcze ich przytrzymać, a czy się opłaca? To już sam powinieneś wiedzieć. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, coś tam napisał(a):

Na dzisiaj mam tak. Umowa do końca września.

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

Wczoraj taka propozycja 

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocjeExtra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,89  zł

Umowa na 24 miesiące.

Opłaca się ????
 

Chyba nie doliczyłeś Canal+ za 19,90zł do tej końcowej ceny? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szacowne grono jestem „abonamentem”😂post c+ mam umowę bezterminową pakiet extra za 49.99 i c+ za 25zł oraz dekodery i mr post c+ za razem 74.99/ mc

 

obecnie pani z utrzymania zadzwoniła i w zwązku z wyłączeniem mrpost c+ proponuje:

1. Umowa za 69.90 tj. Extra plus canały 

2. umowa  za 40 zł extra z canałami i dwa polsaty z piłką.

 @krzysztofie brać czy mogę jeszcze negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie można. Obecnie Multiroom High Standard z dekoderem 4K kosztuje 20 zł miesięcznie za każdy dekoder bez dysku lub 25 zł/m z dyskiem. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę z Netflix

Netflix 4k ( dotychczas 60zł )

Relax+

C+ 12 kanałów (CANAL+4K ULTRA HD)

Viaplay Medium

Eleven Sports

LM- polsat

Dekoder z dyskiem zostaje ten co mam.

113,90zł

bez Netflix wychodzi 53,90zł

Więcej chyba nie wycisnę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

Ostatnio mi pomogliscie więc liczę na pomoc i teraz.

 

Obecnie mam 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),
, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Chciałbym extra plus utrzymać, jakiś inny dekoder do multi bo mam wifiboxa i jest słaby strasznie, ściągnąć canaly plus bo nie oglądam, utrzymać mp, via Play za 5 zł i ewentualnie jeszcze eleveny

Jaka kwota by była dobra za to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dekoder 4K do Multiroom to cena 20 zł miesięcznie bez dysku lub 25 zł miesięcznie z dyskiem. Eleven będzie za 11,90 zł/m, Viaplay jest dostępny tylko przy posiadaniu paczki CANAL+ w swojej ofercie, więc nie jest możliwy przy założeniu rezygnacji z kanałów CANAL+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na dziś (te same oferty z infolinii i z działu utrzymania klienta)

Pakiet Extra+, C+, Viaplay medium, MP, BBC Player za 85 zł + ew. dekoder 4k za 5 zł. Druga umowa Extra+ za 20zł lub Extra z C+ za 40zł.

Za samo E+,C+ krzyczą mi 70 zł :/ (niektórzy mają za 60-65).

Miałem:

E+,C+, HBO + Multi na Cam za 88,99 zł.

Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane. Co sądzicie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę posiadam pakiet

 

Optimum Plus za 25 zł i rozszerzenie do ekstra za 10 w sumie 35 zł miesięcznie

 

ponieważ miałem stary Multiroom posiadam również

 

ekstra z rozszerzeniem do Canal Plus oraz mistrzowską piłkę za 25 zł miesięcznie

 

czy da radę ugrać to samo i do tego Via Play za 5 zł czy komuś się to udało czy na siłę podwyższają cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Dekoder 4K do Multiroom to cena 20 zł miesięcznie bez dysku lub 25 zł miesięcznie z dyskiem. Eleven będzie za 11,90 zł/m, Viaplay jest dostępny tylko przy posiadaniu paczki CANAL+ w swojej ofercie, więc nie jest możliwy przy założeniu rezygnacji z kanałów CANAL+. 

Ok, a jak zostanę przy wifi box to dalej place dychę za multi ?

 

Dekoder 4k do multi 20 zł plus 10 zł za multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...